Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 51 do 60 z 64

Temat: Problem z nawiewem

  1. #51
    kosmo's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    siedlce
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    107 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez michalski Pokaż post
    wszystkie opisy mam do błędów tylko niewiem czy ten wiatrak już się wysłużył lekko pukne pod schowkiem to się załączy
    a moze coś nie łączy, tez musisz to sprawdzić

    jak sie wysłuzył to mam taki na zbyciu

  2. #52

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mazowieckie
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Witam
    Jadąc dziś z pracy zuważyłem dziwne działanie nadmuchu i climatronika temperatura ustawiona na 23 stopnie nawiew 4-kreski ciepłe powietrze leci aż miło nagle powiew zimnego powietrza zdarzyło to się kilkakrotnie gdy podkręcam temperatura odrazu też rośnie siła nawiewu dodam że wymieniałem climatronik ale działało wszystko ok temperatura 90 stopni trzyma ładnie na zegarach, szybko się nagrzewa

  3. #53

    Data dołączenia
    Nov 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz/Włocławek
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez MiG25 Pokaż post
    Nie ,musisz robić to:
    Naciśnij i przytrzymaj przycisk recyrkulacji. Następnie naciśnij przycisk ręcznego nawiewu górnego. Wyświetli się 1c. Naciśnij ponownie przycisk recyrkulacji. Wyświetli się wartość.


    Wartości to ewentualne błędy DTC,które znajdziesz w linku.
    Hej mam ten sam problem. Wiatrak chodzi jak zwariowany aż trzęsie się kokpit, a z kratek na pasażerów na szybę i nogi dmucha tyle co nic. Sprawdziłem to co pisałeś 1C wykazało 15.7 za pierwszym sprawdzeniu, a przy drugim 15.5. Czyli jest coś nie tak...
    I teraz pytanie czy to linka od jakiejś klapy się wyhaczyła, czy silniczek który wprawia ja w ruch nawalił???
    I jak do tego się dostać. Wystarczy odkręcić schowek i będę miał tam dostęp. do linki i silniczka?

    Jeśli ktoś jest w stanie mi odpowiedzieć na pytanie będę dźwięczny

  4. #54

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mazowieckie
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    15.5 Klapa powietrza, ciągła blokada, zobacz *15.5
    15.7 Klapa powietrza, czasem blokowana
    zobacz silniczek od sterowania jest na końcu konsoli da rade dotrzeć tylko trzeba zdjąć schowek i obudowe plastikową od nawiewu na nogi bynajmniej tak było umnie w aucie wyjołem przeczyściłem i sprawuje się jak nowy

  5. #55

    Data dołączenia
    Nov 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz/Włocławek
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez michalski Pokaż post
    15.5 Klapa powietrza, ciągła blokada, zobacz *15.5
    15.7 Klapa powietrza, czasem blokowana
    zobacz silniczek od sterowania jest na końcu konsoli da rade dotrzeć tylko trzeba zdjąć schowek i obudowe plastikową od nawiewu na nogi bynajmniej tak było umnie w aucie wyjołem przeczyściłem i sprawuje się jak nowy
    To taka wtyczka bliżej środka (kolo pasa środkowego)? Tam pod tą wtyczką jakieś fioletowe ruchome ramionka były, krórymi próbowałem os poruszyć ale się nie dało.
    Przy drzwiach też jest jakaś wtyczka (czujnik) mniejsza niż miałem po lewej.
    Nie mogłem wyciągnąć ani jednej ani drugiej. Jestem po złamaniu obojczyka i nie miałem mocy by się z tym siłować i gimnastykować no i robiło się już ciemno
    Demontaż schowka to nie problem.
    Podpowiesz...

  6. #56

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mazowieckie
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    tak to jest silniczek regulacji klap nawiewu trzeba go odkręcić 3 śrubki i wypiąć te ramie z mocowania co do schowka to zajmnie ci 2 minuty wykręć torksy jest ich chyba siedem są wewnątrz schowka z prawej strony pod zaślepką deski rozdzielczej i jedna na samym dole po lewej stronie i nie zapomnij o wypięciu kostki z oświetleniem żeby nie uszkodzić

  7. #57

    Data dołączenia
    Oct 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    NDM
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny Problem z nawiewem oraz klimą !

    Witam szukałem i nie znalazłem tego na forum , mianowicie miałem ostatnio wymienianą odmę oraz olej i po tej operacji podczas jazdy gdy silnik się trochę rozgrzewa zaczyna mi lecieć ciepłe powietrze (przy wyłączonym nawiewie) gdy nawiew lub klimę włączę na 18stopni to leci i tak, masakrycznie ciepłe powietrze :/ nie znam się za bardzo więc też nie wiem co może być powodem tego
    Audi a3 97 1.8 AGN

  8. #58

    Data dołączenia
    Dec 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    KIelce
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Witam forumowiczów odświeżam temat i proszę o pomoc u mnie w audi był problem po kupieniu auta nie działała dmuchawa klimatronika zdemontowalem schowek i okazało się ze padła dmuchawa wymieniłem ja i pojawił się kolejny problem nie leci powietrze z żadnych kratek nawiewu dmuchawa dziala ale nic nie leci poczytałem trochę na forum i dowiedziałem się ze są jakieś silniczki które sterują klamkami u mnie są 3 silniczki zielony różowy i czarny czarny okazało się ze jest mało ważny bo on steruje tylko obiegiem zamkniętym lub otwartym wiec zabrałem się za obserwacje zielonego i różowego zielony nie wiem czym steruje ale jak przyłączam na konsoli to niby coś tam się dzieje rusza się ale tak jak by nie dokona coś się przestawia i tak jak by się zacinał różowy nie rusza się wogóle ale coś w nim cyka tak jak by chciał coś otworzyć ale się nie da tak jak by coś go blokowało i teraz moje pytanie brzmi cy padły całkiem czy może da się je jakoś reaktywować i powiedzcie mi czy przez te dwa silniczki nic nie leci ani na szybę ani na nogi i przez przednie kratki

  9. #59

    Data dołączenia
    Nov 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    Audi A3 8L 1,8
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 APG
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Witam, mam pęknięty plastik od nawiewu ( biały pod pokrętłami ) przez co pokrętła nie są odpowiednio przykręcone i odstają. Mam golfa 4 anglika na części czy panele będą pasować? Moglbym sprawdzić tylko że aby wyjąc panel należy wyjąc sporo rzeczy a nie chce robic tego bez powodu.

  10. #60

    Data dołączenia
    Mar 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    poznań
    Auto
    audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny Klapy nawiewu błąd 11.5 a może 11.7?

    Witajcie...
    Mam mały problem, klapy nawiewu nie działają, zablokowalo się na środkowym nawiewie...

    Błąd klimatronika. Pokazuje 11.5....

    Co lepsze wiem że są 3 silniczki.
    Jeden za schowkiem.... A dwa są pod tunelem :/. Kupiłem dziś 1J1907511C (różowy)...
    Meczylem się z nim od 17.... Do teraz....
    Ale po zmianie zauważyłem że to jest silniczek od ciepło/zimno.... Wiec poszukałem drugiego który jest tuż za nim. No i tu jest problem, jak do niego dojść najlepiej? Bo do tego co dziś kupiłem różowego jest jako tako dojście i idzie odkręcić 3 śruby gimnastykujac się mocno. A tamten jest za tunelem i jak tam najlepiej rozebrac i dojść?

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •