Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 51 do 60 z 75

Temat: "Fikcyjna" kolizja przed przejazdem kolejowym.. udowodnić niewinność?!

  1. #51

    Data dołączenia
    May 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olkusz
    Auto
    A6 C5 4.2 V8
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Powiem tak jak mowilem od poczatku. Nie chce odszkodowania. Nie zalezy mi na tym - jedna rysa w ta czy w tamta strone. Na miejscu zdarzenia nie moglem ocenic czy nie naruszyl sie pas tylni badz podloga w bagazniku. Dlatego chcialem oswiadczenie. Kobieta wjechala koniec kropka. Chciałem polubownie sie dogadac ale nie chciala stad policja.

  2. #52
    PtaQ's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Ja miałem podobną sytuacje na parkingu, ja byłem w pracy i jakiś koles "zahaczyl" o moje auto. Na szczescie przyszedł do nas, szukał wlasciciela. Sam się przyznał, powiedział ze podpisze co trzeba. Na moim aucie było widać tylko pekniety zderzak i to tak leciutko ze wyglądało to jak rysa. Posprawdzalem wszystko wydawało się w porządku, a jak wracałem do domu wypadla mi lampa, na szczescie wisiala na kablu, ale wieszaki się polamaly. Tak więc nie zawsze widać co się stalo, lampa wtedy siedziala dobrze. Dopiero podczas jazdy, pewnie od wstrząsów puściła. Więc według mnie co z tego ze formalnie szkody nie ma na miejscu zdarzenia, warto i tak napisać oswiadczenie, niż potem klnac na samego siebie ze się tego nie zrobiło, jak na następny dzień np Ci zderzak odpadnie bo np. spinki postrzelaly, a tego nie widziales.

  3. #53

    Data dołączenia
    May 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    oln
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Niektórzy co tu piszą, naprawdę powinni się sami puknąć w głowę. Koleżanka z pracy miała podobną sytuację, stała na światłach jako pierwsza, poczuła uderzenie z tyłu, okazało się, że dziadek nie zaciągnął ręcznego, wysiedli zobaczyli, że nic nie widać więc machnęła ręką, dziadek przeprosił i pojechała na zakupy. Jak wróciła do domu to pod domem stała policja, okazało się, że dziadkowi jakiś wnuczek doradził by on zgłosił, że to ona w niego uderzyła. Niestety nie miała żadnych światków, dziadek miał babcię, sprawa z góry przegrana, zapłaciła 200zł mandatu. Najlepsze jest to, że oni stali "z górki'".

  4. #54

    Data dołączenia
    May 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olkusz
    Auto
    A6 C5 4.2 V8
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Ostatnio dostałem pismo z policji o skierowaniu sprawy do sądu. Myślałem już że się nawrócili i sprawa jest przeciwko tej babie, ale okazało się ze wysłali takie same pisma do oby dwóch stron, a do świadka dwa egzemplarze gdzie w oby dwóch widnieje jako osoba poszkodowana

  5. #55
    mariusz11111's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sram na Rosję !
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    303 razy
    Podziękował
    202 razy

    Domyślny

    no chyba proste ze jako poszkodowana bo była jako uczestnik zdarzenia drogowego

    UWAGA! Skargi i żale do firmy BARTPOL Ostrowiec Św ( oddział Kingsoftu )
    http://www.a3-club.net/forum/showthr...-Kingsoftu-%29

    aby aby aby aby aby aby

  6. #56

    Data dołączenia
    May 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olkusz
    Auto
    A6 C5 4.2 V8
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Odświeżam temat wraz z nową porcją informacji! Dziś otrzymałem wezwanie do sądu na rozprawę w charakterze oskarżonego o spowodowanie zagrożenia w ruchu.. Co ciekawe w rubryce o 'niekaralności' mam wpisane "według oświadczenia nie, według posiadanych informacji karany za inne wykroczenia". Co to ma znaczyć? Pytali się mnie na policji czy byłem karany - powiedziałem że dostawałem mandaty, ale kary nałożonej przez sąd nigdy nie otrzymałem.. Więc jak to w końcu jest?

  7. #57
    Piotrek.1781's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    :)
    Auto
    :)
    Model
    Inny
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    To chyba sam wiesz za jakie wykroczenia byłeś karany.
    Mam najlepsze Audi na forum !

  8. #58

    Data dołączenia
    May 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olkusz
    Auto
    A6 C5 4.2 V8
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    No i za mną rozprawa. Pani się stawiła - z prawnikiem Ja byłem sam, złożyłem obszerne wyjaśnienia. Przed rozprawą zrobiłem też eksperyment by pokazać co się dzieje w tamtym miejscu gdy zdejmie się nogę z hamulca i uwieczniłem na filmie. Niestety sąd "nie miał czasu" by odtwarzać nagranie mojego eksperymentu. Obrońca tej kobiety zawnioskował o powołanie biegłego w celu sprawdzenia czy auto może się stoczyć z górki (hahahaha). Sąd podjął decyzję o powołaniu dodatkowych świadków w postaci policjantów którzy przybyli na miejsce zdarzenia i wtedy podejmie ewentualną decyzję co do powołania biegłego. Następna rozprawa pod koniec lipca. A tak na marginesie dodam iż sąd na rozprawie podał informację iż ta pani jest już skazana prawomocnym wyrokiem za potrącenie kobiety z dzieckiem na przejściu dla pieszych...

  9. #59
    mmaciek's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Pomógł
    12 razy

    Domyślny

    Polski wymiar sprawiedliwosci to jeden wielki kabaret. Współczuje ci problemów z tym babskiem. Fajnie ze aktualizujesz temat bo śledze go od poczatku. Jedyne wnioski to montaz kamerki... Pozdro i powodzonka

  10. #60
    Scythe's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sokółka
    Auto
    Audi Ałosiem
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Jestem w sumie w bardzo podobnie chorej sytuacji. Dziś jadąc przez Marki prawym pasem, widząc, że się zmieszczę pomiędzy auta, sygnalizując zmianę pasa, spojrzałem jeszcze raz w lusterko. Przy zmianie pasa pan, który jechał za mną lewym pasem przyśpieszył i uderzył mnie w lewy tylny róg zderzaka. Policja przyjechała i jaki wniosek?

    Moja wina.

    Mandatu nie przyjąłem, sprawa w sądzie.
    Powodzenia.

Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •