Strona 32 z 34 PierwszyPierwszy ... 223031323334 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 311 do 320 z 339

Temat: zawieszenie - elementy Poliuretan - owe

  1. #311

    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Dext85 Pokaż post
    Raczej dobrze dokręcona, sam mi powiedział , że tak trzęsie i mówił , że kombinował na wszystkie sposoby przesuwał motor i nic jest za sztywno. Ja mam w całości wymienione gumy razem z tą tulejka na końcu, może dlatego. Nie wiem może się jeszcze ułoży jak jest 1200 obrotów to jest super lecz na 980 trzęsie jak cholera.
    Po jakimś czasie u mnie ten powerflex czerwony co poszedł w łapę skrzyni się lekko ułożył. U mnie też trochę trzęsie...szczególnie denerwuje jak np: masz klucze w schowku albo jakieś plastiki pracują. Podejrzewam, że to również wina wymiany na jednomasowe sztywne koło, które przenosi dużo większe drgania. Pewnie na dwumasie tak nie telepie, bo jest tłumik drgań. Generalnie różnica w komforcie pomiędzy ori i powerflexem spora, ale po jakimś czasie przestaje przeszkadzać U mnie nawet rejestracja z tyłu dygotała i te wibracje powodowały jakby stukanie ramki rejestracji o klapę, ogarnąłem to podkładając piankę pod rejestrację. Za plastiki też się powoli biorę.

  2. #312
    strikerbest's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    18 razy

    Domyślny

    Ja też zapytam bo jestem świeżo po montażu wkładki w łapę pod skrzynią biegów Powerflex. Jak to jest z tym poliuretanem? Który jest sztywniejszy: żółty, czerwony? Który silnik generuje większe drgania: diesel, benzyna?

  3. #313
    Dext85's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Witam,

    Jestem już szczęsliwym posiadaczem zawiechy z powerflexa ale mam jedno pytanie. Zostały mi do załozenia łączniki stabilizatorów. Miałem jakieś stare (z tworzywa, nie metalowe) i najpierw je wybebeszyłem. Następnie poskładałem gymy poli do kupy na łączniku , przesmarowałem tulejke i wcisnołem i to na tyle. Mam je poskładane i jak je teraz załozyć na auto ?? Do zestawu dali 4 podkładki ale żadnych śrub. Dolna śruba jak już zaglądałem pod auto podejdzie do poli bo jest przelotowa przez tulejkę a co z górną ?? Górna jest razem z tulejką ta otyginalna wiec nie załozę do poli bo nawet jak wywale tulejkę to po wsunieci oryginalnej śruby jest znaczny luz między tą tuleją na śrubie a poli. Następnie gdzie dać te podkładki ?? Z której strony i między co?

    Z góry dzięki za odpiedź

  4. #314
    szataniszcze's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Pomógł
    13 razy
    Podziękował
    25 razy

    Domyślny

    u mnie obie śruby wyszły luzem. Może śruby zardzewiały w tulejkach i wykręciłeś je razem z nimi? albo źle cie rozumiem...

    ---------------
    już kumam dziwna sprawa bo u mnie wszystko zadziałało jak trzeba na starych śrubach. mmoze jest różnica między jedną, a druga dziurką na łączniku?

  5. #315
    Dext85's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Jedna śruba wychodzi luzem , ta dolna, ale druga jest dziwna razem z tulejka ( może nie do końca tulejka bo jest to poprostu wieksza średnica robiąca za tulejkę przechodząca w gwint o mniejszej średnicy ). Jeżeli kupujesz nowy łącznik to ta śruba jest już z łącznikiem a z drugiej strony przelotowa tulejka.

  6. #316
    lizuk1990's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kozy/Bujaków
    Auto
    Audi A3 1.9 TDi QUATTRO
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Cześć, potrzebuję pomocy
    Zaczynają mi się wybijać tuleje drążków poprzecznych.
    Tuleje wewnętrzne są dostępne, natomiast zewnętrzne nie występują- tylko całe wahacze.
    W ogóle po stronach z poliuretanem pokazuje tylko zawiasy do S3- czy będzie to to samo, co moje tdi???
    Ktoś jest w stanie mi pomóc- gdzie kupię te zewnętrzne tuleje z poliuretanu?? Tedgum je robi, ale chcę już komplet na poluretanie zożyć, żeby mieć spokój.
    Dodam, że w serwisie tylko całe wahacze, jeśli są wybite zewnętrzne tuleje.

    Mały edit- tuleje wewnętrzne robi np strongflex, a zewnętrzne robi tylko tedgum, ale chciałbym mieć komplet na poliuretanie albo na gumie. Nie chcę dwóch różnych materiałów stosować. HEEEEEELP

  7. #317
    lizuk1990's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kozy/Bujaków
    Auto
    Audi A3 1.9 TDi QUATTRO
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Nikt nie przerabiał motywu tylnych tulei drążków poprzecznych w quattro??

  8. #318

    Data dołączenia
    Dec 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    gda
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Panowie a jaki zestaw dobrać do ASZ 2001 rok bo sa 2 wielkości tulei przednich a obecnie nie mam jak tego sprawdzic

    http://www.mapet-tuning.com/sklep/po...gc5m2977rh2hn7 mala tuleja


    http://www.mapet-tuning.com/sklep/po...gc5m2977rh2hn7 duza tuleja ??

  9. #319
    Scythe's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sokółka
    Auto
    Audi Ałosiem
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Siemano. Z racji tego, że w zawieszeniu coś puka i stuka, postanowiłem kupić poliuretany z Strong-Flex'a. Nie mam na chwilę obecną dostępu do kanału, a zbytnio nie mam jak się zabrać za to, bez odkręcania. Jaka średnica drążka stabilizatora jest w A3 8L 1.8T AGU? W każdym inna czy jest jakiś wymiar?

    http://www.strongflex.eu/pl/a3-96-03...rzedniego.html

  10. #320

    Data dołączenia
    Mar 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań/POB
    Auto
    Audi a4
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    26 razy

    Domyślny

    Chyba jednak będziesz musiał zmierzyć.

Strona 32 z 34 PierwszyPierwszy ... 223031323334 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •