Strona 183 z 187 PierwszyPierwszy ... 83133173181182183184185 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1,821 do 1,830 z 1870

Temat: Sa tutaj motocyklisci? :)

  1. #1821
    Donator Akumulator >sebek<'s Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa / Zamość
    Auto
    Laleczka CBR / A4 1.8T Q
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    190 razy
    Podziękował
    67 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez (A)rturo Pokaż post
    Patrzyłes sebek na kaski Schuberth?
    tak, przymierzyłem kilka ale jakos mi nie przypadły do gustu. Szukałem czegoś małego i lekkiego a przy tym bezpiecznego. Fajnie jeszcze leżały kaski Arai ale jakoś ten kulisty design mi nie podchodził

    Kiedy Facet mówi, że coś zrobi to to zrobi! I nie trzeba mu o tym co pół roku przypominać


  2. #1822
    akaa's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mazowieckie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Ja mogę polecić kaski firmy Marushin. Jak mierzyłem to i wygodne i w miarę szyja się nie męczy.

    Mam pytanie z innej beczki, jako że teraz można jeździć na kat. B motocyklami do 125cc, co lepiej na początek, jakis skuterek automat czy lepiej coś z manualem, jakieś enduro czy może zwykły naked? Patrzyłem na Yamahe x-max 125 ze skuterów a z enduro yamaha dt 125 no i yamahe yzf 125 (nie wiem czemu same yamahy). Ogółem szukam czegoś żeby nie było mega wysokie jak koza.
    Dodam że kurs na A robiłem aczkolwiek przegapiłem egzamin, tak o rok

  3. #1823
    Donator Akumulator >sebek<'s Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa / Zamość
    Auto
    Laleczka CBR / A4 1.8T Q
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    190 razy
    Podziękował
    67 razy

    Domyślny

    ja na poczatek polecam nauczyc sie jezdzic na moto, co z tego ze sie zna przypisy (no w Twoim przypadku to inna sytuacja skoro robiłeś kurs). dla mnie ten przepis to czysta glupota ze ktos kto nigdy nie siedział na moto moze sie nim poruszac bo potrafi jezdzic autem (pewnie i to jest przesadzone bo widze po sobie ze sporo przepisów sie zapomina )

    Kiedy Facet mówi, że coś zrobi to to zrobi! I nie trzeba mu o tym co pół roku przypominać


  4. #1824
    malik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    Mam dres :)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    38 razy
    Podziękował
    45 razy

    Domyślny

    Sebek, dzięki za cynk z tym kaskiem, właśnie szukam coś dla siebie. Shark Speed-R wymiękł po 1,5 roku użytkowania, tragedia.

    Powiesz mi gdzie kupiłeś i ile trzeba na niego wyłożyć (albo ile Ty wyłożyłeś)? Tani chyba nie jest, szukałem czegoś do max 1,5k...

    Co do 125 to ja na pewno szukałbym motocykla (zreszta, takim właśnie jeżdzę po Wawie). Skutery są dla kobiet, dzieci i facetów jeżdzących w rurkach czyli z c.pą między nogami

  5. #1825
    Donator Akumulator >sebek<'s Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa / Zamość
    Auto
    Laleczka CBR / A4 1.8T Q
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    190 razy
    Podziękował
    67 razy

    Domyślny

    ja zapłaciłem 2100 (ten model który wybrałem normalnie kosztuje 2300), mam takiego gościa co taniej załatwia oczywiście wszystko na legalu z gwarancja i dokumentami sprzedaz wiec jakbyś chciał to dam Ci kontakt. Czarne i białe kosztują sporo taniej (bez malowan), chyba 1800 lub 1900 ale pewnie tez by taniej zalatwil

    Kiedy Facet mówi, że coś zrobi to to zrobi! I nie trzeba mu o tym co pół roku przypominać


  6. #1826
    Pawel_yu's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    SB
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRLB( 150 KM)
    Pomógł
    122 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez malik Pokaż post
    Shark Speed-R wymiękł po 1,5 roku użytkowania, tragedia.
    A co sie z nim stalo ?

  7. #1827
    Bart1's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez malik Pokaż post
    Sebek, dzięki za cynk z tym kaskiem, właśnie szukam coś dla siebie. Shark Speed-R wymiękł po 1,5 roku użytkowania, tragedia.

    Powiesz mi gdzie kupiłeś i ile trzeba na niego wyłożyć (albo ile Ty wyłożyłeś)? Tani chyba nie jest, szukałem czegoś do max 1,5k...

    Co do 125 to ja na pewno szukałbym motocykla (zreszta, takim właśnie jeżdzę po Wawie). Skutery są dla kobiet, dzieci i facetów jeżdzących w rurkach czyli z c.pą między nogami
    Nie no ******scie nie ma to jak w 125 biegowej napierdalac ciągle biegami po mieście dla mnie ******ozaaaa
    I jakos **** pi. py u siebie miedzy nogami nie widzę.
    A może to ty kupiłeś czerwony MOTÓR bo masz małego wacusia

    Mam C3 Schubertha i jestem bardzo zadowolony



  8. #1828
    malik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    Mam dres :)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    38 razy
    Podziękował
    45 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Bart1 Pokaż post
    A może to ty kupiłeś czerwony MOTÓR
    Kupiłem żółty, dokładnie taki:


    I nie wstydzę się nim jeździć. Bart, jeśli uważasz że kolor determinuje jakiego masz wacka to powodzenia
    Mi chodzi o to, że takie 125ccm może dać Ci też sporo frajdy, ale nie przy automatycznej skrzyni biegów. Wtedy przestaje to być motocykl tylko zostaje skuter. A skutery nadają się tylko do przemieszczenia z punktu A do punktu B i nie nazywają się motocyklami, ze względu na budowę i "sposób prowadzenia"...

    Sebek, jak się zdecyduję to na pewno na jakiś kolorowy.
    Pawel_yu, skorupa zewnetrzna popekąła od upadków na ziemie (z 40 cm wysokości), śrubka od wizjera się odkręciła i ją całkowicie zgubiłem, spoilery poodpadały (jeden udało się odratować, musiałem go kleić). Ogólnie byłem zadowolony z tego kasku do tego sezonu. Za dużo nagle wpadek jak za raz.

    Z innej beczki, w niedzielę lece na tor Radom. Ktoś chce pośmigać?
    A później 27.07 na tor Poznań. Jacyś chętni? :>

  9. #1829
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    malik napiszesz cos o radomiu?
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  10. #1830
    _danielllo_'s Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    KRAKÓW/CHRZANÓW
    Auto
    AUDI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Ja kupiłem ostatnio Yamahe YZF R125 z minusów to trochę niewygodna pozycja za kierownica przy niskich prędkościach lub przy zjazdach z górki ciężar ciała idzie na ręce, reszta to same + .

Strona 183 z 187 PierwszyPierwszy ... 83133173181182183184185 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •