Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 51

Temat: Przepis na kodowanie pilota grupy VW

  1. #1
    e-mako's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Raciąż
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny Przepis na kodowanie pilota grupy VW

    Przepis na kodowanie pilota grupy VW

    - Dowolny kluczyk samochodu włożyć w wyłącznik zapłonu i włączyć zapłon

    - Dodatkowym kluczykiem zamknąć drzwi kierowcy lub pasażera. Wyjąć kluczyk (celowe jest zamknięcie za pomocą tego kluczyka, którego kod ma zostać zapamiętany)

    - Kluczyk, którego kod ma zostać wprowadzony do urządzenia sterującego skierować na czujnik podczerwieni i krótko nacisnąć na przycisk nadawania jeden do czterech razy. W celu wprowadzenia danych do pierwszej komórki nacisnąć przycisk jeden raz, do drógiej - dwa razy itd. Nadawanie kolejnych impulsów nie może odbywać się szybciej niz co jedną sekunde. Każdy impuls jest potwierdzany sygnałem dźwiąkowym alarmu.

    - Po przerwie 5 sekund od ostatniego nadania impulsu ponownie nacisnąć na chwile przycisk nadawania. Samochód zostanie odblokowany i przebieg programowania pamięci jest zakończony.

    Zakonczenie procesu programowania musi nastąpić w przeciągu 30 sekund od zamknięcia samochodu (punkt 2). W przeciwnym przypadku należy proces powtózyć przez ponowne zamknięcie drzwi kierowcy lub pasażera obok kierowcy.

    Uwaga
    Opisany proces należy przeprowadzić dla każdego kluczyka. Jeżeli nie wiemy, która komórka pamięci jest wolna ( na przykład przy kluczyku zapasowym), to należy ponownie wprowadzieć do urządzenia sterującego kody wszystkich kluczyków.
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 23-08-15 o 12:00

  2. #2

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny Re: Przepis na kodowanie pilota grupy VW

    Cytuj Oryginalnie napisane przez e-mako
    - Kluczyk, którego kod ma zostać wprowadzony do urządzenia sterującego skierować na czujnik podczerwieni ...
    Niezbyt zgadza mi sie powyzszy fragment opisu... nasze kluczyki/piloty komunikuja sie przez fale radiowe. Nie ma przeciez czegs takiego jak czujnik podczerwieni. Kiedys centralne zamki dzialaly na podczzerwien... ale tego juz dawno sie chyba nie praktykuje.

    Testowales ta instrukcje czy to tylko gdzies zaslyszane

  3. #3
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    majac vag'a mozna tak to zrobic http://www.vag-com.pl/programowanie-pilotow.htm
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  4. #4
    e-mako's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Raciąż
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Zaprogramowałem swojego pilota w ten dokładnie sposób. Pomimo, że również nie mam czujnika podczerwieni( 2000r.). Sposób sprawdzony i działający. Tym sposobem zaprogramowałem również pilota koledze w A6 2003r.
    Warunek podobno jest taki, że pilot musi być nowy- nigdy nie programowany. Ale tago nie potwierdzę, bo sam programowałem tylko nowe, więc jak jest z używanymi dowiem się jak spróbuję, w bliżej nieokreślonej przyszłości.

  5. #5

    Data dołączenia
    Jun 2007
    Miasto
    Okolice Łodzi

    Domyślny

    e-mako - ja mam akurat Golfa V (2004), pilot z 3 przyciskami, więc procedura powinna być podobna. Co rozumiesz po pojęciem przycisku nadawania - otwierania, zamykania czy bagażnika? Będę wdzięczny za pomoc.

  6. #6
    e-mako's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Raciąż
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Nadawanie - zamykanie. Jeśli nie poskutkuje , to otwieranie. Ale Golf V to sie chyba vagiem koduje. Chyba że zadziała bez vaga to spoko

  7. #7

    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Sposób na zakodowanie pilota z instrukcji 8L 2000 r.:

    1. Otworzyć lub zamknąć samochód pilotem (niedziałającym)
    2. Następnie w ciągu minuty otworzyć lub zamknąć (tu chyba ważna jest kolejność, jeśli wcisnęliśmy na pilocie zamknięcie - zamykamy, otwarcie - otwieramy) kluczykiem i pilocik już jest zakodowany.
    3. Sprawdzić czy działa zamykanie/otwieranie z pilota

  8. #8
    kuba84's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowa Sól FNW
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    36 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    e-mako a jak zakodowac kluczyk, gdy nie mam drugiego z pilotem tylko jeden bez pilota ? poradzisz cos ?

  9. #9
    wyder's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    A3 1,8 Seria >>> A4 2,5TDI Q Mod>>> Będzie A5 mod :) niedługo >>> Sercem i duszą z wami
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    2 razy
    Pzdr

  10. #10

    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krzyżowa
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny kodowanie kluczyka

    Odswierze temat a jak chce zakodowac kluczyk z elektronicznym otwieraniem bagażnika do a3 z 2001 roku???

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •