Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 34

Temat: Przednia(czołowa) szyba-wymiana/problemy...

  1. #11
    wnuczek's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Góra Kalwaria
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    W niektórych firmach ubezpieczeniowych (ja mam w Link4) są w cenie polisy, ubezpieczenia na szyby. W przypadku wybicia/pęknięcia bocznych szyb, firma ubezpieczeniowa pokrywa całe koszta naprawy, bądź wymiany. A w przypadku szyby przedniej (czołowej), firma ubezpieczeniowa pokrywa 70% kosztów naprawy, bądź wymiany. A więc płacisz tylko 30%.
    Nie wiem jak jest u Ciebie, ale u mnie tak jest.

    A gdy chcesz szybę wstawić nową, to dobrą firmą jest AutoGlass. Firma specjalizuję się tylko w szybach (wiadomo z nazwy) i robią to fachowo i szybko. W Twoim przypadku, to było by oczekiwanie na szybę.


    Jeżeli nie masz tego Pakietu Szyb, to może posiadasz NW. Prawodobodobnie powinni to uznać. Jak się mylę to mnie poprawcie.

    Pozdrawiam.

  2. #12
    maiki24's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    gryfów śl
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    ja kupowałem od jednego goscia który tym sie zajmuje podróbke z wyglądu taka sama tylko znaczka ne ma na dole audi a tak to identyczna to koszt takiej 150 170zł uzywana ,orginał uzywany 300zł a nowa podróba 300 350 zł na allegro tak było jakies 3 miesiace temu z cennami

  3. #13
    wnuczek's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Góra Kalwaria
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Wiem ?e potrzebujesz szyby na ju?, lecz znalaz?em szyb?, co prawda zamiennik ale mo?e warto.

    http://moto.allegro.pl/item488011373...szary_pas.html

  4. #14

    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Węgrów,Siedlce
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez wnuczek Pokaż post
    W niektórych firmach ubezpieczeniowych (ja mam w Link4) są w cenie polisy, ubezpieczenia na szyby. W przypadku wybicia/pęknięcia bocznych szyb, firma ubezpieczeniowa pokrywa całe koszta naprawy, bądź wymiany. A w przypadku szyby przedniej (czołowej), firma ubezpieczeniowa pokrywa 70% kosztów naprawy, bądź wymiany. A więc płacisz tylko 30%.
    Nie wiem jak jest u Ciebie, ale u mnie tak jest.

    A gdy chcesz szybę wstawić nową, to dobrą firmą jest AutoGlass. Firma specjalizuję się tylko w szybach (wiadomo z nazwy) i robią to fachowo i szybko. W Twoim przypadku, to było by oczekiwanie na szybę.


    Jeżeli nie masz tego Pakietu Szyb, to może posiadasz NW. Prawodobodobnie powinni to uznać. Jak się mylę to mnie poprawcie.

    Pozdrawiam.
    Mam NW w PZU ale nie wiem czy to obejmuje szyby, bo to chyba NW kierowcy i pasażerów... Pakietu szyb nie mam....

  5. #15

    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Węgrów,Siedlce
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Dzwoniłem dziś do PZU i tylko auto casco obejmuje szyby i tylko...uwaga...szkody powyżej 500 zł!!! Składki najwyższe a jak coś to Cię wycenią....
    Mam jeszcze pytanie: orientujecie się jak firma jest najlepsza? Nordglass, Sekurit czy Pilkington?
    Pozdrawiam

  6. #16

    Data dołączenia
    Nov 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Częstochowa
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Ja płaciłem 460zł z montażem w porządnej firmie - szyba guardian (czyli taka jak w oryginale z fabryki)

  7. #17
    mallcin's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez danielos Pokaż post
    Dzwoniłem dziś do PZU i tylko auto casco obejmuje szyby i tylko...uwaga...szkody powyżej 500 zł!!! Składki najwyższe a jak coś to Cię wycenią....
    Mam jeszcze pytanie: orientujecie się jak firma jest najlepsza? Nordglass, Sekurit czy Pilkington?
    Pozdrawiam
    ja wstawiłem sekurit czołową niczym sie nie różniła od ori, ba nawet miałem sekurita orginał tylko wiadomo że teraz bez znaczka audi...

  8. #18
    siwylbko's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    LbKo
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Sory ze sie wcinam ale mam male pytanko odnosnie tego co piszecie. Jak mam ac i np. jadac droga kamien uderzy mi w szybe i bede mial pajaczka to co firma mi nie wyplaci odszkodowania bo bedzie to szkoda mniejsza niz 500 zl ????

  9. #19

    Data dołączenia
    Nov 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Częstochowa
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez siwylbko Pokaż post
    Sory ze sie wcinam ale mam male pytanko odnosnie tego co piszecie. Jak mam ac i np. jadac droga kamien uderzy mi w szybe i bede mial pajaczka to co firma mi nie wyplaci odszkodowania bo bedzie to szkoda mniejsza niz 500 zl ????
    Dokładnie, wtedy sobie musisz załatwić wyższy rachunek

  10. #20
    wnuczek's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Góra Kalwaria
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez siwylbko Pokaż post
    Sory ze sie wcinam ale mam male pytanko odnosnie tego co piszecie. Jak mam ac i np. jadac droga kamien uderzy mi w szybe i bede mial pajaczka to co firma mi nie wyplaci odszkodowania bo bedzie to szkoda mniejsza niz 500 zl ????
    Od tego w Linku jest pakiet Szyby24, o którym wyżej pisałem. A jak tego nie masz to chyba nikt Ci za to nie zapłaci.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •