Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 34

Temat: Miejsce na telefon...co z tym zrobic?

  1. #21

    Data dołączenia
    Nov 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    koszalin
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez chudyz Pokaż post
    Hej, przerabiałem podobny temat
    ja odkręciłem stare kopytko audi, kupiłem uchwyt w Media Markt za 70 zł. Chyba nazywał się "Crab XL" i za każdym razem wkładam smartfona w ten uchwyt. Dla mnie jest super. Telefon żony też pasuje i dobrze widać Automapę z telefonu na tym uchwycie. Dodatkowo używamy zestawu głośnomówiącego przez bluetooth i BNS5.0 bo tym jak dostaliśmy 2 mandaty za rozmawianie przez telefon podczas jazdy . Teraz mam plan żeby przez ten otwór po oryginalnym uchwycie podłączyć krótki kabelek do ładowania telefonu, tak aby nie zajmować wejścia na ładowarkę koło hamulca ręcznego. Nie ogarniam tylko trochę tych spraw elektronicznych i przydałaby się pomoc. Z tego co sprawdzałem to kabel micro USB ma w środku 4 przewody i fajnie żeby ktoś dał znać czy można to podłączyć do kostki z kablami po oryginalnym uchwycie .
    nie napisałem najważniejszego, główną część oryginalnego uchwytu tzn podstawę zostawiłem i do tego śrubami przykręciłem kupiony uchwyt który pasuje do mojego smartfona - wg mnie to wygląda całkiem przyzwoicie. Od oryginalnego uchwytu odczepiłem wcześniej tą zewnętrzną część do której powinno przyczepiać się telefon. Musiałem to odczepić bo wystawały cztery takie zaczepy na stary/domyślny telefon które utrudniały montaż nowego uchwytu. Widać je nawet na Twoim zdjęciu

  2. #22

    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi A3 8P Sportback S-Line Ambition
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 BLR
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Miejsce oryginalnego uchwytu jest idealne jeśli chodzi o widoczność z pozycji kierowcy, dlatego warto je wykorzystać. Aż dziw że jakiś producent akcesorii nie zrobił uniwersalnego uchwytu pod ten fabryczny zaczep. Szukałem na Aliexpress i też nic nie znalazłem. Ten Crab XL wygląda dość zgrabnie, tylko jaką maksymalną szerokość rozwarcia oferuje, będzie z 70mm?


    Żeby rozebrać pierwszą warstwę uchwytu wystarczy odkręcić 2 śrubki w górnej części? Jeśli pod spodem jest przelotowy otwór na drugą stronę deski to pójdzie tamtędy kabelek ładowania.

    Do podkładki Gecko nie mam zaufania, zawsze mam telefony w jakimś dodatkowym pokrowcu który się słabo trzyma tej powierzchni.

    Ogólnie na razie spróbuję zamontować wejście AUX i adapter bluetooth A2DP - mini jack. Koszt powinien wynieść około 150zł. Ale ogólnie z tego co do tej pory wyczytałem to nie ma większych problemów żeby podłączyć pod RNS-E adapter z Airplay lub MHL/HDMI i wyświetlać cały interfejs telefonu na ekranie navi. Tylko trzeba dopisać jedno zero do poprzedniej kwoty

  3. #23

    Data dołączenia
    Nov 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    koszalin
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    tak, to dokładnie ten uchwyt, w oryginalnym trzeba odkręcić te śrubki i chyba są jakieś zatrzaski. Wyrzuciłem wnętrzności oryginalnego uchwytu, dzięki temu nie przeszkadzały te elementy wystające ( takie 4 łapki) i mogłem dobrze przykleić i przykręcić Craba. Dzięki temu że usuwasz te oryginalne małe łapki, masz równą powierzchnię do montażu swojego uchwytu, te wystające 2 małe elementy których nie można usunąć ładnie wchodzą w konstrukcję Craba i nic nie przeszkadza. Szerokości dokładnie nie pamiętam, ale wchodzi tam LG L7 II w gumowym etui i Samsung galasxy S advanced tez w etui. Elegancko się trzymają.

  4. #24

    Data dołączenia
    Mar 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    pomorskie
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC

    Domyślny

    Witam planuje zamocować w miejscu oryginalnego uchwytu swój i chciałbym dołożyć tam ładowarkę na stałe, ktoś coś takiego robił?

    Edit: dokładniej chodzi mi o to czy z tej wtyczki jestem w stanie pociągnąć prąd pod ładowarkę
    http://i60.tinypic.com/5u3fja.jpg
    (wrzucam link, a nie w tagach img bo zdjęcie jest duże)
    Ostatnio edytowany przez bendet22 - 11-11-14 o 14:25

  5. #25
    czaro10's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mazowsze
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8V
    Silnik
    inny
    Pomógł
    558 razy
    Podziękował
    68 razy

    Domyślny

    Powinno byc zasilanie, raczej po przekreceniu kluczyka. Voltomierz w reke i sprawdzasz.

  6. #26

    Data dołączenia
    Jan 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lisów
    Auto
    AUDI A3 8P 2009
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Odświeżam temat. Koledzy ogarnął ktoś już ten temat z połączeniem ładowarki do tej instalacji w uchwycie będę wdzięczny za porady

  7. #27

    Data dołączenia
    Nov 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowy Tomyśl
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny demontaż uchwytu na telefon przy tunelu

    Witam,
    chcę kupić dla mamy A3 8P, ale wiele egzemplarzy posiada uchwyt na telefon na desce po stronie pasażera. Z tego co się dowiedziałem, to po jego demontażu pozostają otwory. Natomiast kilka A3 ma uchwyt na telefon przy tunelu blisko lewarka. Czy ten można zdemontować bez pozostawiania żadnych śladów? Nie wiem kto był taki mądry i w taki sposób zamontował uchwyt. U siebie w A6 C6 mam miejsce na telefon w podłokietniku. Ładnie jest schowany i nic nie widać. W sumie też go wypiąłem i mam przynajmniej większy podłokietnik. Z góry dziękuję za odpowiedź
    Pozdrawiam


    Jeśli wątek umieściłem w złym miejscu to przepraszam i proszę o przeniesienie. Na forum a6klub.pl mamy inny układ kategorii.

  8. #28
    czaro10's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mazowsze
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8V
    Silnik
    inny
    Pomógł
    558 razy
    Podziękował
    68 razy

    Domyślny

    fabrycznie uchwyt na telefon byl na desce, rzadziej w podlokietniku (ale tam chyba byl telefon z nim). przy lewarku to jakies nieoryginalne dedyki.

    swoja droga decydowac o zakupie auta po uchwycie... hm kontrowersyjne. wolalbym miec ladne auto 10-cioletnie z dziurami w desce niz strucla bez.

  9. #29

    Data dołączenia
    Nov 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowy Tomyśl
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Nie wiem jak Ty, ale jestem bardzo wymagający. U mnie w aucie wszystko musi być zrobione/sprawne na 100%. Podczas napraw nie wchodzą w rachubę żadne kompromisy - albo dobrze i drogo, albo wcale. Sam kupuję części (ASO lub markowe zamienniki) i razem ze znajomym mechanikiem je wymieniam. Chcę wiedzieć, że wszystko jest dobrze zrobione. Czasami auto odwiedza nawet ASO. Nie lubię jak coś mi puka/stuka w aucie, odstaje, nie jest przykręcone, a dziur w desce na pewno nie zniosę. Jakbyś zobaczył moją A6 (2011), to nie powiedziałbyś, że ma taki przebieg jak na desce. Także wolę poszukać auta miesiąc dłużej, ale znaleźć taki jaki chcę. Jeśli będzie coś do zrobienia w aucie, np. rozrząd, zawieszenie, to wszystko będzie od razu zrobione. Mama ma jeździć autem, a nie martwić się, że coś w nim jest nie tak. Swoje auto szukałem przez trzy miesiące i znalazłem dopiero w Hamburgu. Na aucie nie oszczędzam, ponieważ ma zapewnić mi bezpieczeństwo, a trochę kilometrów rocznie robię (ok. 70 tysięcy).

  10. #30

    Data dołączenia
    Jan 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Suwałki
    Auto
    A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny Audi a3 2006 uchwyt do zestawu głośnomówiącego

    Cześć

    Mam w samochodzie uchwyt do zestawu głośnomówiącego chce wykorzystac go jako uchwyt do smartfona zeby wygladało coś jak to
    https://postimg.org/image/x7zrqm0fl/

    Uchwyt coś takiego https://imgur.com/a/hBFZZ

    ktoś może dokupował sobie coś takiego ?

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •