Pokazane rezultaty 1 do 6 z 6

Temat: [Problem rozwiązany] Wymiana prawego lusterka i podswietlenie nawiewu

  1. #1
    bartekgd's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdynia
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Unhappy [Problem rozwiązany] Wymiana prawego lusterka i podswietlenie nawiewu

    Witam,
    Zapewne temat był już poruszany,ale szukałem całymi dniami i nie mogłem znaleźć.Jestem nowy,więc proszę o wyrozumialosc
    Glowny problem to prawe lusterko.Wiekszy tydzien temu stalem sie posiadaczem A3 i wszystko ok. Z piatku na sobote stracilem prawe lusterko. Nie wiem czy ktos autem tracil czy moze komus przeszkadzalo przechodzac do pytan... To jak wymienic cale lusterko? zamowilem juz na allegro. Jaki mniej wiecej bedzie koszt pomalowania obudowy?
    I pytanie odnosnie podswietlenia nawiewu? Jak wymienic ta zaroweczke?

    http://www.upimg.eu/show.php?p=11094
    http://www.upimg.eu/show.php?p=11095

    pozdrawiam

  2. #2
    milo's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    http://www.forum.a3-club.net/signaturepics/sigpic2066_5.gif

  3. #3

    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Seat Ibiza SPORT
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI ATD
    Pomógł
    27 razy
    Podziękował
    28 razy

    Domyślny

    Widać, że zostało trącone jakimś innym autkiem.
    Lusterko demontuje się, zdejmując osłonę plastikową od wewnątrz auta. Jest on na zaczepach. Musisz delikatnie odciągnąć i po zdjęciu będziesz widział jak jest zamontowane, z tego co pamiętam to jest przykręcane śrubą.
    Załączone miniaturki Załączone miniaturki Click image for larger version. 

Name:	363630738.jpeg 
Views:	234 
Size:	161.8 KB 
ID:	1171  
    Tomasz_W-wa

  4. #4
    bartekgd's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdynia
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Jesteś pewny,ze zostało trącone? Mam podejrzenie na jedno auto(duże) jeździ nim kobieta (nie obrażając nikogo). Czy na tym aucie znajde jakieś ślady?

  5. #5

    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    krakow
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUQ
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez bartekgd Pokaż post
    Jesteś pewny,ze zostało trącone? Mam podejrzenie na jedno auto(duże) jeździ nim kobieta (nie obrażając nikogo). Czy na tym aucie znajde jakieś ślady?
    Napewno coś znajdziesz bo widac ze nie zostalo ono minimalnie dotkniete lecz urwane.Porownaj sobie tylko wysokosc swojego lusterka od ziemi i zaraz bedziesz wiedzial tymbardziej na jakims innym(wiekszym samochodzie bo ono bedzie mialo wyzej lusterko wiec ktos uwadzil blotnikiem lub drzwiami.

  6. #6

    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Seat Ibiza SPORT
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI ATD
    Pomógł
    27 razy
    Podziękował
    28 razy

    Domyślny

    radekKRK dobrze Ci podpowiedział, zobacz na tym większym samochodzie czy ma jakieś zadrapania na wysokości Twojego lusterka.
    Moim zdaniem musiał/a walnąć od strony lustra czyli jechać od tyłu Twojego autka. Ja tak miałem na parkingu ale chyba ta osoba jechała bardzo wolno, moje lusterko zostało odgięte a na kancie obudowy został zdarty w kilku miejscach lakier. Na twoich zdjęciach nie widać tej części. Jeżeli masz tak jak pisze to musiał/a jechać od tyłu autka i zahaczyć o lustro, prędkość była znaczna i lusterko zamiast się złożyć to się rozleciało w drobny mak.
    Jeżeli znajdziesz na tym większym samochodzie zadrapania i może jeszcze czerwony ślad od Twojego lakieru to możesz albo gadać z właścicielem/ką autka albo zadzwonić na policję, ale w tedy to musisz mieć już 100% pewność i dowód.
    Pozdrawiam
    Tomasz_W-wa
    Tomasz_W-wa

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •