Strona 9 z 12 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 81 do 90 z 114

Temat: Soczewki do 8P

  1. #81
    tomekku's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kafi333 Pokaż post
    Tylko ze u tego drugiego goscia na aukcji nie widać w ogóle tego kabla który do modułu przez ściane grodziową trzeba poprowadzić:/
    Rozmawiałem z nim o tym i gość daje 10cm tego kabla i resztę trzeba sobie dorobić do wtyczki.

  2. #82
    kulfon's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PD-ZACH
    Auto
    BMW 320Ad xdrive
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    nie musisz cytować postu jeżeli bezpośrednio na niego odpowiadasz co do dorobienia przewodu do DRL to nie powinien być problem. tylko teraz czy masz odpowiedni przełącznik świateł z DRL? przydałby się żeby było jak w oryginale.

  3. #83
    tomekku's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    a jest jeszcze jakiś inny przełącznik do świateł długich ?
    te kabelki są do świateł długich tak jak pisał kafi

  4. #84
    kulfon's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PD-ZACH
    Auto
    BMW 320Ad xdrive
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    myślałem,że te dodatkowe kabelki są do świateł dziennych (DRL),ale może jest tak jak kafi mówi i są do przesłony bixenona a DRL załatwia adapter. sam już nie wiem. w poście do którego link podałem gość ma adaptery z których lecą przewody do kabiny osobne na DRL a osobne do przesłony bixenona.może od tego czasu coś wymyślili z adapterami i teraz którąś z tych funkcji obsługuje adapter.sam jeszcze tego u siebie nie zakładałem,bo pogoda nie sprzyja.

  5. #85
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    e92 335Xi Bi-Turbo
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    kabelki te żółte z aukcji po podpięciu otwierają przesłone od bixenonu, bez ich podłączenia nie ma świateł długich , po naciśnięciu na światłą długie zapalają się dzienne..
    niestety adaptery nie rozwiązują problemu świateł dziennych:/ fakt przydało by się, ale mi osobiście nie chciało się już z tym kombinować. Choć jeśli ktoś by ładnie to opisał to może bym się podjął.. ten opis z linka troche chaotyczny wszystko porozkręcane że nie wiadomo co z czym i jak

    jakimś tam półśrodkiem było by podpięcie dziennych pod postojowe, ale po zapaleniu bixenonu nie gasły by to raz, a dwa ze pewnie na Fisie zapaliła by się choinka kontrolek przepalonych żarówek
    Po takim zwyczajnym podpięciu adapterów błędu nie ma i nie chciałem już nić kombinować.
    Ostatnio edytowany przez kafi333 - 22-02-11 o 20:04

  6. #86
    tomekku's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Ten gosc od ktorego kupilem adapter mowil ze daje kikuty do wyprowadzenia wiazki od dlugich i osobno do dziennych. Zapytalem w takim razie gdzie dzienne to on ze pod stacyjke bo maja caly czas sie swiecic po przekreceniu to ja podziekowalem za taki rozwiazanie... Jutro jak mi ten adapter przyjdzie w miare wczesniej to bede dzialac.
    A ma ktos lepsza instrukcje gdzie te wiazki konkretnie podlaczyc?

  7. #87
    tomekku's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Zamontowałem dziś Bi-X

    Pierwsze co. Dostałem dziś adaptery od tego gościa z 2 aukcji.
    Totalnie nie polecam.
    1) kręcił z wysyłką i musiałem się do niego dobijać o numer listu, totalnie nie dba o Klienta.
    2) Miał dać instrukcje co gdzie i jak podłączyć. G..wno dał... Powiedział już po kupnie że instrukcja nie potrzebna i pin 11 podpinać do 21 lub 22 (gdzie w ogóle takich pinów 21 i 22 nie było )...
    3) Totalny hand-made! Dwie wtyczki do bi-x były nowe, 2 do zwykłych lamp stare, używane (do tego dwie inne - jedna ori , jedna z helli). Kable którymi to połączył brał z czego popadnie - widać ze nie byly ani nowe, ani nawet kolorami tak samo nie dopasował.
    4) Nie dał oplotki na kable.

    Sumując - na pewno to nie wyladalo tak ladnie jak na zdjeciu i takie cos sam sobie moglem zrobic...

    Wracajac do montazu. Dodam ze moj bordetz to wersja C (patrzac po numerze VAG) .
    Lampy na samych adapterach - pelno bledow no i mijania swiecily, niestety drogowe juz nie. Przy zapalonym aucie stroboskop...
    OK, przekodowałem w VCDSem na bi-xenon z przesłoną. Już bez błędów oprócz długich oraz nie było efeketu stroboskopu.
    Przy włączaniu długich , dzienne się nie zapalały jak ktos wcześniej pisał - nie wiem czemu.
    Podciągnąłem wiązki od długich (PINy 11 z wtyczek od adapterów) i podpiąłem według linka z VWVortex to wtyczki A I D (piny 5 i 6 ).
    Długie zaczęły ładnie działać i ogólnie git majonez, lecz ciągle posiadam błąd spalonych żarówek od świateł długich.
    Jakieś sugestie ?
    Nie miałem już siły z tym dziś siedzieć a na razie mi to nie przeszkadza, ale pewnie z czasem zacznie wkurzać...

  8. #88
    tomekku's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    raz

    Domyślny



    A powiedz mi jeszcze.
    Bo jak się okazało, dzwoniłem do gościa od którego kupiłem adaptery, że mam błąd na FISie drogowych świateł.
    Ale działają...
    No więc stwierdził, że dośle mi jeszcze dwa kabelki do adapterów.
    Do połączenia PIN 8 z PINem 8 w samym adapterze. Możesz mi powiedzieć jak masz kable połączone w swoich adapterach ?

    Plus, że miałem wyciągnięte niby kabelki pod DRL ale nie chciało mi się już ich podłączać, może zrobię to latem

    Kabelków do adapterów nie wpiąłem, bo nie miałem dojścia a nie chce mi sie teraz znow grzebac, ale problem błedu rozwiązałem bawiąc się VAGiem. Zaznaczyłem opcję deaktywacji świateł drogowych dla Bi-Xenon , czy coś takiego i działa Błędu nie ma a drogowe działają jak działały

  9. #89
    zielony999's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Cieszyn
    Auto
    audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Witam , czytam czytam i sie pogubiłem w tym wszystkim
    Mam obecnie w mojej Audi xenony wraz z czujnikami poziomowania i układem zmywania , sprawdzałem kostki do lamp i są w nich (w pawej i w lewej tak samo ) 10 pinów do wszystkich idą kabelki nie ma żadnych wolnych pinów .
    Teraz myśle nad zmianą tych lamp na lampy Bi xenon lub lepsze na Bi xenon skrętne prosze powiedzcie mi co musze przerobić aby zadziałały kodowanie wiadomo ale co z instalacją ? Które załozyc to zanczy Bi xenon czy Bi xenon skrętny w którym przypadku jest mniej przeróbek . Bardzo Prosze o wytłumaczenie .

  10. #90
    czaro10's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mazowsze
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8V
    Silnik
    inny
    Pomógł
    558 razy
    Podziękował
    68 razy

    Domyślny

    Nie dosc, ze musisz kupic adaptery (badz przerobic samemu) - inne wtyczki, to musisz pociagnac po jednym przewodzie do kazdej lampy od bordnetz (od swiatel dlugich).

Strona 9 z 12 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •