Strona 115 z 154 PierwszyPierwszy ... 1565105113114115116117125 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1,141 do 1,150 z 1538

Temat: Jakie opony na zime polecacie ?

  1. #1141

    Data dołączenia
    Jul 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN

    Domyślny

    Kupiłem z 21/14 wiec spoko ale widziałem gdzieś w testach że bardzo mizernie wypadaja;/ niestety juz po zakupie. Chociaz letnie sobie chwalę więc i stąd wybór zimowych tej marki

  2. #1142

    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    okolice Wa-wy
    Auto
    kilka...
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    19 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez cosmo-pl Pokaż post
    Nie kupuj starych, tylko nowe roczniki. Na początku było coś nie tak z mieszanką z tego co się orientuję. Także 2013/2014 wchodzi w grę. Ogólnie są ok i można spokojnie zakładać.
    Nie tak to było z LM30 i wycofali zeby poprawić

  3. #1143
    cosmo-pl's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    StalowaWola/Warszawa
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    98 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Te wycofali z testów i z rynku częściowo, bo w pierwszej partii było coś nie tak.

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Kamil89wawa Pokaż post
    Kupiłem z 21/14 wiec spoko ale widziałem gdzieś w testach że bardzo mizernie wypadaja;/ niestety juz po zakupie. Chociaz letnie sobie chwalę więc i stąd wybór zimowych tej marki
    Bardzo dobrze wypadają spójrz sobie na ADAC, tylko hałas jest większy. Reszta parametrów jest ok

  4. #1144
    morgan's Avatar
    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PL
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0T AXX
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez cosmo-pl Pokaż post
    Bo niewiele dokładając, dostaniesz dużo lepsze opony Ogólnie słabe hamowania, słabe prowadzenie na mokrym, przeciętnie w pozostałych kwestiach. Ile masz kasy i jaki rozmiar?
    Marudzisz 3 sezony żony miejskie auto prześmigało na BFGOODRICH G-FORCE i zero problemów. Jestem z nich osobiście bardzo zadowolony.
    Każda nowa markowa zimówka będzie ok do każdego dupowozu. Zresztą sam tak kiedyś również stwierdziłeś. Spuszczanie się więc nad kupnem takiej a nie innej opony w szalonych rozmiarach typu 195/65/15 czy inne 205/55/16 mija się totalnie z celem. Kupcie taką, którą dostaniecie nowszą, tańszą i bliżej domu/wygodniej.
    Co innego jak ktoś szuka opony do konkretnego celu, wtedy można coś doradzać. Ale w przypadku 99,9% kiedy "konkretnym" celem jest żeby dobrze się jeździło po śniegu, błocie, mokrym i suchym (czyli ogólnie w naszych warunkach) - najlepiej kupić po prostu nowe zimówki.

  5. #1145
    cosmo-pl's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    StalowaWola/Warszawa
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    98 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Słabo hamuje przede wszystkim i to jest jej problem niestety. Wiadomo, lepiej mieć taką, niż żadną, ale jak można wybrać?

  6. #1146

    Data dołączenia
    Jan 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łomża/Żyrardów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    4 razy

    Domyślny

    witam chce kupić nowe opony z powodu zmiany hebli na 312 co wiązało się z większą felga i teraz pytanie co lepiej kupić.GOODYEAR UG 9 czy continental ts850?bo te dwie chodzą mi po głowie.chyba że nie watro to proszę o sugestie

  7. #1147

    Data dołączenia
    Nov 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    koszalin
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez David777 Pokaż post
    witam chce kupić nowe opony z powodu zmiany hebli na 312 co wiązało się z większą felga i teraz pytanie co lepiej kupić.GOODYEAR UG 9 czy continental ts850?bo te dwie chodzą mi po głowie.chyba że nie watro to proszę o sugestie
    To napisz jeszcze jaki rozmiar a najlepiej poszukaj takich tabelek z testów ADAC i zobacz to co Cię interesuje (wyniki na odpowiednim rodzaju nawierzchni czy w danych warunkach), chociaż w testach ADAC wyżej jest Continental ( ja kupiłem TS850 16"/205/55 i na razie są ok, chociaż zimy jeszcze nie ma ). Goodyear kozacko za to wyglądał ale w poprzednich wersjach, a w 2014 to wg mnie Conti lepiej wygląda ( wzór bieżnika). Wiem że najważniejsze jest bezpieczeństwo ale jak wydaje 400 zł za oponę to chcę żeby też dobrze wyglądała

  8. #1148

    Data dołączenia
    Jan 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łomża/Żyrardów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    4 razy

    Domyślny

    16"/205/55 bo mniejsza felga mi już niestety nie wejdzie

  9. #1149
    cosmo-pl's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    StalowaWola/Warszawa
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    98 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Możesz rzuć sobie monetą. Nic nie piszesz o wymogach dotyczących opon, ani tego czego od nich oczekujesz, to jak Ci się ma doradzić?

  10. #1150

    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jastrzębie-Zdrój
    Auto
    A4 B6 Avant 1.8T BEX Quattro
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Co sądzicie o oponach na zimę w rozmiarze 225/40/18? Jeździł ktoś na 18" w zimę? Znalazłem oponę Interstate Winter IWT-2 po 250zł/szt z nową i zastanawiam się czy nie kupić...
    Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą, Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment.
    Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.

Strona 115 z 154 PierwszyPierwszy ... 1565105113114115116117125 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •