Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 31 do 40 z 42

Temat: szukam pracy

  1. #31
    jarekm's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zielonka
    Auto
    Audi A3 1.6 APF
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    hryszek firma o której mówię to Agencja Rynku Rolnego w której pracuje prawie 1500tyś osób włącznie z odziałami więc to połowa Twojego Comarchu więc mi tu nie mów o płotkach itd. itp. Comarch zatrudnia bardzo dużo ludzi bez doświadczenia Ci ludzie ucza się zawodu pisząc aplikacje, serwisując sprzęt i administrując systemami. Wiewsz jak wygląda aplikacja napisana rzez studentów? raczej nie ciekawie. Podał bym Ci kilkanaście przykładów z nazwaiskami ludzi z Comarch oddział Warszawa ale publicznie na forum nie mogę pewnie wiesz z jakich względów. A programisty z Comarchu nie zatrudnił bym nigdy w życiu. Oczywiście sa fachowcy i fachowcy być może spotkałem się z ta gorszą stroną tej firmy

  2. #32

    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kożmice
    Auto
    a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez jarekm Pokaż post
    hryszek firma o której mówię to Agencja Rynku Rolnego w której pracuje prawie 1500tyś osób włącznie z odziałami więc to połowa Twojego Comarchu więc mi tu nie mów o płotkach itd. itp. Comarch zatrudnia bardzo dużo ludzi bez doświadczenia Ci ludzie ucza się zawodu pisząc aplikacje, serwisując sprzęt i administrując systemami. Wiewsz jak wygląda aplikacja napisana rzez studentów? raczej nie ciekawie. Podał bym Ci kilkanaście przykładów z nazwaiskami ludzi z Comarch oddział Warszawa ale publicznie na forum nie mogę pewnie wiesz z jakich względów. A programisty z Comarchu nie zatrudnił bym nigdy w życiu. Oczywiście sa fachowcy i fachowcy być może spotkałem się z ta gorszą stroną tej firmy
    hehe ARR - znam projekt - fakt ze zatrudnia ludzi bez doswiadczenia tak samo jak kazda inna firma bo gdzies Ci ludzie sie nauczyc musza - a ze jest kupa lewosow nie przecze - sam znam sporo "srednich ludzi" - ale to jak mowie nie wazne czy pojdziesz do IBM, Motoroli, Sabre, Accenture czy Comarchu wszedzie spotkasz
    ps.
    a u nas jest opinia ze w ARR same lenie
    hryszek - A3 8P 2.0TDI

  3. #33
    Hero's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    światokoniec
    Auto
    4x O
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    popieram całkowicie wypowiedz hryszeka. najlepszym przykładem tego jestem ja w całej okazałości.jakos student dzienny przez 4 lata nie miałem okazji zdobyc nigdzie porządnego doświadczenia.każda prace z uwagi na moja edukacje traktowałem sezonowo gdyz wierzyłem w to ze na studiach dziennych jestem w stanie wiecej sie nauczyć niż pracujac i studiując zaocznie i co z pewnością bedzie nie lada atutem dla mojego przyszłego pracodawcy. Dziś, kiedy to ten etap edukacji mam za sobą musze przyznac ze czuje jakbym był całkowicie bezwartościowy. dopiero teraz kiedy składam cv i czekam na odp która nie nadchodzi wiem ze doswiadczenie i praktyka góruje nad wiedza teoretyczną. Jednak od czegos musze zacząc i gdzies musze zdobyc doswiadczenie zeby wyjśc na ludzi.

  4. #34
    malik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    Mam dres :)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    38 razy
    Podziękował
    45 razy

    Domyślny

    Hero, tak to wlasnie jest ten swiat urzadzony. Spokojnie, jak bedziesz mial szczescie i troche wiedzy to znajdziesz dobra prace a pozniej masz juz otwarta sciezke do coraz lepszych etatow Ja akurat przyfarcilem ze zaczynalem z dobrego stanowiska. Ale jakby bylo potrzeba to bylem gotow zaczynac nawet od jakiegos mlodszego specjalisty czy nawet helpdesk 2 linia wsparcia

  5. #35
    jarekm's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zielonka
    Auto
    Audi A3 1.6 APF
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    hryszek w ARR z waszej strony wygląda że same lenie a ja moge Ci powiedziec że to poprostu ludzie którzy nie potrafią wiele zrobić bo wszyscy co potrafili to poodchodzili więc z waszej strony lenie z ich strony wy bierzcie wielki worek pieniędzy za robienie tego za co wam płaca i robicie to na średnim poziomie. A ż studenci musza sie uczyć zgodzę się ale niech nie siadają na pierwszy start do rzeczy zbyt poważnych dla nich

  6. #36

    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kożmice
    Auto
    a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez jarekm Pokaż post
    hryszek w ARR z waszej strony wygląda że same lenie a ja moge Ci powiedziec że to poprostu ludzie którzy nie potrafią wiele zrobić bo wszyscy co potrafili to poodchodzili więc z waszej strony lenie z ich strony wy bierzcie wielki worek pieniędzy za robienie tego za co wam płaca i robicie to na średnim poziomie. A ż studenci musza sie uczyć zgodzę się ale niech nie siadają na pierwszy start do rzeczy zbyt poważnych dla nich
    wiesz studenci robia to co sie im da do roboty wiec to nie ich wina
    a jak nie ma wolnych doswiadczonych programistow to niestety ( a moze stety bo sie musza szybko nauczyc ) musza klepac studenci
    no i jest jeszcze sprawa odebrania projektu - ktos od klienta to odbiera i skoro to robi znaczy ze projekt spelnia zalozenia

    a co do sredniego poziomu to polecam przejrzec kod w innych "super" firmach - wcale nie jest lepszy - trust me widzialem kod paru flagowych produktow w duzych korporacjach
    hryszek - A3 8P 2.0TDI

  7. #37
    Piotrek.1781's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    :)
    Auto
    :)
    Model
    Inny
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Panowie skończcie ot.
    Mam najlepsze Audi na forum !

  8. #38
    Hero's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    światokoniec
    Auto
    4x O
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    dzięki wszystkim za wsparcie

  9. #39
    Hero's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    światokoniec
    Auto
    4x O
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    ok wnosze małą poprawke do swojego cv.
    Od dzisiaj jestem inżynierem o specjalizacji telekomunikacja w zarządzaniu.moze teraz bedzie łatwiej z pracą. Co do comarchu to odpowiedzieli na moje cv ale odpowiedz była negatywna wiec szukam dalej.

  10. #40
    malik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    Mam dres :)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    38 razy
    Podziękował
    45 razy

    Domyślny

    No wlasnie Hero, sprawdzalem ogloszenia i zapomnialem Ci odpisac. Nie ma zapotrzebowania. W intranecie nie ma zadnych aktualnych ogloszen. Stad tez negatywna odpowiedz.

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •