Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 12

Temat: Jak Polscy tirowcy reprezentują Polskę za granicą

  1. #1
    Rydzio's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Pomógł
    22 razy
    Podziękował
    41 razy

    Domyślny Jak Polscy tirowcy reprezentują Polskę za granicą

    Poniżej zamieszczam dwa filmiki jak Polscy tirowcy jadą w świat i jak nas reprezentują. Oczywiście nie można generalizować grup społecznych, ale chyba sami wiele razy doświadczyliście na własnej skórze takich asów, którzy wychodzą z chorego założenia, że duży może więcej. Tylko czasami nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.

    Ten filmik był w polskiej wersji na TVN Turbo



    A ten... ktoś takich właśnie powinien nauczyć pokory.
    https://www.facebook.com/video.php?v=782735848443409

  2. #2
    wilda's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    krakow
    Auto
    Dzikuska
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI AZV
    Pomógł
    520 razy
    Podziękował
    664 razy

    Domyślny

    zenujacy filmik... raz ze ten placzacy kierowca, dwa ze faktycznie jakis kretyn...a do tego angole zrobili z nas wiesniakow z Krolewstwa Ziemniaka moczacych spodnie przed policja...
    Ojca oszukasz. .matkę oszukasz. .ale Kaliego nie oszukasz

  3. #3

    Data dołączenia
    May 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olkusz
    Auto
    A6 C5 4.2 V8
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    No dobrze, ale kierowca ma według przepisów wykręcić pauzę 40 minutową co jakis czas, potem dłuższą. Z tego co wywnioskowałem był jakiś dzwon, droga była zablokowana, kończył mu się czas więc co mógł zrobić? Nie zawsze zaplanujesz sobie tak by dojechać na parking i wykrecić pauzę - są zdarzenia losowe jak właśnie korki, wypadki etc. I co miał biedak zrobić?

  4. #4
    skootii's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    22 razy

    Domyślny

    No niby zrobił zdjęcia na których widać wypadek, zdarzenie losowe..

    Ten drugi filmik... komentarz wstawiającego: "A tak uczymy osobowki pokory... Węgry..." i pierwszy jego komentarz: "Ej to nie był mój pomysł!"
    To ciota jakaś myśląca, że jak jest w większym samochodzie to może więcej.

  5. #5

    Data dołączenia
    May 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olkusz
    Auto
    A6 C5 4.2 V8
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Co do zdjęć, to raczej chodzi o to że dokumentował że inni tak stali jak on..

  6. #6
    Rydzio's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Pomógł
    22 razy
    Podziękował
    41 razy

    Domyślny

    Jeśli chodzi o pierwszy filmik oglądałem całość w polskiej wersji.

    Na drodze podobnej do ekspresowej powstał korek, dlatego jeden z tirów postanowił zrobić sobie odpoczynek na pasie dla pojazdów specjalnych w ślad za nim poszło kilka innych. Dołączył do nich Polak, jak na miejsce przyjechała policja (pierwsza bez ekipy filmowej) to nasz tirowiec pstryknął fotki innych tirów tyle, że tamci od razu odjechali a nasz właśnie szykował sobie obiad i nie zamierzał z niego zrezygnować. Najpierw tłumaczył że padło mu tacho a jak to nie pomogło to podobno wywijał nożem od ziemnioków. Jak przyjechał drugi patrol Turek, który stał z Polakiem przyjął mandat, a nasz poliglota myślał, że psiarnia chce go zapuszkować i stąd cała szopka.


    A ten z drugiego filmiku to rzeczywiście ciota a jak putin zajmie węgry i na drogach będą czołgi to go wprasują w asfalt, jak logo a3 clubu w poliestrowe koszulki.

  7. #7
    skootii's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    22 razy

    Domyślny

    Mógłbyś podrzucić jakiś adres do tego filmiku po polsku ? Chętnie bym to obejrzał..
    Widać, że nieźle kombinował. A z tym nożem to śmieszne to musiało być na miejscu

  8. #8
    Rydzio's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Pomógł
    22 razy
    Podziękował
    41 razy

    Domyślny

    Program nosi nazwę patrol drogowy:

    http://www.tvnturbo.pl/programy/patr...gowy,9152.html

    Niestety nie mogę znaleźć już tego na TVN Player, ale wprawny poszukiwacz znajdzie bez problemu Odcinek 6 lub 7 gdzieś od 35-40 minuty.

  9. #9
    OFFCA's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    NEIGHBOURHOOD
    Auto
    Audi A3 1998rok
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    52 razy

    Domyślny

    Filmik ma chyba z dwa lata do tej pory z kumplem w formie żartu używamy tego zdania "forty minyt a wy problem"
    Ja bym sie tu wcale nie śmiał z tego kierowcy a tym bardziej z jego angielskiego. Kiedys sami to zrozumiecie jak pojedziecie do UK jak traficie na "czystego anglika" to wasze szczeście powinniście go zrozumieć i sie dogadać ale jak na jakiegoś ciapatego czy murzyna araba czy inny naród to wam mozg stanie żeby chłopa zrozumieć tak ludzie przekrecają bo oni tylko sie uczyli ze słuchu a nie z pisowni.
    Tym bardziej starszy człowiek kierowca co ma adres mape i jechac do celu trzeba lata nauki i praktyki z jezykiem pracowałem na południu londynu a na pólnocy mówią juz troche inaczej trzeba chwile zeby sie przestawić na ich zwroty i żarty docinki. Ja mówie cos do szefa a on sie na mnie patrzy dziwnie dopiero po chwili zatrybił i chyba sobie przypomniał że sa takie zwroty i pozniej sam zaczałich używać żeby mi było łatwiej
    numer obozowy 2483 : 22.10.2007
    22.10.2007-->10.02.2008 forumowicz,
    10.02.2008-->31.12.2011 klubowicz,
    01.01.2012---> kombatant wojenny, to juz rok na emeryturze
    tysiace postów, 27 tematów, dziesiątki spotów, 2 OP, 6 ostrzeżeń oto JA



  10. #10
    lumberjack's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    A5 3.0tdiq
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    25 razy
    Podziękował
    67 razy

    Domyślny

    nie ma co generalizować, wszystko zależy od człowieka w te wakacje 6 razy musiałem robić trasę Wrocław-Hel i z niektórymi tirowcami to aż miło jechać tą samą drogą, bo i mrugnie że czysto i zjedzie odrobinę, na autostradzie w odpowiednim momencie wyprzedza innego tira nie robiąc wyścigu żółwi - w zamian mrugamy mu kiedy może się już schować... ale trafiłem też trzech skur... w środku nocy na zwykłej drodze krajowej się wyprzedzali jak zobaczyłem z przeciwka dwie pary świateł tirów to myślałem że przysypiam... hamowanie ze 110 do 0 i na pobocze inaczej czołówka by była.

    a co do filmiku z blokowaniem aut na autostradzie to kiedyś mieliśmy taką sytuację na a4 pod Wrocławiem z tym że mendy jechały około 50-60, wtedy szybkie wyprzedzenie ich pasem do skrętu i oczywiście hamowanie do zera przed nimi, obaj spalili gumy

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •