Strona 107 z 187 PierwszyPierwszy ... 75797105106107108109117157 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1,061 do 1,070 z 1870

Temat: Sa tutaj motocyklisci? :)

  1. #1061
    szataniszcze's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Pomógł
    13 razy
    Podziękował
    25 razy

    Domyślny

    ta, malik
    kupiłem tą zieloną cebulkę
    Strój mam, ale nie mam butów i rękawic, więc tu było najzimniej
    Ogólnie 100 km jechałem 4 godziny , ale do połowy drogi ciągnąłem za sobą żonę w aucie, a później po nocy trochę się cykałem doginać bo już zimnawy asfalt i ciemno
    nie wspomnę o wypiździe

  2. #1062
    włodek's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ..
    Auto
    Cały czas to samo
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Pomógł
    65 razy
    Podziękował
    106 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez malik Pokaż post
    Jest ok, w piatek rano dobrze by było jakbysmy ruszyli W niedziele powrot i bedzie zacnie! Ktos chetny? Impreza zorganiozowana na miejscu (basen, jazda konno, tor kisielin dla motocyklistow, impreza wieczorna, itd.)
    Ty bys na jakąś impreze klubową przyjechał, a nie tylko na moto jeździsz

  3. #1063
    malik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    Mam dres :)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    38 razy
    Podziękował
    45 razy

    Domyślny

    Włodek, na klubową się jedzie samochodem i wtedy musiałby żone zabrać


    A tak na serio to walczyłem o Andrzejki i sie nie udało. Zresztą, ta Zielona Góra też jest pod znakiem zapytania. Żona marudzi że zostawię ja samą na cały weekend. Tu marudzi ze sama zostanie, na Andrzejki znowu za drogo... Masakra z tymi babami!


    Cytuj Oryginalnie napisane przez szataniszcze Pokaż post
    ta, malik
    kupiłem tą zieloną cebulkę
    Strój mam, ale nie mam butów i rękawic, więc tu było najzimniej
    Gratki!

    A rekawiczki to było trzeba wziać z BP te foliowe co dają na ręce! Zakładasz dwie lub trzy warstwy a na to zwykla rekawiczka i ogien stary! Nic Cie nie ruszy Szkoda ze wczesniej Ci nie podpowiedzialem.
    Ostatnio edytowany przez malik - 19-10-11 o 11:47 Powód: Automatyczne łączenie postów

  4. #1064
    szataniszcze's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Pomógł
    13 razy
    Podziękował
    25 razy

    Domyślny

    aj, szkoda
    ale w połowie drogi przypomniałem sobie że mam podgrzewane manetki, więc od wewnętrznej strony ręce miały ciepło

  5. #1065
    monik's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    zielone
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Paweł, to nie jedź do Zielonej Góry tylko zostaw kasę na Andrzejki zresztą 250 zł za weekend z wyżywieniem to nie tragedia, przekonaj Asię

    a ja ze wstydem muszę przyznać, że niestety oblałam wczoraj egzamin. dostałam cbf125, której nie mogłam wyczuć i przypadkowo (sic!) odkręciłam gaz na ósemce, a przy drugim podejściu nie obróciłam w lewo głowy przed ruszeniem.. wstyd się przyznawać. cóż, może 16 listopada jeszcze będą warunki i nie będę popełniać tak głupich błędów to zdążę w tym roku
    Best ET: 14.764@1/4mile

  6. #1066
    malik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    Mam dres :)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    38 razy
    Podziękował
    45 razy

    Domyślny

    Aaaa właśnie! Miałem sie zapytać jak poszło. Nic sie nie przejmuj, głowa do góry! Nie od razu Rzym zbudowano. Na następnym egzaminie poprawisz błędy.

    Inna inszosc, ze to strucle a nie motocykle na ktorych tam się zdaje. One są poprostu niesprawne A jak sie zaczniesz klocic ze sprzet do dupy, to będzie tylko gorzej ze zdaniem.

    Co do Andrzejek, to jednak wydatek wiekszy. Dla dwoch osob to jest 500zl + dojazd 300zl i wydatki po drodze 200zl. Suma summarum to 1tys zl na cały weekend w naszej perspektywie

  7. #1067
    pablo_85's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrowiec/Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez monik Pokaż post
    dostałam cbf125, której nie mogłam wyczuć i przypadkowo (sic!) odkręciłam gaz na ósemce, a przy drugim podejściu nie obróciłam w lewo głowy przed ruszeniem..
    tak jak mowilem, najwiecej ludzi uwala nie przez to, ze nie umie jezdzic tylko przez stres, robia glupie bledy...
    nastepnym razem bedzie na pewno lepiej

    Malik co do weekendowego wyjazdu to ja odpadam, w przyszlym tygodniu bronie mgr i trzeba sie douczyc przez weekend...

  8. #1068
    monik's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    zielone
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez malik Pokaż post
    Inna inszosc, ze to strucle a nie motocykle na ktorych tam się zdaje. One są poprostu niesprawne A jak sie zaczniesz klocic ze sprzet do dupy, to będzie tylko gorzej ze zdaniem.
    no właśnie rzecz w tym, że ten moto był prawie nowy i to stanowiło największy problem, wszystko zbyt lekko chodziło w porównaniu z "kursancką" YBR

    Cytuj Oryginalnie napisane przez malik Pokaż post
    Co do Andrzejek, to jednak wydatek wiekszy. Dla dwoch osob to jest 500zl + dojazd 300zl i wydatki po drodze 200zl. Suma summarum to 1tys zl na cały weekend w naszej perspektywie
    dojazd może być tańszy - wystarczy pojechać z kimś np. ja szukam towarzystwa

    Cytuj Oryginalnie napisane przez pablo_85
    tak jak mowilem, najwiecej ludzi uwala nie przez to, ze nie umie jezdzic tylko przez stres, robia glupie bledy...
    taaaa, nawet przed egzaminem siedziałam i sobie powtarzałam "głowa, lusterka, głowa, lusterka"... i dupa ten błąd na ósemce wyprowadził mnie z równowagi. przynajmniej mogę być pewna, że przy drugim podejściu o obróceniu głowy nie zapomnę
    Best ET: 14.764@1/4mile

  9. #1069
    Donator Akumulator >sebek<'s Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa / Zamość
    Auto
    Laleczka CBR / A4 1.8T Q
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    190 razy
    Podziękował
    67 razy

    Domyślny

    ale tak jak pisalem wczesniej...teorii mozna sie nauczyc...jesli nie zdasz teorii to Twoja wina poniewaz sie nie przylozyles...z praktyka gorzej...mimo ze potrafisz jezdzic to nerwy robia swoje:/

    ja trafilem na bardzo dobrego egzamintora, ktory na prawde byl wyrozumialy. przed egzaminem praktycznym raz jeszcze wszystko nam na spokojnie wytlumaczyl co mamy robic...na co zwracac uwage, na co on zwraca uwage i co ocenia. i widac bylo po nim ze wie ze nie ocenia kogos kto potrafi jezdzic a raczej kogos kto chce sie tego nauczyc

    Kiedy Facet mówi, że coś zrobi to to zrobi! I nie trzeba mu o tym co pół roku przypominać


  10. #1070
    krzyss's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    smart
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    monik a zdawalas w wawie ? to u nas sie nie zdaje na 250cm3 ? bo ja robilem w zeszlym roku w skierniewicach i tam byly kawasaki 125 a w wawie wtedy chyba jakies 250... teraz jest loteria ?

    Ale sie nie przejmuj zagryz zeby wez rekawiczki i jazda w listopadzie... a swoja droga wczesniej nie bylo terminu ?
    krzyss vel Qkill
    Bylo 3 x A3 a teraz jest smart roadster

Strona 107 z 187 PierwszyPierwszy ... 75797105106107108109117157 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •