Panowie mam mały problem z czujnikiem g28 ale po przeczytaniu całego wątku stwierdzam że mam trochę inne objawy. Po podłączeniu VAG-a mam błąd: 16705 - Engine Speed Sensor ( G28 ): Implausible Signal P0321 - 35-10 - - - Intermittent Objawy które się pokrywają to szarpanie na rozgrzanym silniku 1-2tyś obrotów ale nie zawsze, to występuje czasami. Zauważyłem również że gdy jadę wolno po dosyć dziurawej drodze czuć szarpanie przy wpadaniu w dołki tak jakby silnik na chwilę stawał. Przy szarpaniu nie zapala się check engine ale po zatrzymaniu na rozgrzanym silniku utrzymuje obroty w granicy 1,1tyś, przy kolejnym odpaleniu check już cały czas się świeci. O obrotach również niektórzy pisali dodatkowo mam wrażenie że złapała małego muła. Na koniec to co nie pokrywa się z innymi to odpalanie, wszyscy piszą że problem pojawia się na rozgrzanym silniku a w moim wypadku pali normalnie na strzała natomiast na zimnym czasami trzeba chwilę pokręcić. Jest jakaś opcja żeby sprawdzić ten czujnik czy przy tych objawach wymieniać w ciemno?