Pokazane rezultaty 1 do 8 z 8

Temat: Elektronika wycieraczek tylnych

  1. #1
    strikerbest's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    18 razy

    Domyślny Elektronika wycieraczek tylnych

    Witam
    Na temat wycieraczek tylnych do Audi było już wiele ale może ktoś z Was zajmuje się naprawą lub naprawiał już kiedyś elektronikę tej wycieraczki. U mnie problem jest właśnie z elektroniką i pomyślałem że zamiast wydawać 250zł może uda mi się to naprawić?
    Pozdrawiam

  2. #2
    skotmen's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    okolice Bochni
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    4 razy

    Domyślny

    Napisz co się dzieje???
    to może pomożemy !!!

  3. #3
    strikerbest's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    18 razy

    Domyślny

    Tak naprawdę to absolutnie nic sie nie dzieje. Przy pierwszym włączeniu wycieraczka drgnie i na tym się kończy. Oddałem do jednego naprawiacza u nas w Łodzi ale stwierdził że to na pewno elektronika i że musimy zaczekać na dostawę sprawnych wycieraczek. Czekałem już 1,5 miesiąca i mi się znudziło Ludziska nie maja czasu się teraz bawić w takie błahostki. Wolą naprawiać konkretne rzeczy za konkretne pieniądze.

  4. #4
    Dybcio's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz
    Auto
    Audi A3 1.8T '99 + LPG
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Miałem to samo - oddałem do mechanika bo powiedział, że sie pobawi z tą wycieraczką. Mówił mi później, że rozkręcił silniczek i wyczyścił szczotki. Wycieraczka zaczęła działać O szczegóły mogę go wypytać bo będę jutro u niego.

    Pozdr!
    Artur

  5. #5
    strikerbest's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    18 razy

    Domyślny

    U mnie wyraźnie jedna szczotka była do wymiany ale nawet nie wiem czy fachman zrobił coś przy silniczku. Podejrzewam że sprawdził sam silniczek. Mój ojciec często jeździ do niego ze swoim Meśkiem więc traktuje go już jako znajomego.

  6. #6
    Mielczar's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    W przypadku mojej wycieraczki objawy były identyczne jak u Ciebie. Elektryk samochodowy się poddał, ale polecił speca od rtv/agd/auta. Taki "pan Kazio" - elektronik, elektrotechnik i co tam chcesz jeszcze. Nie dowiedziałem się co naprawił, ale wycieraczka działa. Koszt to 150 zł. Jednak na drugi dzień po naprawie zaczęła bardzo głośno chodzić (mechanizm). Wczoraj rozebrałem, przejrzałem czy woda nie cieknie do środka, przesmarowałem i było prawie całkiem cicho. Po założeniu przykrywki (tej mocowanej "gwiazdkami) i umocowaniu na klapie razem z ramieniem, znów strasznie głośno działa mechanizm. Serio, poddaję się - nie wiem czemu tak się dzieje.
    Wracając do meritum - mogę dać Ci namiary na tego "naprawiacza" elektroniki, ale on mieszka w Sopocie

    Look for me i moje zautomatyzowane szalone 90KM latające po 3mieście...

  7. #7

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rybnik
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez strikerbest Pokaż post
    Witam
    Na temat wycieraczek tylnych do Audi było już wiele ale może ktoś z Was zajmuje się naprawą lub naprawiał już kiedyś elektronikę tej wycieraczki. U mnie problem jest właśnie z elektroniką i pomyślałem że zamiast wydawać 250zł może uda mi się to naprawić?
    Pozdrawiam
    Tez mam ten sam problem, jak podlacze silniczek bez elektroniki to chodzi a z ta plytka to tylko drgnie i koniec. Jak wlacze tylna wycieraczke to ruszy jakis 1,5 cm i to wszystko a pozniej tak drga za kazdym razem jak odpale auto i tak drgajac przeleci przez cala szybe i spowrotem to znowu sie uspokoi do czasu az jej przypadkiem nie wlacze
    Audi A3 1.8 Ambition + LPG

  8. #8
    tuken's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    witam wycieraczka naprawiona. byla uszkodzona elektronika jak ktos ma problem z elektronika to zapraszam udziele informacji co trzeba wymienic
    ROZPOCZYNAMY SEZON NA.....

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •