Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 54

Temat: Temperatura w 1.6

  1. #1

    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny Temperatura w 1.6

    Witam,
    Na początek napiszę,że temat już pare ładnych razy wystepował i wczoraj siedząc przy kompie czytałem sporo postów, jednak wiekszość z nich opisuje niską temperaturę, wymiane termostatu itd. Ja mam problem taki,że mam temperaturę 90st strzałka trzyma,ale jak dojadę do świateł i postoję z 3min to potrafi wskoczyć do 101st. Niemożliwe chyba,żeby tak się silnik szybko nagrzewał a strzałka rośnie w oczach od 90 do 101:/ może dacie radę cos podpowiedzieć co z tym zrobić,bo raczej coś jest nie hallo,pozdrawiam.
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 06-10-15 o 14:16

  2. #2
    Jacek's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa-Wilanów
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0 TDI - CUNA (184 KM)
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    18 razy

    Domyślny

    Również było .najprawdopodobniej ci sie wiatrak nie włącza

  3. #3

    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PL
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    21 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Tak jak Jacek pisze. Zobacz w jakim stanie są bezpieczniki od wiatraka, może przepaliły się. Swoją drogą ciekawi mnie jak Ty zobaczyłeś ze akurat
    Cytuj Oryginalnie napisane przez silbermond Pokaż post
    wskoczyć do 101st.
    hehe EOT

    Pozdr
    A3 1.8 AGN Ambition by marti - było...


  4. #4

    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    Hej,
    Marti,bo leciutko mi poza kreskę 100 zjeżdża ale tak poważnie to powiem Wam,że rzeczywiście wiatraki mi nie chodzą, pytanie tylko czy temp. może tak szybko podskoczyć z 90 na 100 w ciągu stania na światłach 1 min.? Poza tym biorę się za zrobienie tych wentylatorów i dam cynka, ps. jeśli macie jakieś inne cenne info - piszcie,dzięki !
    Dodano:
    Ps. Macie kogoś na Śląsku lub Zagłębiu do kogo można podjechać z tymi wentylatorami?
    Ostatnio edytowany przez silbermond - 30-09-08 o 19:34 Powód: Automatyczne łączenie postów

  5. #5
    Jacek's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa-Wilanów
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0 TDI - CUNA (184 KM)
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    18 razy

    Domyślny

    oczywiscie ze temp moze tak szybko podskoczyc w momencie kiedy powinien sie wiatrak właczyc a sie nie włacza temp bez problemu rosnie ci na swiatłac do 100 stopni nic w tym dziwnego

  6. #6

    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    Witam,
    Wróciłem właśnie od elektryka, okazało się,że wentylator duży padł,wymienił , auto odpalamy i super 90st trzyma jakiś czas ( nie skacze jak kiedyś gdzie już dawno było ze 110st(?hmm) przy 93 włączają się 2 wentylatorki na 1 biegu, ciesze się.... mechanior: "raz jeszcze": wszystko jak poprzednio : super wentylki po 93 załączają 1 bieg, zamykam klapę ucieszony (czas zabulić
    Ale,że kasa w bankomacie - to jadę, przyjeżdżam po 5 min i co? tak, temperatura ma znowu ponad 100 a wentylki...ani rusz
    Gleba nie mam nerwów;/

  7. #7
    luckystrike1979's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    AUDI
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Podmień od kogos SPRAWNY termostat i zobacz co będzie..

    Jak nie da rady, to podskocz do sserwisu jak opcje się skonczą ..
    Power is nothing without control...

  8. #8

    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    Własnie mi powiedzieli u elektryka,żebym sobie zobaczył, jak przyjechałm ,że temp.90st jest a chłodnica zimna i wąż też a tempertaura idzie do góry na desce zaraz pokazało nam juz 110 a wiec pierwsze co powiedzieli o termostacie...wymienię dziś i zobaczymy:/
    ps. chyba,że macie jakieś inne spostrzeżenia??
    Ostatnio edytowany przez silbermond - 07-10-08 o 11:36

  9. #9

    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    Koledzy, mam więc taką sytuację:
    Rano wsiadam do A3, zapalam silnik i sobie ją zostawiam na jakiś czas aż dojedzie do tych 90st. i po jakimś czasie dochodzi ładnie 90, później czekam też nie krótko aż mi włączają się obydwa wentylki i przy 92 włączają się ,jest cool i tak mógłbym iść w sumie na śniadanie i cały czas miałbym 90 - czyli spokulec. Sprawdzałem sobie, rura dolna zimna a górna gorąca, a gdy włączają się wentylki dolna jest gorąca.(chyba dobrze?)
    Wszystko cool gdyby nie fakt,że jak już wsiądę i pojadę na 2gi koniec miasta i przyjadę - stanę i nagle temp. ma 100st otwieram maskę, wentylki nie kręcą się, rura na dole zimna na górze gorąca. Pytanie mam Pany kupować termostat i wymieniać? Nie mam za bardzo skąd wziąć dobrego,żeby sprawdzić czy rzeczywiście jest to właśnie termostat jak mi radził Luckystrike może macie jakieś uwagi? pozdrawiam!

  10. #10

    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    Panowie, ja już nie wiem, wymieniłem termostat na nowy i kapa, dalej mam wysoką temperaturę ponad 100st i wentylatory mi się nie włączają, dopiero 2 bieg ,1 brak...a najśmieszniejsze,że jak go odpalę na zimnym to trzyma 90 i wentylatory na 1 biegu się załączają, padaka!!!!

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •