Strona 5 z 15 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 41 do 50 z 142

Temat: Zestaw naprawczy tylnej wycieraczki

  1. #41
    tuken's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    czesc Wam. Mam pytanie moja tylna wycieraczka zaczęła cykać przy właczeniu a po 2tyg woogole przestała chodzić. tzn jak ja załaczam przesuwa się o 2cm i stoi i tak za kaźdym załaczeniem o 2cm. Spryskiwacz woogle nie działał tzn pompka pompuje ale nigdzie nie wycieka. zastanawiam sie czy ten zestaw naprawczy pomoze??? po czym to poznam jak to rozkręce??? aha i jak sciagnać ta osłone plastikowa jest zamocowana na zaczepach??? z góry dzieki za odpowiedz
    ROZPOCZYNAMY SEZON NA.....

  2. #42
    tuken's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    witam wycieraczka naprawiona. byla uszkodzona elektronika jak ktos ma problem z elektronika to zapraszam udziele informacji co trzeba wymienic )))
    ROZPOCZYNAMY SEZON NA.....

  3. #43
    iron52's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Opole
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Mam pytanie za 100 punktów. Czy Rurka do której wchodzi rurka miedziana czyli ta na której trzyma sie ramie wycieraczki. Czy otwór w niej jest równomierny czy przy koncu robi sie ciasniejszy pierścien. Pękła mi rurka i reszte musiałem rozwiertać i zauważyłem ,że w jednym miejscu jest ciaśniej i tam właśnie rurka się spiekła z resztą i nie wiem czy rozwiertać do równej dlugości na całym czy tak ma być.

  4. #44
    Strazak's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wielbark/Szczytno
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    112 razy
    Podziękował
    284 razy

    Domyślny

    jest mniejszy otwór, uważaj przy rozwiercaniu by nie urwała sie ta cześć. Mi sie urwało i musiałem wymienić w końcu całość.
    Mazurskie Biwakowanie r-2009 r-2010 r-2011 r-2012 r-2013 r-2014 r-2015 r-2016 r-2017 r-2018
    10 biwaków i starczy.

  5. #45
    iron52's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Opole
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    już po wszystkim, kupilem zestaw naprawczy. 165 zł jutro sie za to zabieram

  6. #46
    MiG25's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żyrardów
    Auto
    .:OOOO:.
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    83 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez iron52 Pokaż post
    Mam pytanie za 100 punktów. Czy Rurka do której wchodzi rurka miedziana czyli ta na której trzyma sie ramie wycieraczki. Czy otwór w niej jest równomierny czy przy koncu robi sie ciasniejszy pierścien. Pękła mi rurka i reszte musiałem rozwiertać i zauważyłem ,że w jednym miejscu jest ciaśniej i tam właśnie rurka się spiekła z resztą i nie wiem czy rozwiertać do równej dlugości na całym czy tak ma być.
    Jeśli masz zamiar kupować zestaw naprawczy , to ta część też jest w nim więc nie ma się co nią przejmować. Chyba ,że chcesz naprawiać domowym sposobem.

  7. #47
    luki8L's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sroda Slaska
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    1.8 TFSI - CJSA, CJSB (180 KM)
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Panowie a jak udało wam się wyciągnąć ten stary mechanizm połączony z szeroką rurką w której ukręciła się mała, miedziana rurka?męczę się już ze 3h, a nie chcę używać młotka!!! podważam i ani drgnie... pomocy!
    2.0 TFSI ~300 KM automat, ino APR dolot

  8. #48
    sweetestenemy's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Wink Oddaj auto do speca :)

    Moja droga, miałem ten sam problem. w A3 to akurat sztandarowy element, który się psuje Tylnia wycieraczka Proponuje wymienić silniczek - ja wymieniłem na bosh'a działa bez zastrzerzeń - używany 150 zł. Wycieraczki w Audi mają to do siebie, że często są nieszczelne przy plaskiwoych rurkach doprowadzającyhc płyn na szybę. Sanim zorientujesz się, że cieknie - mechanizm zalany w trupa Można próbować to regenerować - w moim przypadku tak zrobili - zgarneli 200 zeta i okazało się, że nic nie da się zrobić- Jak w elektronice lub elektryce cos się wali, lepiej pójśc z tym to spcjalisty. Jak jestes z okolic W-wy znam idealnego fachowca Dzidźka była u niego już 2 razy - każdy z nich po tym, jak spieprzyli gdzie indziej 1. Wycieraczka tylnia, 2. Szczotki rozrusznika. Już nigdzie indziej z nia nie jeżdzę. Dziadek jest the best. info na PW.
    Lubię dużo pić . . . moja Audica też

  9. #49
    Barti's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żyrardów
    Auto
    jA3zczur
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez luki8L Pokaż post
    Panowie a jak udało wam się wyciągnąć ten stary mechanizm połączony z szeroką rurką w której ukręciła się mała, miedziana rurka?męczę się już ze 3h, a nie chcę używać młotka!!! podważam i ani drgnie... pomocy!
    Musiało Ci się coś "pozapiekać". Pamiętam, że żadnego młotka nie używałem. Może WD40 psiknij i puści. Jeśli ja ze swoimi "zdolnościami" sobie z tym poradziłem, to każdy da radę.
    Mój jA3zczur

    - 89,4 kW i 269,1 Nm

  10. #50
    luki8L's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sroda Slaska
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    1.8 TFSI - CJSA, CJSB (180 KM)
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Uff, udało się. Dzięki Barti, rzeczywiście wystarczyło popsikać WD40, pozostawić na noc, do tego jeszcze wydłubać uszczelkę i dzisiaj wyszło bez problemów. Teraz już tylko złożyć do kupy i będzie śmigać, mam nadzieję...
    2.0 TFSI ~300 KM automat, ino APR dolot

Strona 5 z 15 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •