Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 14

Temat: Tablet w kokpicie :)

  1. #1

    Data dołączenia
    Mar 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi A4
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8T CDAA

    Domyślny Tablet w kokpicie :)

    Stare jak świat, ale próbował ktoś kiedyś albo myślał nad wsadzeniem czegoś takiego do środka?



    W sumie, fajna opcja, nie mam tylko pojęcia jak można by to zintegrować ze sterowaniem w kierownicy
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 19-07-15 o 11:11

  2. #2

    Data dołączenia
    Aug 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    EL
    Auto
    A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    18 razy

    Domyślny

    Interfejs diagnostyczny z Bluetooth i łączy się z tabletem
    A tutaj appka:
    https://play.google.com/store/apps/d...l.torque&hl=pl

    A co do sterowania z kierownicy to chyba na filmiku widziałem, że za tabletem siedzi radio z kasetą-adapterem, która jest kabelkiem podłączona do tabletu
    Ostatnio edytowany przez sebad13 - 16-03-15 o 20:25

  3. #3

    Data dołączenia
    Feb 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 AVU

    Domyślny

    Czego to w dzisiejszych czasach ludzie nie wymyślą...

  4. #4

    Data dołączenia
    Jun 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    legnica
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV

    Domyślny tablet w konsoli środkowej

    Witam ostatnio myślałem o radiu 2din i przerobieniu konsoli w mojej audi na 2din ale potem pomyslalem ,ze wytne otwor w ramce plastikowej idealny na tablet 7" ekran i tam go wstawie a zwykle radio 1din wstawilbym jakos pod popielniczka lub usunalbym ja i cos wyrzezbil . Tablet polaczony bylby z radiem poprzez aux nie zawsze bo muzyka leciala by normalnie z radia a glownie tableta uzywalbym jako nawigacji badz internetu (karta sim) o ile umieszczenie tabletu w konsoli nie bedzie jakims tam mega problemem to zasilanie go moze przysporzyc troche problemow mianowicie musialbym rozkrecic go i wlutowac sie z przewodami i napieciem tylko teraz tak włączanie/wyłączanie za kazdym razem musialbym naciskac przycisk i czekac az tablet sie wlaczy badz wylaczy troche by to bylo meczace z czasem . Radia 2din nie chce bo po pierwsze takie z nawigacja porzadne jest drogie no a po drugie tutaj jeszcze bym mial internet a z tego czesto korzystam np. Na postoju cos sprawdzic itd mam tablet od razu wchodze i to by bylo mega rozwiazanie gdyby wypalilo no ale nie sposob jest mi kupic tablet zrobic dziure w konsoli wlozyc go tam i wyciagac go gdy sie rozladuje naladowac i wkladac znowu piszcie co sądzicie o tym i jak mozna by rozwiazac sprawe wl/wyl zasilania tabletu z instalacji audicy

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Ps. Tablet juz oczywiscie mam i dlatego chce go wykorzystac

  5. #5
    xoslox's Avatar
    Data dołączenia
    May 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Auto
    Audi A4 B6 1.9 TDI AVF 130KM
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Robią goście takie rzeczy Zobacz jak w 4 przyrzeźbił

    http://www.audiaddict.net/viewtopic....9f27f11#p39563

    Myślę, że i w A3 dałoby radę takie coś zrobić

  6. #6

    Data dołączenia
    Jun 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    legnica
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV

    Domyślny

    No tutaj jest mega konkretna robota zrobiona mysle ze az tak bym sie nie bawil bo przyciski awaryjne grzanie szyby zostawil bym na swoim miejscu klimatronik tylko nizej bym dal z 2 cm zrobil dziure na tableta w ramce i konsoli potem to wszystko posklejal ladnie wykonczyl szpachlowka pomalowal i tyle mam jakas tego wizje juz wstepna tylko musze dokonac pomiary czy to wszystko razem z radiem mi wejdzie

  7. #7
    Rudolf's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi a3+
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AJQ
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny Tablet - navi , net, bf

    Witam.

    Ktoś już przerabiał temat ? i ogolnie co o tym sądzicię ? opłacalne ? mi się bardzo podoba i chciałbym coś takiego wykonać ale nie wiem jak się wogóle do tego zabrać i zamiast ipada byłby tablet z netem i gps oraz pare innych drobiazgów do tego
    Czarny okular, lewy pas i płynę...

  8. #8
    sebol78's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań/Kaszczor
    Auto
    Audi S5
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    80 razy
    Podziękował
    59 razy

    Domyślny

    Tak. Ja kiedyś myślałem o tym, jednak zrezygnowałem na rzecz jakiegoś markowego dwudinowego radnia
    Tablet ma swoje zalety czyli, niska cena,gps, Internet i pewnie android ułatwia wiele spraw....
    Ale do tego musisz doliczyć wzmacniacz - raczej przyzwoity z podziałem mocy na głośniki i suba, gdzie jakość dźwięku co dla niektórych z tabletu nie powala.
    Wiec sumując tablet i wzmacniacz mamy tysiaka do którego dokładasz pięć stówek i od tej ceny zaczynają sie radia samochodowe z dotykowym wyświetlaczem....które w tym początkowym przedziale cenowym nie grzeszą możliwościami ale juz są.
    Tak żeby był choćby gps to trzeba liczyć 2k co najmniej.
    Zalety radia to wiadomo dźwięk, na pewno lepsza możliwość sterowania nim, pewnie panel który zawsze mozesz wyciągnąć i pewni jeszcze cos się znajdzie, co akurat nie przyszlo mi ma myśl

    Wiec alternatywa jest ale to zalezy o co komu chodzi, czy pełna mobilność, czy dźwięk i obsługa jego

  9. #9
    Rudolf's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi a3+
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AJQ
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Jeszcze pod uwagę biorę zamiast tabletu takie urządzenie Iriver odtwarza pliki FLAC radio za dobra kase +iriver + mini jack = dobry dźwięk ( nie wliczającąc głośników )
    Czarny okular, lewy pas i płynę...

  10. #10

    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    lublin
    Auto
    a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BGU
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    http://allegro.pl/radio-nawigacja-an...658298738.html a o takim czyms nie mysleliscie? z aliexpress mozna za 300$ zamowic z tego co patrzylem

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •