Pokazane rezultaty 1 do 3 z 3

Temat: Złombol Poszukiwania sponsorów zbiórka datków

  1. #1
    makubaku's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    325ti
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny Złombol Poszukiwania sponsorów zbiórka datków

    Witam Szanownych użytkowników naszego zacnego forum


    Zwracam się do Was z zapytaniem a nawet i prośbą. Pewnie już co po nie którzy słyszeli że znowu w tym roku organizowana jet kolejna edycja rajdu charytatywnego pod nazwą " Złombol". W tym roku auta jadą na Sycylię a dla bardziej odważnych trasa kończy się w Tunezji. Pieniądze z datków przekazywane są na domy dziecka w tamtym roku była to suma 720000zł . Ja z moją ekipą jesteśmy w trakcie prac przygotowawczych i szykujemy naszą rajdówkę a jest to skoada favorit z 1990r kupiona od pierwszego własciciela za 700zł i jest ona w limitowanej wersji Barracuda Design Oto ona :



    Narazie zakładam ten temat żebyście zapoznali się ze sprawą ale co chwilę bedę aktualizował co sie u Nas dzieje. Ale głównym celem tematu jest pomoc finansowa oczywiście nie dla Nas tylko na dzieciaki. Musimy uzbierać sumę co najmniej 1500zł bo takie jest minimum żeby wystartować w rajdzie. Co możemy zaoferować, w zamian za datki udostępniamy miejsce reklamowe na naszej biało-kremowej strzale Oczywiście nie musza to być tylko podmioty gospodarcze liczy się gest i oczywiście pomoc

    Więcej informacji znajdziecie na stronie www.zlombol.pl . Narazie nie wysyłam numeru konta i wszystkich formalnych informacji, narazie chcę zeby temat sie trochę rozkręcił a może Ktoś z ekipy a3-club skusi sie i też pojedzie na rajd


    Z góry dzięki za wszelką pomoc!!


    Pozdrawiam!!

  2. #2

    Data dołączenia
    May 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olkusz
    Auto
    A6 C5 4.2 V8
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Podeślij na PW jakie masz oczekiwania finansowe względem jakiejś reklamy zależnie od miejsca/rozmiaru

  3. #3
    makubaku's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    325ti
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Ok. Zbiorę to wszystko do kupy i opiszę co i jak. Mógłbym to wpłacić samemu ale nie o to chodzi, fajnie jest ruszyć wieksze grono do działania bo może uzbiera się wieksza kwota niż to 1500zł . Tak jak wspomniałem każdy datek się liczy, ale jakby ktoś chciał sobie wynająć całe auto pod reklamę nie ma problemu Dwa lata temu zostało zebrane prawie 3,5 tys

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •