Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 93

Wątek: tarcze i klocki hamulcowe

Pochodzi z
    Poznań
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 BLR

Domyślnie tarcze i klocki hamulcowe

witam..tak jak w temacie postu chcialbym sie Was poradzic jakie powinienem wybrac tarcze klocki hamulcowe do mojej trojki..chcialbym kupic jakis lepszy zestaw moze nawet te nacinane prosze poradzcie mi cos..aha i ewentualy koszt takie przedsiewziecia...jezdze na 17 calowych felgach a zima na 16'..z gory dziekuje za odpowiedz..pozdrawiam!

Awatar lordseir
    Pochodzi z
    Gdynia
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    1 raz

Domyślnie

wszystko o hamulcach na tym linku sie znajduje (sam ostatnio wymienialem)

http://a3-club.net/forum/showthread.php?t=9190

pozdro

Pochodzi z
    Poznań
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 BLR

Domyślnie

wszystko dobrze tylko tam poruszana jest kwestia modelu 8L a ja mam 8P zastanawiam sie nad tarczami brembo max i klockami ferrodo peformance ale nie wiem czy napewno beda pasowac..prosze pomozcie musze jak najszybciej wymienic obecne

Awatar larius
    Pochodzi z
    Warszawa
    Auto
    Yamaha FZ6 >>>>> VW Polo TDI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Podziękował
    12 razy

Domyślnie

loggini, czy 8P czy 8L to różnicy nie ma jeśli chodzi o firmy... A w sklepie już będą wiedzieli o co zapytać, aby sprzedać Ci właściwe (pasujące do Twojego modelu).

Naszym można tak powiedzieć klubowym zestawem są klocki i tarcze ATE PD... W sumie najczęściej to ludzie kupują...

pzdr
    Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig. After a few hours, you realize that he likes it.
    Sprzedam działkę budowlaną przy Puszczy Kampinoskiej - atrakcyjna lokalizacja, gm. Czosnów. Informacje na priv.

Awatar Miro
    Pochodzi z
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Podziękował
    67 razy

Domyślnie

Idziesz do sklepu albo mailujesz do zmaxa i pytasz sie o klocki, tercze do okreslonego modelu samochodu
    nie chodzi tu tyle o 8P co o konkretna wersje silnikowa, a najlepiej zebys wiedzial swoj numer PR wedlug VIN
    bo np. w jednym tylko silniku 2.0TDI byly z przodu 3 rozmiary tarcz.
    rozmiar tarcz (ich kod) masz napisany w ksiazce serwisowej na naklejce ten co silnik lub takiej samej we wnece kola zapasowego
    pisalismy o tym juz kilka razy, kody to np. 1ZE, 1KQ i oznaczaja rozmiar 288, 255 mozesz miec 312

co do tarcz ATE PD do 8P , zmax.pl uparcie twierdzi ze do 8P nie ma takowych wogole !
    w dobrym sklepie w KrK sprzedawca mi wszystko sprawdzil wedlug PR i mowil ze nie ma problemu - sa, podal nawet numery. potwierdzeniem tego jest kolega Tommy ktory kupil sportbacka TDI i ma ATE PD zalozone.
    ja osobiscie powstrzymalem sie od zalozenia tarcz, kupilem klocki ATE na przod i tyl w zmax.pl, dobra cena dla a3-club

Awatar lordseir
    Pochodzi z
    Gdynia
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    1 raz

Domyślnie

larius: dobrze mowisz

a pozatym od mniejwiecej 2 lat BREMBO to wielki syf widzialem tarcze nacinane po 2 tygodniach i sie zdziwile bo naciec nie bylo moim zdaniem BREMBO sie strasznie popsulo i to juz nie jest to co kiedys. ja obecnie mam caly komplet ATE i jest super staje w miejscu prawie

Awatar Proxa
    Pochodzi z
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Podziękował
    13 razy

Domyślnie

ja mam ATE na przodzie ... trzeba przyznac ze mialem 2 takie sytuacje w ciagu tego miesiaca ze dobrze ze je mam ... auto stanelo jak gosc nagle dal po heblach na prawym pasie i puscil ludzi na pasach ale to zrobil nienaturalnie nagle... przez co ja tez musialem sie szybko zatrzymac... no i zatrzymalem sie w momencie ... na autostradzie tez sie fajnie sprawuja mozna przychamowac z duzej predkosci i sie tak nie grzeja wiec za kazdym razem podobnie lapia nie puchna...
    420 500 km
    1

Pochodzi z
    Poznań
    Auto
    Atzy
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

Domyślnie

Ja mam Brembo Maxy już 20tkm i wyglądają jak nowe, to samo tyczy się klocków Ferodo Premier. Polecam zestawik.

Awatar momo
    Pochodzi z
    Biala Podl./Lublin/Wwa 15%/70%/15%
    Auto
    Audi Q
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    3.2 BDB
    Podziękował
    35 razy

Domyślnie

ja tez mam taki zestaw, ale sie nie wypowiadalem, bo dopiero jakies 3000 zrobilem i czekam az mi sie tarcze powichruja hamuje sprawnie, roznice czuc zwlaszcza przy hamowaniu ze 160-180. podobno na zla opinie brembo wplynela masa podrobek, ktore sie pojawily na rynku, tak przynajmniej pisza po innych forach.

Awatar bubu05
    Pochodzi z
    Kraków
    Auto
    Audi RS
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

Domyślnie

momo ile komplet ?

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów