Strona 11 z 19 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 101 do 110 z 190

Temat: Czujnik zamkniecia drzwi

  1. #101
    Golem1's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    253 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    nie wiem dokładnie czy można coś przełożyć z tego zamka do zamka w 8L ale chyba nie,wejdź sobie na allegro i zobacz jak wygląda zamek u ciebie jest całkiem inny,co do aso to ceny są wysokie,poszukaj coś na allegro albo może jakiś klubowicz ma do sprzedania tylko musisz dokładnie określić jaki zamek potrzebujesz żebyś nie kupił ponownie do 8P.

  2. #102
    martin's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Ja mam troche inny problem w 8L. Nie zawsze ale dość często po ztrzaśnieciu drzwi pasażera i próbie zamknięcia auta nie załącza mi sie alarm, drzwi z centralnego się zamykają ale nie zapala się ta dioda od alarmu, czasem też świecą sie lampki w suficie czyli tak jakby nie wyczuwał że drzwi są zamknięta. Muszę wtedy przekręcić kluczyk w stacyjce i już jest ok, nie muszę nawet otwierać drzwi pasażera. Ma ktoś pomysł jaka może być przyczyna. Na fisie nie pokazuje otwrtych drzwi, no chyba że są faktycznie otwarte

  3. #103
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    ten od 8p jest lewy ? do drzwi kierowcy ?
    calkowicie sprawny ? najwazniejszy oczywiscie czujnik otw/zamkniecia drzwi ?
    jak dobry stan i cena to pisz do mnie na pw, odkupie
    nic z nim nie kombinuj, do 8l nie podejdzie
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  4. #104
    etanol's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko Biała/Gliwice/Tarnowskie Góry
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    martin, pdoobne problemy już były, tu najprawdopodobniej chodzi o stacyjke, zwróć uwagę, że kiedy wyciągasz kluczyk ze stacyjki musisz usłyszeć takie charakterystyczne "klik" jeśli tego nie będzie to alarm się nie uruchomi. Domyślam się że nie masz ori radia, bo gdybyś miał to radio grało by dalej gdyby nie było tego "klik".

  5. #105
    martin's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    etanol, klik jest nie dam ręki uciąć ale raczej zawsze. Napewno tego problemu nie mam gdy jeżdże sam tzn. gdy nie otwieram drzwi pasażera, dlatego szukam przyczyny w drzwiach, ale oczywiście mogę się mylić

  6. #106
    etanol's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko Biała/Gliwice/Tarnowskie Góry
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    no wiesz, czujnik zamknięcia drzwi też sprawia nielada problem, ale to szcególnie gdy jest ciepło. Musze się przyjżeć czy u mnie alarm się uruchomi gdy np nie domknę drzwi, bo wiem że drzwi się zamkną, a nie wiem jak z alarmem. Napisze później jak jest u mnie.

  7. #107
    Liuxus's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Otwock Wielki
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ATD
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Witam, rozgrzebię trochę wątek.

    U mnie nie zapala się ani światełko ani 1/2 fis nic nie pokazuje, ani lampki w drzwiach się nie zapalają ani z lewej ani z prawej. W bagażniku światło się zapala (na fisie nie wiem czy coś powinno się pokazać w przypadku bagażnika ale się nie pokazuje). Moje auto jest po przekładce więc najpierw chciałbym sprawdzić gdzie jest problem. Do zamków przewody dochodzą. Czy jak zewrę przewody, które dochodzą do zamka to powinno się światło zapalić?
    Oświetlenie dekoracyjne i techniczne -> www.xeno.com.pl

  8. #108

    Data dołączenia
    Mar 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tomaszów Mazowiecki
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AJQ
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Ja mam nieco inny problem, przy otwartych drzwiach czy klapie bagażnika lampki się zapalają jednak nic nie pokazuje się na FISie. Da się to jakoś ustawić?

  9. #109

    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jastrzębie-Zdrój
    Auto
    A4 B6 Avant 1.8T BEX Quattro
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Udało mi się dostać sam czujnik (mikrostyk) do zamka. Ale nie mam pojęcia jak go wymienić. Wygląda to banalnie: trzeba stary wysunąć i nowy wsunąć w to miejsce - problem w tym, że blokuje go jedna z blaszek zamka. Wie ktoś jak to ugryźć? Podobno jest manual w dziale Warsztat ale jakoś go tam nie widzę - jest tylko do 8P
    Ostatnio edytowany przez maniak5225 - 15-04-14 o 19:02
    Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą, Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment.
    Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.

  10. #110

    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Oława
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Witam, też borykam się z problemem mrugających lampek oraz włączającego się alarmu po zamknięciu auta. Moje spostrzezenia: jak światełka wewnętrzne mrugają cyka przekaźnik 382. Cykanie jego jest w rytm zapalania lampek. Po przeczytaniu waszych uwag co do mikrostyczników w drzwiach to przy zamkniętych drzwiach fis pokazuje ze są zamnknięte. Aby być pewnym że działają prawidłowo wciskałem je cieńkim srubokręcikiem do końca co gasiło lampki wewnętrzne, na fisie gasnło że otwarte drzwi, przekaznik 382 zaczyna cykać i lampki zaczynają mrugać. Wszystko dzieje się gdy na dworze powyżej 20 stopni. Po wciskaniu mikrostyczników w drzwiach śmiem domniemywać że to nie one są powodem irytującego problemu. Aby dokładniej naświetlić sprawe tak się dzieje przy włączonym zapłonie. Wyjmuje kluczyk ze stacyjki 382 przestaje cykać jest ok. Ale gdy zamknę auto ten przekaźnik znowy zaczyna cykaci po 30 sekundach jak uzbroi się alarm włącza się syrena. Panowie pomóżcie bo juz nie wiem gdzie szukać a sąsiedzi mi poprzebijaja koła w końcu. Pompke od centralnego wyjmowałem - czyściutko i suchutko. Cena przekaźnika w serwisie 182 zł, na allegro 15, ale czy on jest powodem. Bo wydaje mi się że COŚ nim steruje i wysyła do niego sygnał. Po wyjęciu 382 zauważyłem tylko że nie mam podświetlenia drzwi więc nawet nie wiem do czego on jeszcze służy.

    Pozdrawiam

Strona 11 z 19 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •