Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 41 do 50 z 83

Temat: Rzucanie palenia tytoniu

  1. #41
    Luke Nukem's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szymanów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez W3N Pokaż post
    ... kiedys znajomy powiedizał mi ze on jak był mały tez palił ojciec go przyłapał kupił mu paczke czerwonych i kazał mu palic jedna za druga i tak zrobił aż miał "bonus żygi" i od tamtego momentu ani jednej...
    Kiedyś słyszałem taką historie: że za młodu ktoś musiał tyle wypalić. Ale nie wiedziałem ze spotkam kogoś kto go zna. Boże moje całe dzieciństwo ... Nie wierzyłem że ktoś taki istnieje. dżizas

    Cytuj Oryginalnie napisane przez MiG25 Pokaż post
    A ja myślę ,że to raczej palaczy trzeba wysłać na oddzielną wyspę , może jamajkę
    Ja tam w sumie mogę jechać Palacze robimy spota na Jamajce

    A wracając do rzucania. Palę jakieś 3 lata i ostatnio próbowłem rzucić wspomagając sie Tabexem. Niestety ale juz po 4 dniach nie palilem i odstawiłem prochy. Wytrzymałem 2 tygonie bez szluga. Niestety chęć zapalenia była zbyt ogromna i nadal pale. To co robimy z ta Jamajką ?
    Leave your ego play the music and love the people

  2. #42
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ...
    Auto
    Pt cruiser z wysranym silnikiem ....
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    tak 2 paczki dziennie jak mialem z dnia na dzien okres ze wychodzilem z picia to i 3 hehe. jedyne czego nie lubie to jak ktos mi w aucie pali wtedy dostaje ku...

  3. #43
    mucka38's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zakopane-Myszków
    Auto
    -było :( Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Paliem papierosy od 19-stego roku zycia , w wojsku wciagnałem sie juz zupenie , wypalalem dwie paczki dziennie . Nie powiem ze nie było fajnie , piwko zimne -papierosek , wódeczka - papierosek , sex - papierosek , dobre jedzonko - papierosek ...itd. W wieku 38 lat przyszło opamietanie , i wcale nie chodziło mi o zdrowie , jak przeliczyłem ile idzie mi kasy- dosłownie z dymem powiedziałem - STOP -. Dzis mija juz trzy i pół roku jak nie pale , oczywiscie teraz tez widze ze i zdrówko sie polepszyło i kondycja . Jesli macie ochote nie palic , to poprostu zróbcie to , wiem ze pomyslicie "łatwo powiedziec" , ja paliłem 20 lat i wiem ze poprostu jest potrzebna silna wola i wytrwałosc . Koledzy , nerwy , praca,stres itp. to wymówki które maja na ceu usprawiedliwienie naszej słabosci
    Zachucały góry
    Zasumiały lasy
    Ka sie zapodziały starodowne casy

  4. #44
    dymus's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Racibórz
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Nic tak nie uswiadamia czlowiekowi ze jest z nim zle od palenia fajek jak sobie nie pobiega . Dobrym sposobem na rzucenie jest palenie tylko wtedy, gdy na prawde czujesz, ze musisz zapalic jak cie rwie w plucach i organizm sie domaga, a nie wtedy gdy jst nudno albo czujesz potrzebe potrzymania sobie "dymka" w reku. Osobiscie udało mi sie rzucic na pol roku ale chol%^&*#% studia daja o sobie znac i jakos nie potrafie zwlaszcza jak widze ze 100 osob idzie zapalic po egzaminie albo kolokwium ie bede ukrywac jest ciezko ale wszystko jest mozliwe ! Powodzonka !

  5. #45
    Złoty's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Z kopalni złota
    Auto
    duuuuże Audi :)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Silna wola i to wszystko .
    Rzucanie polega na rzucaniu z dnia na dzien a nie na planowaniu daty albo ze ostatnia paczke pale . Poprostu koniec i tyle !!!!!!
    Przestalem palic bo to nie ma sensu , tym bardziej takie palenie jak moje , imprezowe 2,3,4 papierosy dziennie lub wcale , czestowane i takie tam .

    Recepta
    Poprostu juz nie pal .

    Moj ojciec palil bardzo duzo i palil ciezkie papierosy , dostal zawalu serca , byl to bardzo ciezki zawal , przestal palic , jak mi mowil zobaczyl kose smierci i przestal .
    Wszystko lezy w glowie , tam jest recepta i lekarstwo .
    Arturo Mentos Proxa PiterD nie wypowiadajcie sie bo robicie OT nie macie pojecia o paleniu papierosow jesli nigdy nie paliliscie
    MTB

  6. #46
    PITERd's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz k/krainy Lisków
    Auto
    Subar
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Złoty Pokaż post
    Arturo Mentos Proxa PiterD nie wypowiadajcie sie bo robicie OT nie macie pojecia o paleniu papierosow jesli nigdy nie paliliscie
    ja tam pare razy w ustach to swinstwo mialem, ale nie ma czym sie chwalic
    rano.. kapiec w gębie, smierdzacy oddech... w zyciu nie mogl bym byc z dziewczyną ktora pali papierosy fuuuuuuuj
    Najlepsza ochrona lakieru folią PPF | Bezbarwna folia ochronna z 10 letnią gwarancją. Zapytaj o specjalną ofertę dla klubu A3 w CAROK.pl Kalisz. Folie ochronne to dużo lepsze zabezpieczenie lakieru niż ceramiczna ochrona lakieru

  7. #47
    Mentos's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz
    Auto
    RS3 dawniej A trzecia '03
    Model
    RS3 8V
    Silnik
    inny

    Domyślny

    jak mozna calowac popielniczke??? nigdy w zyciu , tylko beznikotynowe partnerki Piter
    Sa koszty jest impreza,
    jest impreza sa koszty,
    Jest ryzko jest zabawa
    Są samochody AUDI dlugo dlugo dlugo ... nic i dopiero inne samochody ;p

  8. #48
    Złoty's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Z kopalni złota
    Auto
    duuuuże Audi :)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Macie racje , dlatego nie pale Sa czasami ciagotki przy alkoholu ale daje rade
    MTB

  9. #49
    toma126's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kluczbork
    Auto
    sharan tdi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    ja nie pale od pazdziernika , tylko że tyyyyyyję cały czas kurcze juz 80kg i dalej w górę się pnę... no ale wczoraj była dość pokazna impreza i zapaliłem fajkę ...a dzisiaj rano to taki kapeć że szok

  10. #50
    momo's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Biala Podl./Lublin/Wwa 15%/70%/15%
    Auto
    Audi Q
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    3.2 BDB
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    35 razy

    Domyślny

    to ja pierd... nie rzucam juz i tak jestem misiak taki jakis

Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •