Strona 13 z 22 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 121 do 130 z 212

Temat: bąble na lakierze (dach)?

  1. #121
    Ludek's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Stalowa Wola
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    Tylko ja nie zapłaciłem za to ani grosza!Wszystko miałem zrobione za free!W Świdniku malowanie jest drogie to raz,a po drugie,żeby porządnie zrobić te rynienki naprawdę wymaga dużo pracy.Ja tylko napisałem to co mi Ci lakiernicy powiedzieli.A co do tego urządzenia to cieżko mi to opisać,bo tylko raz to widziałem na oczy.

  2. #122
    1977andrzej's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    Ja niestety zauwazulem niedawno korozje na dachu przy listwach. Mona by powiedziec ze 11 letni samochod to juz moze sie pokazac, ale....mialem w miedzyczasie dwie corsy 14latenia i 12 latnia i rdzy nie bylo. Myslalem, ze od Audi (100% bezwypadkowego) mozna wiecej wymagac....no coz. Trzeba bedzie cos z tym zrobic bo coraz tego wiecej.

  3. #123
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    e92 335Xi Bi-Turbo
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    witam
    w moim 98 mam to samo nad tylna szyba w rynience kwitnie:/ w pierwszej chwili mnie zatkalo ze niby tylko bity na ocynku rdzewieje ale troche sie uspokoilem jak u was to samo:/ haha niemiecka precyzja, gowno prawda:/

  4. #124

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    1.8T
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Ludek Pokaż post
    Mi malowali w sumie 3 elementy dach,drzwi i błotnik z tego co rozmawiałem prywatnie z tymi lakiernikami co mi robili to koszt w granicach 2000-2500zl.Oprócz tego sporo roboty jest,żeby wyczyścić dobrze te rowki,bo trzeba do tego specjalne narzędzie,które oni musieli sprowadzić.A co do jazdy bez rynienek to widziałem jedno takie a3 w komisie i jakoś strasznie dziwnie to wyglądało,a czy to będzie w czymś przeszkadzać to myśle,że raczej nie.
    Gdzie Ty malowałeś ten samochód za 2000-2500 ??wow to nawet w Wawie gdzie jest drogo najdrożej gdzie się spotkałem było po 450 od elementu

  5. #125
    idek's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tychy
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    no chłopaki, niestety ja mam tak samo na szczęscie poprzedni właściciel coś z tym robił, bo mimo, że lekko innym kolorem to są troche pochlapane, także naraze mogę jeździc

    na szczeście nie wchodzi na dach, tylko na drugą strone (na zewnątrz auta jakby)

    szkoda, że większość to męczy.. poza tym te listwy mi też sie lekko odklejają
    idek's A3 - a3-club.net/forum/showthread.php?t=14003&page=2
    madver.pl - tworzenie stron www, oklejanie aut, poligrafia

  6. #126
    zbyszko's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    u mnie to samo (autko grudzień 97)- bąbelki na listwach, choć nie jest tak źle, widać tylko gdy się przyjrzy. podpaliłem się gdy przeczytałem o naprawie w ramach gwarancji, napisałem nawet dwa maila do audi premium w poznaniu ale na razie bez odzewu, chyba będę musiał do nich przedzwonić.

  7. #127
    adam70's Avatar
    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Międzyrzec Podlaski
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.6 BSE
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Bez systematycznie prowadzonej książki przeglądów karoserii nic się nie wskóra, przynajmniej mi nic się nie udało z Poznaniem wywalczyć

  8. #128

    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AVU
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    U mnie (rocznik 2001!) to samo - bąbelki na dachu przy listwach. Chce to zrobić żeby nie przeżarło mi polowy auta. Powiedzcie proszę jak wygląda sprawa z listwami tzn. czy da sie je wyjąć bez uszkodzenia i potem założyć te same bez ich lakierowania? Jak to wygląda?
    Pozdrawiam

  9. #129
    Ludek's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Stalowa Wola
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    lawina-przeczytaj mój post wyżej! Ja za to nie płaciłem,cytowałem tylko słowa lakierników,którzy stwierdzili,że tyle co przy tym poświecili czasu,żeby było idealnie taki byłby koszt.

  10. #130
    dymus's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Racibórz
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    typowa sprawa dla A3 juz w nie jednej widzialem te objawy u mnie tez sa babelki na szczescie nic strasznego

Strona 13 z 22 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •