Pokazane rezultaty 1 do 2 z 2

Temat: Moduł komfortu. Golf4 . Nie działa w pełni ?

  1. #1

    Data dołączenia
    Sep 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Toruń
    Auto
    Volkswagen Golf IV GTI
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8T AUM
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny Moduł komfortu. Golf4 . Nie działa w pełni ?

    Witam.
    Mam pytanie odnośnie modułu komfortu. Siedzi on w Golfie 4, drzwi zamykane są tylko z kluczyka przekręcanego w zamku. Nie ma sygnalizacji kierunkami o zamknięciu zamków, buzzer nie przypomina o zapalonych światłach przy wysiadaniu.
    Buzzer sprawdzony na teście wyjść działa sygnał paliwa i świateł. Natomiast normalnie nie. Kiedy chciałem sprawdzić czy w vcds mogę włączyć w module komfortu potwierdzenie kierunkami to na tych blokach ma error na czerwono. Jedyne bloki dostępne mam dwa gdzie wartość z 0 mogę dać na 1 i wtedy przy 15km/h zarygluje drzwi. Nie mam tam opcji kodowania długiego czy pomocnika kodowania... Dodam że mikrostyki w drzwiach raczej dobre bo na liczniki pokazuje otwarcie drzwi, zaświecają się lampki w podsufitce, jedynie nie działa lampka w drzwiach kierowcy. Numer modułu to 1C0959799 Bez żadnych literek na końcu czyli ten na jeden wtyk jak znalazłem.
    Możliwe że coś w module się popsuło ? Na jaki ewentualnie numer zmienić żeby ten buzzer działał i kierunki migały. Centralkę na pilot już sobie podłącze więc nie musi być to moduł na dwa wtyki.
    Znalazłem tylko takie z literkami na końcu ale nie wiem czy podejdą do mnie.
    Bardzo proszę o poradę.
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 06-10-15 o 20:13

  2. #2

    Data dołączenia
    Jan 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Przeworsk
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.6 BSE
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    Kolego w golfach wystepuje zimne luty w zamku. Zamek kierowcy do wyciagniecia przelutowac wszystkie piny na plytce i bedzie git to jest norma w tych autach w kilkunastu to robilem jak cos to dawaj na pw to Ci powiem co i jak

  3. Podziękowania dla drex87 za pomoc w problemie

    Blu (26-04-15)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •