Pokazane rezultaty 1 do 2 z 2

Temat: A3 8V Amortyzatory S-line

  1. #1

    Data dołączenia
    Oct 2022
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    W-wa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    inny

    Domyślny A3 8V Amortyzatory S-line

    Witajcie

    Mam duży problem. Posiadam A3 8V S-Line 2014r ( zawieszenie sportowe) i zabrałem się za wymianę przednich amorków. Już 3 komplety przejrzane i dalej nie pasują do starego typu Amorka. Panowie w sklepach rozkładają ręce( zamawiałem już Bilstein : 22-232342, 22-230522, Sachsa i jakieś Trw- wszystkie mają dłuższy tłok o jakieś 4cm. Podsyłam zdjęcie do wglądu.

    Czy ktoś miał z tym problem? Nie mam pojęcia co już zamówić.

    Numer Oem starego Amora: 8VO 413 023

    Hidden Content

    Hidden Content

  2. #2

    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Saint Raphael
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    inny
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny A3 8V Jakie nowe amortyzatory wybrać ?

    Mam a3 8V pełny S-line 2016 przed liftem, czyli w standardzie lekko obniżony. Jeżdżę bardzo sportowo, dużo górskich dróg zakrętów itd. Mam chipa na 180km i jak już się bawię to czesto zero-jedynkowo tym autem.

    Oryginalne dawały radę. Chciał bym teraz coś bardziej sportowego ale mimo wszystko by samochód pozostał przyjemny na trasach dla żony.

    Ewentualnie myślałem też o jeszcze delikatnym obniżeniu 2/3cm ale nie wiem czy jest sens? Czy nie będzie już za sztywno.

    Na początku rozmyślałem o KW gwintowane ale to jednak zbyt sportowe i dla żony będzie za twardo. Dodatkowo cena bardzo wysoka. Teraz zastanawiam się nad bilstein b6 lub b8. Czy coś jeszcze możecie polecić ?

    W s-line który bardziej odpowiada ori ? B6 czy b8?
    Ostatnio edytowany przez pieczyk111 - 01-01-24 o 15:22

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •