Strona 8 z 16 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 71 do 80 z 155

Temat: Skargi i żale do firmy BARTPOL Ostrowiec Św ( oddział Kingsoftu )

  1. #71

    Data dołączenia
    Jun 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez siwysdz Pokaż post
    Ja mam wrazenie ze użytkownik "skony" to jakis dzieciak, ktory nie ma pojecia o mechanice i walach jakie kreca mechanicy naciagajac klientow. Chciales zaoszczedzic a Bartek nie chcial Cie naciagac tylko wykluczyc pierw tansza opcje. Sam bylem u Niego juz bodajze 6 razy z czego mam do Niego 230km w jedna strone i nie zaluje. Bylo tez paru moich znajomych. Kazdy lata te 500km w dwie strony i wraca zadowolony. Bartek to mega w porzadku i sympatyczny gosc ja nie rozumiem jak mogles sie z Nim nie dogadac. To chyba z Toba jest cos nie tak?

    Nie myli sie ten co nic nie robi no ale wystarczylo wyjasnic sprawe a nie zakladac temat na forum i wylewac swoje dzieciece zale. Teraz to tak naprawde mozesz napisac wszystko co moze byc gowno prawda a negatywne swiatlo pada na osobe ktora chciala dobrze ale nie przebije sie teraz przez negatywne slowa.

    Swoim autem rowniez bylem z w Radomiu u jego kumpla ktory wymienial mi wtedy olej w DSG. Bartek pojechal specjalnie swoim autem do Radomia aby dopilnowac wymiany gdyz w ten czas nie mial odpowiedniej przejsciowki do tej skrzyni. Nie zawolal ode mnie nawet zlotowki za paliwo. Dla mnie ten watek to jedno wielkie nieporozumienie. Gosciowi wyparowalo paliwo albo Bartek sobie je zlal i wlal zonie do baku. Z E N A D A
    Trafiłem do tego tematu przez przypadek, ale nie wiem po co w ogóle pisze ktoś takie posty ^. Jakby sie znał na mechanice to auto by sobie zrobił sam, a to ,że ktoś kręci wielkie wały nie znaczy, że można powiedzieć o innym mechaniku, że jest dobry, bo kręci mniejsze(oczywiście nie kieruje tego w twoja strone grucha). Drugi argument, że ty sie z nim dogadałes wiec z uzytkownikiem(skoty) jest coś nie tak to hasło na poziomie przedszkola.

  2. Podziękowania dla majlo za pomoc w problemie

    skoty (10-12-14)

  3. #72
    skoty's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    NY
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Witam kolegów i sympatyków Bartpolu Kolego 'siwysdz' też pozdrawiam, ale wybacz, nie będę komentował tego co napisałeś

  4. #73

    Data dołączenia
    Jul 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Piła
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Moim zdaniem, błąd popełnił Bartek, że zaproponował wymianę łożyska zamiast dwumasy którą klienci mieli już kupioną. Wiadomo, że ktoś co zleca pracę mechanikowi nie zna się na mechanice dlatego mechanik powinien być nieomylny co do swoich wypowiedzi/sugestii i zaproponować najlepsze rozwiązanie z tej całej sytuacji. Temat można wałkować i ciągnąć do końca roku ale nie w tym sens. Autor nie ma do mechanika żalu, za pracę, bo została wykonana dobrze tylko, że został naciągnięty na dodadkowe koszta których można byłoby uniknąć, przez trafną diagnozę mechanika.

  5. #74
    siwysdz's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sieradz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BDB
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Skoty mam jedno auto wystrojone w R-Performance a drugie w Kingsoft. Nie musze pisac jakis w **** wlazacych postow. Wez chlopie zadzwon i zalatw to normalnie a nie snujesz wywody jak gimnazjalista. Nie komentujesz bo nie masz nic ciekawego do napisania. Tyle.

  6. #75
    skoty's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    NY
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Ale wszystko jest zalatwione, napisalem tylko swoja opinie na temat firmy i uslug, a tego chyba nikt mi nie zabroni

  7. #76
    Auto Szałas

    buzz-astral's Avatar


    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mikołów
    Auto
    Skoda
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    105 razy
    Podziękował
    87 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mariusz11111 Pokaż post
    to ile twoim zdaniem powinienem zapłacić za korektę programu ?
    Cytuj Oryginalnie napisane przez mariusz11111 Pokaż post
    zapłaciłem 1700zł w tym była wymiana pękniętego węża hamulcowego + płyn i odwózka mnie do domu
    droga ta korekta :O

  8. #77

    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrowiec
    Auto
    MK2 R20
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    70 razy
    Podziękował
    52 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez buzz-astral Pokaż post
    droga ta korekta :O
    Żaden tuner nie wykonuje korekty po innym tunerze tylko robi softa od początku. Za auto ze zmienionymi podzespołami na wydajniejsze firma KINGSOFT i BARTPOL życzy sobie za strojenie 1800zł. Mariusz zapłacił 1700zł. Stad taka cena. Cena za samego softa do takiego Audi to 1400zł, dal forumowiczów 1200zł.
    Zapraszam na ww.bartpol-hamownia.pl

    Modyfikacje elektro-mechaniczne silników spalinowych
    Profesjonalna Regeneracja Turbosprężarek
    ZOBACZ!! www.facebook.com/BartpolTuning

  9. #78
    krzychu55's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Żal okropny. Dordzy "doświadczeni" mechanicy, załóżcie sobie firmę, zobaczycie jacy ludzie do was będą przychodzić i jakie rzeczy będą wymyślać (ukradzione paliwo). Błędem Bartka jest to, że robi za dobrze, chce zrobić za dobrze i nie naciągać na koszta. Tyle w temacie. Ja ze swojej strony żeby odmienić sytuacje poowstałą w tym temacie gorąco polecam Bartpol, Kingsoft pod każdym względem i równie gorąco pozdrawiam Bartka

  10. Podziękowania dla krzychu55 za pomoc w problemie

    kingsoft-grucha (11-12-14)

  11. #79
    mariusz11111's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sram na Rosję !
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    303 razy
    Podziękował
    202 razy

    Domyślny

    Bartek to rozumiem że do każdego auta podchodzicie indywidualnie i nie mam mowy ze miałem wgranego gotowca ?

    UWAGA! Skargi i żale do firmy BARTPOL Ostrowiec Św ( oddział Kingsoftu )
    http://www.a3-club.net/forum/showthr...-Kingsoftu-%29

    aby aby aby aby aby aby

  12. #80
    gasek1978's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom/Wawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    13 razy

    Domyślny

    Sa mechanicy ktorzy potrafia zdiagnozowac usterke w aucie i je naprawic ,ale niestety coraz wiecej jest wymieniaczy kretaczy ktorzy wymieniaja wszystko a klijent za to placi....

Strona 8 z 16 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •