Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 41 do 50 z 89

Temat: Wymiana amortyzatorów

  1. #41
    Mazowieckie dmdash's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    AUDI A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    211 razy
    Podziękował
    183 razy

    Domyślny

    jeszcze nie byłem na przeglądze z nimi ale czytałem twoj przypadek i jestem troche zaniepokojony mimo wszystko. Chociaż nie odczuwam jakichkolwiek różnic czy stuków i wszystkiego tego co towarzyszyło mi na poprzedniej zawieszce.
    There's only one word you need to know. Low.

  2. #42

    Data dołączenia
    Sep 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Irlandia
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny Cze

    Tez tak chyba zrobię b4 na całość i nie będę chyba kabinowal .miałem nadzieje ze dziecko z tylu bedzie miało w miarę mieko a ja będę mógł się cieszyć w zakretach(jak sam jadę oczywiszcie)wspomnę ze teraz jest około-30mm i chce zmienić rozmiar z 15"na 16 na dobrej opinie(continental )+dystans 5~10mm(co tym myślicie)poza nawiasem zna ktoś orginalny przeswit bo ja do końca nie jestem pewien o ile ja obnirzylem bo spr ze szrotu były teraz jest 12 cm przy progu z przodu i od nadkola do koła z przodu okolo2.5 cm to nisko?? Czy b4 mogą bezpiecznie wejść i nie siada za 4 miesiace? Dzięki za odpowiedz

  3. #43
    Mazowieckie dmdash's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    AUDI A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    211 razy
    Podziękował
    183 razy

    Domyślny

    Moja 1,5 letnia córka siedzaca z tylu na -30mm nie narzeka
    There's only one word you need to know. Low.

  4. #44

    Data dołączenia
    Sep 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Irlandia
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny Tak

    Dylemat mam czy te b6 bedą dobrze pracowały z b4 na tyle .?.czy to jakiś hardkor rzeczywiście. bo na feldze 16 morze być dobrze. Lubię szybko w zakrety czasem pojeździć a tu w irlandi durzo bardzo kretych dróg jest w miarę dobrym stanie .

  5. #45
    Dybek's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa - Sadyba
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUQ
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez akfr83 Pokaż post
    Dylemat mam czy te b6 bedą dobrze pracowały z b4 na tyle .?.czy to jakiś hardkor rzeczywiście. bo na feldze 16 morze być dobrze. Lubię szybko w zakrety czasem pojeździć a tu w irlandi durzo bardzo kretych dróg jest w miarę dobrym stanie .
    Moim zdaniem w zakrętach większą różnicę poczujesz jak kupisz inne sprężyny (chociaż eibach pro kit) + b4 niż b6 + ori sprężyna. I jak zmienisz 16" i 205 na 17" i 225.

    Jakie są teraz ceny bilsteina? Ciągle b6 są ponad 2x droższe niż b4?

    Jak chcesz twarde amorki to kup KYB ultra sr, przy nich b6 są miękkie;D
    Dodano:
    Aha i ciągle jestem za tym, żeby kupić komplet b4 lub komplet b6 a nie składać z dwóch zestawów, to zupełnie inne amortyzatory.
    Ostatnio edytowany przez Dybek - 19-09-11 o 22:53 Powód: Automatyczne łączenie postów
    227KM337NM

  6. #46

    Data dołączenia
    Sep 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Irlandia
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny Bilstein

    B6-430zl a b4-168zl.ja myśle ze to okazja bo za b6 w irl usłyszałem 300€!!!w jakiej cenie kyb i czy warto?? Nie wiem za durzo o tej firmie.
    Dodano:
    Ze 300€to za jedna sztukę B6.niestety takie śmieszne ceny tu maja
    Dodano:
    Jeździć ostatnio civic na 17"i sportowym zawiesz nisko była podejrzewam ze -40mm nie podobało mi się to wogule coś okropnego dlatego raczej chciał bym uniknąć twardych amorkow.(żeby kregoslupamie musieli mi składać za rok)
    Ostatnio edytowany przez akfr83 - 20-09-11 o 09:25 Powód: Automatyczne łączenie postów

  7. #47

    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    To i ja się przy okazji wypowiem, mam u siebie komplet B4 do zawieszenia sportowego (ambition -16mm). Moim zdaniem w porównaniu do oryginalnych, seryjnych amortyzatorów jest na minus. Nie czuję lepszych właściwości trakcyjnych w porównaniu z serią, jest znacznie sztywniej, czuć dziury jak cholera... Auto stało się nerwowe w zetknięciu z naszymi drogami... Cała reszta zawieszenia utrzymana w bardzo dobrym stanie. Wszystko wymieniane co tylko się da w razie awarii... Sprawność po przebiegu 25tyś km na poziomie 80% - 83%...
    100 BHP / 1.6 L Klub

  8. #48

    Data dołączenia
    Sep 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Irlandia
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny O

    Bardzo przydatna informacja takich własnie szukam.w takim razie czemu tyle zamieszania na temat bilsteina zamin zalogowalem się na forum i czytałem w necie to te własnie amorki maja chyba najlepsza rep . Jakim amorkom byś zaufał poza bilsteinem??
    Dodano:
    Zeczywiscie te Kyb na feldze 16 mogą dać dobre właściwości trakcyjne bez nerwowkiw zakretach.
    Dodano:
    KYB excel-g jakie macie zdanie na temat tych amorkow do zaw -30
    Ostatnio edytowany przez akfr83 - 20-09-11 o 14:48 Powód: Automatyczne łączenie postów

  9. #49
    gasek1978's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom/Wawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    13 razy

    Thumbs up

    Cytuj Oryginalnie napisane przez akfr83 Pokaż post
    Bardzo przydatna informacja takich własnie szukam.w takim razie czemu tyle zamieszania na temat bilsteina zamin zalogowalem się na forum i czytałem w necie to te własnie amorki maja chyba najlepsza rep . Jakim amorkom byś zaufał poza bilsteinem??
    Dodano:
    Zeczywiscie te Kyb na feldze 16 mogą dać dobre właściwości trakcyjne bez nerwowkiw zakretach.
    Dodano:
    KYB excel-g jakie macie zdanie na temat tych amorkow do zaw -30
    Nie wiem jak z kyb excel-g do -30,ale sachsa do zawieszenia seryjnego na takiej sprężynie zajezdziłem bardzo szybko.Teraz kupiłem bilstein b4 do zawieszenia sportowego.Podobno krótszy skok tłoka. Jest troszkę twardziej,ale nie dobija amorek, więc mam nadzieje że pojeżdzę troszkę dłużej.

  10. #50
    Dybek's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa - Sadyba
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUQ
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Zobacz czy można kupić KYB AGX, to są chyba takie jak excel g, ale dodatkowo z regulacją twardości.
    Dodano:
    Cytuj Oryginalnie napisane przez IronFlower Pokaż post
    To i ja się przy okazji wypowiem, mam u siebie komplet B4 do zawieszenia sportowego (ambition -16mm). Moim zdaniem w porównaniu do oryginalnych, seryjnych amortyzatorów jest na minus. Nie czuję lepszych właściwości trakcyjnych w porównaniu z serią, jest znacznie sztywniej, czuć dziury jak cholera... Auto stało się nerwowe w zetknięciu z naszymi drogami... Cała reszta zawieszenia utrzymana w bardzo dobrym stanie. Wszystko wymieniane co tylko się da w razie awarii... Sprawność po przebiegu 25tyś km na poziomie 80% - 83%...
    B4 do zawieszenia sportowego czyli b4 sport tak? z tego co wiem do serii lub obniżeń do -30 lepsze są b4, a b4 sport do większej gleby. Może dlatego nie działają właściwie u Ciebie.
    Ostatnio edytowany przez Dybek - 20-09-11 o 15:39 Powód: Automatyczne łączenie postów
    227KM337NM

Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •