Strona 22 z 23 PierwszyPierwszy ... 1220212223 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 211 do 220 z 222

Temat: 1,9tdi ahf 110 modyfikacje silnika, zmiana wtrysków, turbo, IC

  1. #211

    Data dołączenia
    Jan 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    Ja kupowałem u tego sprzedawcy z drugiego linka. Jest to muszka. Latam na jego wtryskach ponad rok i żadnych problemow. Możesz śmiało zamawiać od niego.


    Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

  2. #212
    Johnyy's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    13 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    cowboy@o2.pl - polecam

  3. #213

    Data dołączenia
    May 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olkusz
    Auto
    A6 C5 4.2 V8
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    cowboy to sprawdzony człowiek, znajdziesz go choćby na racingforum. Ale generalnie jak chcesz z 'pierwszej' ręki to uderzaj do cobrettiego z forum ibizy Choć 216stki to towar bardzo łatwy do zdobycia, bo to nie jest żadna tuningowa końcówka tylko fabryczna VW. Nie lepiej poszukać odrazu czegoś większego? Firad 225 np? Różnica w cenie nie jest wielka a bardziej przyszłościowo.

  4. #214

    Data dołączenia
    Jan 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk SZY
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez saj234 Pokaż post
    Ja kupowałem u tego sprzedawcy z drugiego linka. Jest to muszka. Latam na jego wtryskach ponad rok i żadnych problemow. Możesz śmiało zamawiać od niego.


    Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
    Zamówiłem zobaczymy jak będzie się spisywać

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Johnyy Pokaż post
    cowboy@o2.pl - polecam
    Johnyy a cowboy dalej działa? na którymś forum czytałem ze zaprzestał działalności z racji częściej trafiających się ''bub'' końcówek

    Cytuj Oryginalnie napisane przez yezozwierz Pokaż post
    cowboy to sprawdzony człowiek, znajdziesz go choćby na racingforum. Ale generalnie jak chcesz z 'pierwszej' ręki to uderzaj do cobrettiego z forum ibizy Choć 216stki to towar bardzo łatwy do zdobycia, bo to nie jest żadna tuningowa końcówka tylko fabryczna VW. Nie lepiej poszukać odrazu czegoś większego? Firad 225 np? Różnica w cenie nie jest wielka a bardziej przyszłościowo.
    Niby tak 216stki nie są takie trudne w zdobyciu ale chodzi o sprzedawce o cowboy-u sporo opini było dobrych i chciałem dorwać od niego, zamówiłem od muszkiD zobaczymy co z tego będzie :/ Co do 225, zastanawiałem się ale miałem obawy o pompę a tez nie zależny mi na duuuzej mocy tylko chcę troszkę zwiększyć dynamikę autka, Mam nadzieję ze z 216tkami i viruskiem uda się uzyskać coś w granicach 135-140 km. A też autko prawdopodobnie po zimie zostawię bratu więc jak będzie chciał będzie się bawił dalej

  5. #215

    Data dołączenia
    May 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olkusz
    Auto
    A6 C5 4.2 V8
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    a co miałaby mieć pompa do 230stek? Nawet bardziej się ją oszczędzi bo krótsze czasy wtrysku będzie mieć niż przy 216stkach No ale jak już zamówiłeś to cóż. A co do opinii, to z tych wszystkich "wtryskarzy" muszka ma akurat najgorsze Ja nie miałem styczności więc nie potwierdzam.

    Btw - u mnie w ALH na wtryskach 230, seryjnej pompie i z turbiną z ARL'a wystrugali 170ps i pompa ma się bardzo dobrze, przeżyła już jeden blok

  6. #216

    Data dołączenia
    Jan 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk SZY
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez yezozwierz Pokaż post
    a co miałaby mieć pompa do 230stek? Nawet bardziej się ją oszczędzi bo krótsze czasy wtrysku będzie mieć niż przy 216stkach No ale jak już zamówiłeś to cóż. A co do opinii, to z tych wszystkich "wtryskarzy" muszka ma akurat najgorsze Ja nie miałem styczności więc nie potwierdzam.

    Btw - u mnie w ALH na wtryskach 230, seryjnej pompie i z turbiną z ARL'a wystrugali 170ps i pompa ma się bardzo dobrze, przeżyła już jeden blok
    No niby masz racje ale no niestety zamówiłem trudno się mówi, ale tak jak mówisz to troszkę się tym muszką zmartwiłem mam nadzieje ze tragedii nie będzie
    Ale to ładnie ci ją wyciągnęli tylko pozazdrościć

  7. #217
    Johnyy's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    13 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez tazzi Pokaż post
    Johnyy a cowboy dalej działa? na którymś forum czytałem ze zaprzestał działalności z racji częściej trafiających się ''bub'' końcówek
    Ja od coboya brałem w lipcu tamtego roku, na forum golfa robi co jakiś czas grupowe zmówienia na wtryski i można się podłączyć, wszystko śmiga do dzisiaj bezproblemowo.
    Pozdro

  8. #218

    Data dołączenia
    Jan 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Cieszyn
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    Mam wspomniany silnik 1.9 TDI po programie na 140 koni. Celuje w 170-200 koni. Jakie części i u kogo mogę je kupić, jaki jest ich zbliżony koszt?

  9. #219
    zawada24's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żagań
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ATD
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam . Mam silnik o oznaczeniu ATD .Moc jaka oczekuje 190 koni Chce zrobic wszystkie mody na raz ktore tutaj opisujecie ale sie gubie troche bo silnik jest na pompowtryskach a na aukcjach sa jakies jakby inne wtryski 230 lub 216 . Prosze o pomoc co musze zakupic zeby to mialo rece i nogi. Turbo od ARL , kolektor AVX , wtryski 230 , ic plus soft . Jakie wtryski ja znalazłem takie :
    http://allegro.pl/wtryski-0-230-mm-n...8.html#thumb/5

    Pytanie czy podejda do mojego silnika ???
    Całe wtryski czy koncowki nie wiem pomocy

  10. #220
    flito's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Trzebinia / Kraków Balice
    Auto
    SEAT Leon
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    40 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    masz silnik na pompowtryskach... Silnik o jakim mowa w tym temacie posiada zwykłe wtryskiwacze, jest to silnik VP na pompie.

    Także wtryski nie podejdą.

    a to dział sprzedam?
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 03-05-16 o 20:16

Strona 22 z 23 PierwszyPierwszy ... 1220212223 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •