Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 81

Temat: Przygotowania do CHIPA

  1. #21
    jerzu's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi A3 8Y
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    59 razy
    Podziękował
    70 razy

    Domyślny

    Moim zdaniem litr na 15000 to sporo oleju. Może najpierw zadbaj o to żeby zmniejszyc to zuzycie oleju?

  2. #22
    Zitek's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    znaczy nie całkiem litr kupuje 5 litrów oleju jak wymieniam i do następnej wymiany mi to wystarcza przy czym przy wymianie wchodzi 4,3 czy cos kolo tego a reszte dolewam pozniej.
    Ostatnio edytowany przez Zitek - 14-04-08 o 17:04

  3. #23
    bubu05's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi RS
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    mój nie bierze nic też wymieniam co 15 i nie ubędzie ani milimetr ,firmy wola miec koło 100 tys.. ale to nie jest warunek ,o ile ma prawdziwe 180 to jeszcze da rade ,moze przez turbo ci wypluwa ,ja przygotowywalem sie na chipa ,ale teraz żona jeździ i nie moge..rzecz jasna, powiem tak zadbana seria jeździ dużo dużo lepiej niż nie do konca sprawne zchipowane , dlatego mowie ,ze jak scigalismy sie z momo i cukrem czy z z tdiczkami 130 konnymi czy ostatnio golf III gti czy astra I gsi było widać ,że daje rade ten 150 konny

  4. #24

    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    na śląsku
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    4 razy

    Domyślny

    bubu05, różnica jest taka, że AGU seria daje rade z golfem III gti (150ps), a AGU po chipie daje rade z golfem III vr6 (174ps)

    Uturbione auto musi zużyć choć trochę oleju między wymianami. Nie wiem dokładnie ile, ale na przykład u mnie są to na tyle małe ilości, że nie muszę nic dolewać po 10-12 tyś km

    Zitek, chipuj - nie będziesz żałował
    Jeździł kiedyś samochodem marki Rover, teraz z niego jest tylko Pozer...

  5. #25
    momo's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Biala Podl./Lublin/Wwa 15%/70%/15%
    Auto
    Audi Q
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    3.2 BDB
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    35 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez bubu05 Pokaż post
    mój nie bierze nic też wymieniam co 15 i nie ubędzie ani milimetr ,firmy wola miec koło 100 tys.. ale to nie jest warunek ,o ile ma prawdziwe 180 to jeszcze da rade ,moze przez turbo ci wypluwa ,ja przygotowywalem sie na chipa ,ale teraz żona jeździ i nie moge..rzecz jasna, powiem tak zadbana seria jeździ dużo dużo lepiej niż nie do konca sprawne zchipowane , dlatego mowie ,ze jak scigalismy sie z momo i cukrem czy z z tdiczkami 130 konnymi czy ostatnio golf III gti czy astra I gsi było widać ,że daje rade ten 150 konny

    bubu jak ja mialbym za niewiele ponad 1000zl podniesc sobie moc o 30km to nie czekalbym ani chwili, czemu zonie mocy zalujesz? tymbardziej ze masz motor w super stanie. a roznica w starcie byla spora miedzy toba a cukrem, wlasnie nie wiem czemu?

  6. #26
    bartas's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Toruń
    Auto
    AUDI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    zitek litr na 15000 to nie tragedia nowe diesle potrafią tyle spalić albo i więcej wychodzi ci 0,1 na 1500 km więc w granicach normy a taki przebieg jak masz to przy przyrostach rzedu 30 koni nie powinno nic sie dziać złego

  7. #27
    Zitek's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    No to uspokoiliscie mnie troszkę! To muszę teraz uzbroić sie w nowy wydech zegary do doladowania i temp spalin i bede chipował

  8. #28
    bubu05's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi RS
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    momo bo sie uczy jeżdzić , od kilku dni jezdze z nia po miescie... noi problem jest tego typu ,ze zrywa ja na kazdym biegu, jak rusza to sie dyfer włancza ach wogole żal sama mówi bym jej jeep-a kupił myślę nad rav4 ,ale zobaczymy... narazie niech sie nauczy i odrazu zwirusuje go ,bo z tego co widzę do da rade do 7 sek zejść ,a jest to zadawalające

  9. #29
    volot65's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tarnów/Kraków
    Auto
    AGU+
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    5 razy

    Wink

    Panowie a wracajac do tematu
    czy oprocz wskaznika turbo boost warto inwestowac w inne wskazniki przy samym tylko programie ?
    pozdro Michał.




  10. #30
    BartOwl's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice
    Auto
    Focus / XL600V
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez BadAzz Pokaż post
    Przepływkę można odłączyć, aby sprawdzić, czy jest sprawna. Po odłączeniu (jeśli jest ok) to autko raczej nigdzie nie pojedzie Jednak dokładnego sprawdzenia przepływomierza można dokonać tylko VAG-iem.
    ech BadAzz - nie wiem gdzie Ty coś takiego wyczytałeś... że niby po odłączeniu przepływki auto nigdzie nie pojedzie??? spróbuj odpiąć u siebie i przekonasz się, że jak najbardziej pojedzie! może nie na max mocy, ale jeździć będzie! z odpinaniem przepływki, to chodzi o to czy jest różnica w pracy, a jeśli jest to jaka... Ilościowo oczywiście można zmierzyć tylko VAGiem.

    Tak więc uprasza się o nie wprowadzanie forumowiczów w błąd wpisując niesprawdzone dane.
    BartOwl @ kiedyś czerwona A3 ASZ-Q dziś Focus 2.0TDCi & Honda XL600V Transalp
    Na forum wybitnie rzadko
    [[[ dodawanie zdjęć do sygnaturek zepsute!!! ]]]

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •