Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokazane rezultaty 31 do 39 z 39

Temat: nie domyka szyb

  1. #31
    Dominik_m's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    45 razy
    Podziękował
    35 razy

    Domyślny

    Dzisiaj odłączałem aku w moim i po podłączeniu spowrotem też nie działa , Przeczytałem komplecik powyzszych informacji ale nie ma na to sprecyzowanej odpowiedzi, a podane liki nie działają. Czy ktoś z Was już to rozgryzł. Czy klania mi sie serwis
    2.0 TDI -> 201KM / 416Nm

  2. #32
    Dominik_m's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    45 razy
    Podziękował
    35 razy

    Talking

    Doszedłem do tego co trzeba zrobic. Po odłączeniu akumulatora resetuje się układ domykania szyb tzn. wyłączniki są dwustopniowe pierwszy stopień to manualne ustawienie szyb drugi automatycznie powinien zamknąć lub otworzyć okna, jednak po odłączeniu akumulatora tego nie robi. Trzeba zaprogramować system zarządzający szybami. Opisane jest to w instrukcji. Otworzyć okno, potem zamykamy trzymając wyłącznik max do góry jak szyba się całkowicie zamknie puścić na chwilę wyłącznik 1 sek i znów na ok. 1sek podnieść na max do góry. Po tej operacji okna powinny już mieć zaprogramowana funkcję automatycznego otwierania i zamykania. Sprawdzić należy każde okno z osobna te które nie działaja poprawnie zaprogramować tak jak opisałem wyżej. Jak wszystkie okna będą zaprogramowane wtedy tez powinno działać zamykanie / otwieranie szyb z kluczyka i zamka. Przynajmniej u mnie poskutkowało.
    2.0 TDI -> 201KM / 416Nm

  3. #33
    Donator Akumulator >sebek<'s Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa / Zamość
    Auto
    Laleczka CBR / A4 1.8T Q
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    190 razy
    Podziękował
    67 razy

    Domyślny

    Czy automatyczne domykanie szyb przy zamykaniu auta to funkcja alarmu czy centralnego zamka? Mam niefabryczny alarm, ktory wedlug poprzedniego wlasciciela nie dzialal. Nie mial do niego pilota ani kluczyka. Alarm rzeczywiscie przez kilka miesiecy nie dzialal, ale kiedy zrobilem adaptacje przepustnicy i odlaczylem akumulator na cala noc, rano kiedy znow go podlaczylem sie uzbroil Nie moglem go w zaden sposob wylaczyc, w koncu po rozebraniu polowy deski rozdzielczej dobralem sie do bezpiecznikow i po wyciagnieciu ostatniego alarm sie wylaczyl. I tu pytanie: czy mozna ustawic domykanie szyb przy zamknieciu bez alarmu i czy mozna zaprogramowac scyzoryk do alarmu?

    z gory dzieki i sorry ze nie do konca na temat

    pozdro

  4. #34

    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    polska
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH

    Domyślny

    Witam, mam problem z domykaniem nie mam alarmu i jak przytrzymam kluczyk to otwieraja mi sie 2 szyby a jak zamykam to zamyka mi sie tylko szyba od pasazera. co to moze byc??

  5. #35
    january3's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    najprościej byłoby zobaczyć na vagu...

  6. #36

    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Przemyśl
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    Co mozna jeszcze sprawdzić odnosnie domykania. Szyby domykaja sie srednio 3 na 5 zamknięc. Wymieniłem modul komfortu. Identycznie jest jak domykam z kluczyka w obu zamkach, sprawdzilem (zamienilem) bezpieczniki automatyczne i dalej jest to samo. Czasem zamyka wszystkie, czasem wogóle, a nawet czasem tylko jedną. Siedząc w środku przyciskami w dzwiach jest zawsze OKI. Gdzie sygnał już po zamkach moze uciekać? Macie jakis pomysl?

  7. #37

    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Przemyśl
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    Moze ma ktoś schemat instalacji elektrycznych szyb? Z gory dziekuję.

  8. #38

    Data dołączenia
    Aug 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Koszalin
    Auto
    Audi A3 8P BKD 103kw Sportback
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    W vagu jest takie cos jak zamykanje selektywne musisz poszukac i widzialem takie cos na vagu jak okres podtrzymywania funkcji okien moze masz zaznaczone

  9. #39

    Data dołączenia
    Mar 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    KRK
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)

    Domyślny

    U mnie jest taki problem z szyba z przodu od strony kierowcy, ze jak opuszczę szybę na przykład do polowy to żeby ja zasunąć z powrotem to przy kolejnych dwóch nacisnieciach przycisku szyba idzie dalej w dół i dopiero przy trzeciej próbie zasuwa się. Z kolei jak opuszczę do końca w dół to potem za pierwszym razem przy naciśnięciu się zasuwa. Miał ktoś z was taki problem? Problem jest tylko w drzwiach kierowcy.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •