Strona 77 z 187 PierwszyPierwszy ... 2767757677787987127177 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 761 do 770 z 1870

Temat: Sa tutaj motocyklisci? :)

  1. #761
    larius's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    The Revenant
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    20 razy

    Domyślny

    uzx, ostatnio brałem się z e92 335i Już moje 100KM nie robiło takiego wrażenia Choć starałem się go nagrać trochę kamerką to ze świateł nie leciałem na maxa od razu ... :] Ale i tak na dłuższej trasie nie miałbym szans...

    LORK ładna traska Podoba mi się!
    Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig. After a few hours, you realize that he likes it.

  2. #762
    miomichal's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi Sportback
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    40 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez uzx Pokaż post
    W sumie to mogło być też coś takiego
    Czy taką pupę ma cała seria GSX-R? Może jeszcze jakieś inne modele Suzuki?

    Ścigałem się po prostu z jakimś podobnym motocyklem (właśnie z takimi światełkami i trójkątnymi tłumikami) - był szybki, ale umówmy się, że 280 KM w osobówce nie robi wrażenia na większości motocykli mających powyżej 80 KM. Zaskoczyło mnie przede wszystkim to, że motocykl był cichy - może trochę głośniejszy od mojej eski, co jak na takie osiągi jest rzadkością.
    cała seria GSX-R od modelu K5 czyli od 2005 r ma taki tył jak na foto "sprytny" tyle ze 600-750 maja jeden uklad wydechowy a 1000 i hayabusa dwa
    EVO CARS Auto Spa - Auto Detailing

  3. #763
    sprytny's Avatar
    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gliwice
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez uzx Pokaż post
    W sumie to mogło być też coś takiego
    Czy taką pupę ma cała seria GSX-R? Może jeszcze jakieś inne modele Suzuki?

    Ścigałem się po prostu z jakimś podobnym motocyklem (właśnie z takimi światełkami i trójkątnymi tłumikami) - był szybki, ale umówmy się, że 280 KM w osobówce nie robi wrażenia na większości motocykli mających powyżej 80 KM. Zaskoczyło mnie przede wszystkim to, że motocykl był cichy - może trochę głośniejszy od mojej eski, co jak na takie osiągi jest rzadkością.

    Cytuj Oryginalnie napisane przez larius Pokaż post
    uzx, ostatnio brałem się z e92 335i Już moje 100KM nie robiło takiego wrażenia Choć starałem się go nagrać trochę kamerką to ze świateł nie leciałem na maxa od razu ... :] Ale i tak na dłuższej trasie nie miałbym szans...

    LORK ładna traska Podoba mi się!

    Powiem Ci, że ostatnio sprawdziłem się z Nissanem GTR. I wrażenia bezcenne
    Zaczęliśmy na światłach w Katosach. Kulturalnie. Nikt nie gazował po prostu. On zobaczył, że ja dołożyłem do pieca to też wdepnął Szliśmy łeb w łeb. Zaraz był zakręt, a ja chciałem na A4. Patrzę on też zjeżdża I tam się zaczęła zabawa. Najpierw ostry slalom między autami na 2pasmowej drodze dojazdowej a potem wyjechaliśmy na 3 pasy na A4. I poszłooooo. Pełna *****!
    Najpierw ja go goniłem i nie umiał odskoczyć za bardzo ale ja też się jakoś nie zbliżałem. Po za tym co chwilę trzeba było zwalniać bo jakieś auto blokowało. Ja w pewnym momencie poszedłem pełnym ogniem slalomem między autami więc został w tyle. Poczekałem aż mnie dogoniła. Szybki wymiana zdań w języku migowym Redukcja i lecim dalej. Ja szedłem pierwszy a on przyklejony za mną. Powiem szczerze, że jakby było więcej miejsca to powyżej 250 bym został w tyle. Do 250 jeszcze jakoś szedłem potem musiałem hamować. Ale ten GTR leci 300 a ja nie Litrem bym go zrobił. Duży szacun do gościa, że chciał się ustawić tak w ogóle. Bo jeszcze żaden się ze mną nie puścił. Na koniec mrugnął machnął i zjechał z A4

    Podobno pojawia się u nas na strefie w Zabrzu. Tam się chłopaki ścigają. Auta nie chcą się z nim ustawiać i się wziął za motocykle. Muszę tam podjechać


    Aaaa i wczoraj zrobiłem sobie zacną wycieczkę. Na Głuchołazy. Potem Jesenik w czechach i na Bruntal. Jakie tam są drogi !!! Kolano obtarte

    Peugeot 106 1.1 XR 92' -> Renault Megane 1.6 8v 97' -> Audi A3 1.8 97' -> ?

  4. #764

    Data dołączenia
    Feb 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    POLSKA
    Auto
    Różnie to bywa :)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Witam. Posiada może ktoś z Was honde cbr 929? Mam takie małe pytanko do posiadaczy 929, mianowicie coś mi się dzieje z kierunkami jak je włącze to jest małe opóźnienie zanim zaczną mrugać miał ktoś coś takiego, jesli tak to co to może być, ten przełącznik czy przerywacz czy jeszcze coś innego? pozdro

  5. #765
    monik's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    zielone
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    pytanie z innej beczki - jest jakaś szczególnie godna polecenia w W-wie szkoła nauki jazdy na kat. A?
    Best ET: 14.764@1/4mile

  6. #766
    krzyss's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    smart
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Jest bardzo dobry gosciu przy tesco na polczynskiej. Nie wiem jaka to szkola, ale on tam na placu jest codziennie. Naprawde koles sie zna.
    Ja mimo ze mam prawko A to chce isc tam do niego na doszkolenie i wyeliminowanie zlych nawykow.
    krzyss vel Qkill
    Bylo 3 x A3 a teraz jest smart roadster

  7. #767
    monik's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    zielone
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Połczyńska to dla mnie trochę koniec świata, ale jeśli faktycznie jest tak dobry to może zmienię zdanie Szkoda, że nie masz żadnych namiarów.

    Do kiedy warto się zapisać na kurs? Tak myślałam, że najpóźniej na początku września?
    Best ET: 14.764@1/4mile

  8. #768
    rado's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraina wielkich jezior
    Auto
    golf
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez monik Pokaż post
    Do kiedy warto się zapisać na kurs? Tak myślałam, że najpóźniej na początku września?
    nie wiem jak jest w Warszawie ale w Krakowie od października albo listopada jest przerwa w egzaminowaniu na kat A aż do wiosny, także warto sobie to tak obliczyć żeby zdążyć jeszcze przed zimową przerwa zdac

  9. #769
    krzyss's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    smart
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Dokladnie, jak pisze rado. Jesli chcesz sie zapisywac to im szybciej tym lepiej, bo zaraz koniec sezonu
    Ja kurs zrobilem w 3 tygodnie, ale to byla ciezka praca. Dwa dni teorii (sobota i niedziela) a potem jazdy po 2-3h na raz. Czasem dupa odpadala.

    Zdalem za pierwszym razem w Skierniewicach. (tam sie czeka na egzamin 3 dni, a w wawie 3 tygodnie).
    Ogolnie, po 5 tygodniach od rozpoczecia kursu mialem plastik z A w reku
    krzyss vel Qkill
    Bylo 3 x A3 a teraz jest smart roadster

  10. #770
    malik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    Mam dres :)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    38 razy
    Podziękował
    45 razy

    Domyślny

    Lorku, piekna trasa! Naprawde! Do tego to wszystko w jeden dzien?! Szacun, ja bym chyba wymiekl!!!

    Monik to dla siebie chcesz sie zapisac? Jesli tak, to pamietam jak jeszcze niedawno w tym chyba temacie, pisalas ze strach motocyklem jezdzic i nikt Cie do tego nie przekona

    Szkoly w Warszawie sa tylko dwie! Wszystkie inne to chlam (sorki, ale taka prawda). Moze znajdzie sie jeszcze jakies, ktore jako tako podstawy przekaza, ale nic konkretnego.

    1. Tomek Kulik www.kulikowisko.pl na Bemowie - bardziej nastawieni na bezpieczna jazde w miescie, trasie, podstawy obslugi motocykla
    2. Marek Godlewski, Pro-motor http://www.pro-motor.pl/ (mieli siedzibe na Żoliborzu, ale chyba sie teraz gdzies przeniesli) - bardziej nastawieni na nauke jazdy na torze, itd.

    Przy czym obie szkoly na codzien swietnie nauczaja i ucza na najwyzszym poziomie. Mialem i mam do czynienia z obiema szkolami od trzech lat! Zlego slowa nikt nie powie.

    Nic innego! Dobre podstawy, nawyki, itd to Twoje życie, nie warto czasami ryzykowac dla 100-200zl...

Strona 77 z 187 PierwszyPierwszy ... 2767757677787987127177 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •