Pokazane rezultaty 1 do 2 z 2

Temat: [Problem rozwiązany] prawie jak notlauf

  1. #1
    bartek1001's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    tychy
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BMN

    Domyślny [Problem rozwiązany] prawie jak notlauf

    Witam. Jakiś czas temu wymieniłem w samochodzie łapę od alternatora (w BMN jest ona połączona z napinaczem rozrządu) . Po wyjeździe od mechanika auto wpadło mi w notlauf. Pojechalem do kolegi który ma can-a i wyszło że turbo niedoładowywuje. Jak daję mu w palnik na jałowym to dziwnie dużo powietrza upuszcza zaworem. Pojechalem do speca od diesli ktory zawyrokowal po tygodniu dłubania że są 2 wtryski do wymiany jeden zalewa a drugi jest w max granicy normy. Kupilem wtryski na alledrogo i okazalo się że na nich auto już wogóle nie odpala Po wyjeździe od tego mechanika jest jeszcze gorzej. Objawy: auto cięzko odpala, jeśli nie przekrocze 2k/min jedzie poprawnie a pózniej zaczynają się cyrki. Niby notlauf (piszę niby bo komputer jest czysty i nie pokazuje żadnych będów) jak mu wbijam wyższy bieg żeby zejść poniżej 2k/min to zaczyna szarpać i leciutko falować na obrotach. Pojechałem do serwisu vw i wykluczyli wtryski ponieważ każdy pracuje w zakresie 0.20-22. Chociaż kiedy zaczęło szarpać samochodem to właśnie wtryski zwariowały:/ Już sam niewiem co z nim począć...
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 05-07-15 o 13:10
    call me tato

  2. #2
    bartek1001's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    tychy
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BMN

    Domyślny

    Od wczoraj wszystko ok z samochodem. Chłopaki na serwisie wymienili mi po raz kolejny filtr paliwa (juz chyba 3) tym razem jakis lepszy i to zniwelowalo brak mocy. Pobadali wtryski ktore kupilem i zalozyli z ten lepszymi parametrami i autko znowu smiga jak złe
    Reasumując: Auto stalo u "specjalistów od diesli" 2 tygodnie, i efekt jest taki ze mam na koncie -400 zł za niepelna diagnoze. U chłopaków auto stało wsumie 6 godz. (raz 2 i raz 4 godz.) i autko zachowuje się super. Jesli ktos w okolicach potrzebuje sprytnych i niedrogich mechanikow naprawde polecam. Michal: 726167000
    Ostatnio edytowany przez bartek1001 - 28-08-09 o 08:01
    call me tato

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •