Pokazane rezultaty 1 do 6 z 6

Temat: Jak sprawdzic sensor airbag

  1. #1
    Slipper's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    LDZ
    Auto
    Volkswagen
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T BWA
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny Jak sprawdzic sensor airbag

    Kupilem auto ktore mialo stluczke, nie bylo poduszki pasazera i przednie pasy wystrzelone, na VAGu wszystko pokazywalo, kupilem poduche wymienilem pasy bledow nie ma ale jaka mam pewnosc ze sensor jest ok i zadziala przy stluczce ? Czy da sie to jakos sprawdzic ?

  2. #2
    hacper's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    NL\Bytom
    Auto
    Audi a3 Quattro
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    Jezeli sensor nie pokazuje bledow,a byl naprawiany przez zlacze diagnostyczne to raczej nie sprawdzisz czy jest to nowy czy stary naprawiony modul. W nowych sterownikach podobno mozna odczytac duzo informacji porzydatnych do analizy wypadku czyli czas i kat uderzenia podczas kolizji.

  3. #3
    Slipper's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    LDZ
    Auto
    Volkswagen
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T BWA
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Najwazniejsze jest jakby dla mnie czy zadziala przy ewentualnej kolizji, jak cos odlacze to od razu pokazuje blad czyli niby wyjscia wszystkie ma sprawne

  4. #4
    hacper's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    NL\Bytom
    Auto
    Audi a3 Quattro
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    Mysle ze jezeli nawet byl zresetowany to zadziala, jezeli bedzie cie ta mysl meczyla to kup nowy w aso lub z pewnego zrodla, bo na allegro to 99% sa sensory po naprawie

  5. #5
    e-mako's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Raciąż
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Jeżeli kontrolka gaśnie po kilku sekundach i nie zapala się to już wiadomo że jest wszystko ok. Teoretycznie powinno być wszystko w porządku.
    Jeśli chcesz mieć 1000000% pewności to kup nowy sensor w ASO ( koszt to 1500 PLN czy coś koło tego) .

  6. #6

    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łask
    Auto
    Audi A3 8L
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 BSE

    Domyślny

    ja mam w auto po kolizji ale poduchy i pasy nie wywalily, przed blacharzem poduchy sie nie swiecily, teraz sie swieci a diagosta (koles na stacji obslugi pojazdow ktory poprostu mial program i pcta - zaden profesjonalista, powiedzial to co mu pokazalo) powiedzial ze to sensor poduszek tylnich , jak rozbieralem auto faktycznie lezalo cos takiego na podlodze obok siedzen, nie udalo mu sie skasowac bledu i kazal kupic nowy. Teraz nie wiem czy uszkodzony jest czujnik, czy blacharz przecial kabel (chociaz nie widzialem nic takiego przy skladaniu auta). a moze poprostu on nie umial tego skasowac bo mial jakis lipny program:\

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •