Strona 9 z 17 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 81 do 90 z 165

Temat: Pomoc w znalezieniu Audi A3 Cerruti - nagroda!

  1. #81
    pomocnik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdansk
    Auto
    XXX
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    284 razy
    Podziękował
    481 razy

    Domyślny

    Ja rozumiem, ze jest to cos limitowanego, ale nie wszystko co rzadkie jest fajne, szczegolnie, ze 99% ludzi nie odrozni jej od zwyklej a3 - w tym i ja, przed przeczytaniem tego watku.
    Nie spieram sie, kazdy ma swoje gusta, ale ja majac wybor, za te same pieniadze, wzialbym inna a3, w ladniejszym zestawieniu, a nie brzydkie Cerutti, tylko dlatego, ze limitowana edycja .

  2. #82
    szparag's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Konin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    80 razy
    Podziękował
    118 razy

    Domyślny

    Zawsze możesz zrobić własną edycje limitowaną ;]

  3. #83
    beryl15's Avatar
    Data dołączenia
    May 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    NSZ, EL
    Auto
    Audi
    Model
    A4 B6
    Silnik
    inny
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Moim zdaniem limitowane edycje są fajne - sam miałem Golfa II Fire&Ice. Wersja Cerruti jest OK, ale generalnie rzecz biorąc, to bardziej dla kobiet chyba...
    Fiat 126p 0.65 24 KM - było
    AUDI A4 B5 1.8 ADR 125 KM - było
    VW Golf II 1.8 RP 90 KM Fire & Ice - było
    VW Golf I 2.0 115 KM - było
    VW Golf IV variant 1.6 16v 105 KM - było
    VW Passat variant B5 2.5 TDI V6 150 KM - było
    AUDI A3 8L 1.8T quattro 3d ARY 180 (+) KM - było
    FORD Focus C-Max 2.0 16v 146 KM Ghia - family car
    Mazda CX-7 SPORT 2.3T AWD 260 KM - było
    Audi A4 B6 2.0 FSI 150 KM - wół roboczy

  4. #84
    Ludek's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Stalowa Wola
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    Witam wszystkich. Przeczytałem Wasze wypowiedzi i niektórymi jestem zniesmaczony. To że nie pisałem nie znaczy, że zamknąłem wątek, bo nie jestem taką osobą. Nie kupiłem tej 5 drzwiowej, choć sam ją znalazłem (jeśli ktoś to podważa to proszę uczciwie napisać na jakiej podstawie?), bo była w naprawdę kiepskim stanie technicznym i mechanicznym. Mam kilka zabytkowych aut i wiem z doświadczenia, że nie ma sensu kupić trupa tylko dlatego, że to auto z małej serii. Mógłbym długo wymieniać, co w nim było nie tak, ale to bez sensu, bo samochód się sprzedał i z tego, co mi mówił Tarik (właściciel Audi o tureckich korzeniach) to kupił zwykły człowiek, który nie był zainteresowany odmianą Cerruti. Jako ciekawostkę powiem, że poszedł razem z torbami, które na moją prośbę Tarik odzyskał od poprzedniej właścicielki. Tak jak napisałem wcześniej my z narzeczoną szukamy wersję 5-drzwiową i natknęliśmy się na auto w b.dobrym stanie, od pierwszego właściciela z przebiegiem 120 tys., który chwilowo nie chce go sprzedać. Co do nagrody to zaznaczyłem, że płacę za auta, których nie ma w ogłoszeniach i jeśli ktoś takie znajdzie i kupię to zapłacę, bo co to za sztuka znaleźć w ogłoszeniu, które przecież regularnie przeglądam. A co do Cerruti to muszę się zadowolić tym, że nakłoniłem rodziców, żeby zastąpili swoje leciwe Daewoo Ticko i kupili to 3-drzwiowe z Warszawy, którym my nie byliśmy specjalnie zainteresowani, więc czasami będę mógł nim pojeździć czekając na moją 5 drzwiową perełkę.

    P.S Tą z Wieniawy znalazłem miesiąc temu i byliśmy ją oglądać w zeszłą sobotę po drodze do Warszawy. Zresztą możecie spytać kolegi Uziebło, bo do niego należał ten samochód, który był po porządnym wypadku. Nie wiem czy się sprzedał, bo nie dzwoniłem do już więcej do tego mechanika/handlarza, który wystawiał samochód.

  5. #85
    heko's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    SJZ
    Auto
    Audi 2.0T
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    inny
    Pomógł
    547 razy
    Podziękował
    670 razy

    Domyślny

    Wydaje mi sie, ze w tym tygodniu widzialem takie Cerruti w Radomiu. Dokladnie w Czwartek. Srebrne, zwykla felga i ten srodek taki jasniutki. Jechalo w przeciwna strone takze czasu na przypatrzenie sie zbytnio nie bylo.
    Nie mam fejsa ani androida!

  6. #86
    Mazowieckie dmdash's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    AUDI A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    211 razy
    Podziękował
    183 razy

    Domyślny

    Kolega chyba ją oglądał - ale szuka 5d
    There's only one word you need to know. Low.

  7. #87
    lumberjack's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    A5 3.0tdiq
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    25 razy
    Podziękował
    67 razy

    Domyślny

    Co do poszukiwań tej wersji to fajna sprawa, same auto to już pisali - nic specjalnego, ale cała ta otoczka, certyfikaty, każda sztuka z numerem i najważniejsze te walizki! To robi super klimat, powiedziałbym, że to taki egzotyk na nasze polskie kieszenie

    no ale tego, że nie wziąłeś tej 5d to nigdy nie zrozumiem... z takim podejściem że nie chce się nic robić, to się za stare auto i to z limitowanej edycji lepiej nie brać... Ba! Z takim podejściem to Ty z całym szacunkiem w ogóle 1.8t nie szukaj... Tylko jakiegoś bezobsługowego 1.9tdi VP

  8. #88
    kamil1905's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poland
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    58 razy
    Podziękował
    46 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez lumberjack Pokaż post
    z takim podejściem że nie chce się nic robić, to się za stare auto i to z limitowanej edycji lepiej nie brać...
    Co fakt to fakt

    Audi A3 1.8 AGN 125 KM ---> Audi A3 1.8 T Quattro 180 KM - 252 KM ---> Audi S5 F5 3.0 TFSI 354 KM ----> ......

  9. #89
    sarin's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    krk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUQ
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    143 razy

    Domyślny

    chudy, czuję szansę dla Ciebie kup to cerruti za 13.000, przełóż całe wnętrze (zdolny jesteś) i rzecz najważniejszą najważniejsze - napisy etc., a potem sprzedaj koledze za 25.000 (ideał, rarytas, jedyny taki zobacz) - może nie będzie narzekał..... no chyba, że na kolor, że się za bardzo świeci albo na felgi, że to nie są oryginalne, najcudowniejsze jajeczka
    a tamto może pójdzie za 12.000 - będziesz 7.000 do przodu, ale trzeba się będzie napracować i zainwestować na wstępie
    [*] Jurek warhammer - 14.08.2015

  10. #90
    chudy92's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    795 razy
    Podziękował
    516 razy

    Domyślny

    Ee Ty munduś nie pij juz dzisiaj
    A3 8L Hatchback 3D 1997r [1.6 AEH - 101/145] A3 8L Hatchback 3D 2001r [1.8t AUM - 229/322] A4 B6 Avant 2002r [1.9tdi AVF - 164/374] A3 8V Limousine 2015r [2.0tfsi CNTC - 343/487]

Strona 9 z 17 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •