Strona 40 z 46 PierwszyPierwszy ... 303839404142 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 391 do 400 z 451

Temat: Zderzak S3 do A3

  1. #391
    lumberjack's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    A5 3.0tdiq
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    25 razy
    Podziękował
    67 razy

    Domyślny

    tak tak, dobrze rozumujesz z tymi pomiarami wysunięcie postaram się podać koło południa jak wrócę do domu, u mnie to wyglądało tak jak na zdjęciu poniżej (do rurek było równo 8,5cm, ale podałem Ci 7cm, bo tak jak widzisz na fotce ja je miałem odrobinę za nisko, więc myślę 7cm byłoby idealnie


  2. #392
    doniek3000's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    olsztyn/morag
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Mam pytanie czy PDC z a3 będzie pasował do zderzaka od s3 z blenda ? Czy juz inne te czujniki potrzebuje ?

  3. #393
    warmińsko-mazurskie Sampler's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bartoszyce/Kętrzyn
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    56 razy
    Podziękował
    47 razy

    Domyślny

    Internetowa etka mi strasznie zamula i nie jestem pewien czy dobrze sprawdziłem ale wychodzi na to, że czujniki minimalnie różnią się numerami. W a3 są czujniki 4B0919275 a w s3 4B0919275A więc zapewne różnią się jedynie kierunkiem wyjścia wtyczki (o ile w ogóle się różnią). Nawet jeśli wtyczki będą się różnić to pinologia powinna być taka sama. Możesz ewentualnie później sam sprawdzić w etce numery części bo u mnie chodzi to tragicznie

  4. #394
    Szczyg's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szmotuły
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    wszystko ładnie pięknie... ale mam pytanie jak kolega pare postów wyżej co do nadkoli.. ładnie udało mi sie spasowac zderzak ale nie dochodził on do nadkoli brakowało z 2-3 centy możliwe że blokuje zderzak blacha która jest w miescu gdzie powinny pyc koncówki wydechu ale to bede rzeźbił jak zderzak wróci od lakiernika bo dolne mocowana tez trzeba przerobić. niestety nie mam zdj jak to wygladało przy nadkolu i wycieciu. tak wyszło wstepne spasowanie


  5. #395
    Michał_1989's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Komorów/Brwinów
    Auto
    Audi 1.8T Quattro
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Panowie i Panie,

    Mam pytanie bo chcę założyć przedni zderzak od S3 przewertowałem 40 stron wątku i nie zlokalizowałem odpowiedzi ,czy zakładając ślizgi od S3 coś się zmieni(np.czy będzie więcej odstawać na rogach niż przy A3'kowych) ?
    Pytam bo jeden z moich ślizgów jest uszkodzony i musiałbym go tak czy siak wymieniać ,a jak założę od S3 to nie będę musiał wycinać zderzaka przy ślizgach (A3 po lifcie)

    Pozdrawiam,
    Michał

  6. #396
    klamamoto's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    A3-CLUB.NET frakcja Bielsko
    Auto
    OOOO 264HP CS
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    nic się nie zmieni/ślizgi zostaw a najlepiej wywal bo wiele osób już tak zrobiło że zderzak nakładało na samych nadkolach i pasował idealnie bez konieczności zakładania ślizgów z S3
    trzeba było jedynie coś przykręcić ale napisz może PW do dmdash to wyklaruje Ci sprawę

  7. Podziękowania dla klamamoto za pomoc w problemie

    Michał_1989 (03-08-15)

  8. #397
    Haywire's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Odgrzeję trochę kotleta. Na dniach czeka mnie wymiana tylnego zderzaka z A3 na S3. Cały zderzak będę malował oczywiście w kolor nadwozia, ale mam dylemat co do dokładki z czujnikami pod PDC. Zdemontowałem ją ze zderzaka i też przydałoby się pomalować i teraz pytanie.

    Malowaliście już taką dokładkę? Jak, czym? Normalny spray, Plasti Dipem, czy może jakąś folią obkleić? Co radzicie?

  9. #398
    luca89cn's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Cieszyn
    Auto
    AUDI
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    37 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Tylną blendę, listwy drzwiowe i ramkę przedniego zderzaka mam pomalowane plasti dipem. Tak na wszelki wypadek jakby mi się to nie podobało, żebym mógł ściągnąć... Trzyma się to bardzo dobrze, nic się z tym nie dzieje, ale ciężko to utrzymać w czystości, więc na wiosnę, daje na to akryl z bezbarwnym 2k.
    Fiat Bravo 1.9 TD 100 => A3 1.8T AUM => S3 BAM



  10. #399
    Haywire's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Plasti Dipem mam pomalowane felgi i grill, więc znam ten ból. Szybko łapie kurz, bo powierzchnia jest dość chropowata, dlatego chciałbym zastosować coś innego. Folię M3 trudno będzie idealnie nałożyć, bo powierzchnia nie jest gładka, ale potrzebuję czegoś solidnego, bo blenda jest w jednym miejscu dość solidnie zarysowana. Spray więc na wstępie odpada :\

  11. #400
    luca89cn's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Cieszyn
    Auto
    AUDI
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    37 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    nie wiem jak mocno masz to zarysowane, może pod papierem ściernym zejdzie? Kup wodny papier i zacznij od jakiejś grubszej granulacji i stopniowo zmniejszaj. Później na to podkład (zawsze jest trochę wypełniający i minimalne ryski znikają), baza i na to bezbarwny z utwardzaczem (są na alegro do kupienia z taką zawleczką). Później wyszlifujesz, wypolerujesz... Ewentualnie to zarysowanie zaszpachluj jak jest mega duże...
    Fiat Bravo 1.9 TD 100 => A3 1.8T AUM => S3 BAM



Strona 40 z 46 PierwszyPierwszy ... 303839404142 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •