Strona 13 z 47 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 121 do 130 z 468

Temat: [kompendium] Wyciekający płyn z chłodnicy

  1. #121
    majones's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdynia
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Milanoo, a słyszałeś o MOTO-SZLIF Mechanika Pojazdowa Jerzy Jeleński? Zajmują się głowicami (naprawa i sprawdzanie szczelniości). Chociaż nie słyszałem opinii na ich temat to może chociaż warto zadzwonić i dowiedzieć się czy ogarniają temat A3. Firma wygląda na profesjonalną.

  2. #122
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    jedno co mnie zastanawia, masz auto 2006 a modelowo juz nawet 2007, wiec to BKD juz z poprawiona glowica, taka sama jak w BMN, one teoretycznie mialy nie pekac
    kolejny przyklad, na forum leona, golfa jest to samo, glowice leca nie tylko w BKD i nie tylko z pierwszych rocznikow.
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  3. #123

    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    NL
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    dla mnie jest to chore i jestem juz wkur.. kupuje 2 letnie auto za 85 000 a takie rzeczy sie dzieją, audi srałdi, ostatni raz takie auto, trzeba było kupic avensis 2.2 177KM w dieslu i bym mial wszystko w d...jak taka wielka firma moze wiedziec ze co chwile padają turbiny jak kaczki i głowice jak kaczki a nic z tego nie robią , jeszcze gdyby mi to za darmo zrobili ale za klka tysięcy? nie dlatego kupilem tak drogie auto zeby sie srać o mechaników i naprawe, owszem jakichs malych drobnostek nie mialem z nim ale jak juz pierdło to konkretnie. > : [
    Dodano:
    sprzedaje to gó.. wpiz..
    Ostatnio edytowany przez Milanoo - 17-08-09 o 09:17 Powód: Automatyczne łączenie postów

  4. #124
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce...
    Auto
    beatlowóz
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AXR

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Milanoo Pokaż post
    dla mnie jest to chore i jestem juz wkur.. kupuje 2 letnie auto za 85 000 a takie rzeczy sie dzieją, audi srałdi, ostatni raz takie auto, trzeba było kupic avensis 2.2 177KM w dieslu i bym mial wszystko w d...jak taka wielka firma moze wiedziec ze co chwile padają turbiny jak kaczki i głowice jak kaczki a nic z tego nie robią , jeszcze gdyby mi to za darmo zrobili ale za klka tysięcy? nie dlatego kupilem tak drogie auto zeby sie srać o mechaników i naprawe, owszem jakichs malych drobnostek nie mialem z nim ale jak juz pierdło to konkretnie. > : [
    Dodano:
    sprzedaje to gó.. wpiz..
    Nie złość sie tak kup A3 z silnikiem 1.9 TDI - jak tak gnębie swojego AXR, ze miesiąc i juz połowy bieznika z przodu nie ma jestem bezlitosny, swoja drogą nie dziwie sie bo tyle kasy wyłożyłeś-ci konstruktorzy powinni sie wstydzić. Jak to w koncu jest z tymi 2.0 TDI?

  5. #125

    Data dołączenia
    Jun 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa WB
    Auto
    FORD GALAXY 1.9TDI BTB
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Milanoo Pokaż post
    dla mnie jest to chore i jestem juz wkur.. kupuje 2 letnie auto za 85 000 a takie rzeczy sie dzieją, audi srałdi, ostatni raz takie auto, trzeba było kupic avensis 2.2 177KM w dieslu i bym mial wszystko w d...jak taka wielka firma moze wiedziec ze co chwile padają turbiny jak kaczki i głowice jak kaczki a nic z tego nie robią , jeszcze gdyby mi to za darmo zrobili ale za klka tysięcy? nie dlatego kupilem tak drogie auto zeby sie srać o mechaników i naprawe, owszem jakichs malych drobnostek nie mialem z nim ale jak juz pierdło to konkretnie. > : [
    Dodano:
    sprzedaje to gó.. wpiz..
    Przede wszystkim do sprawdzenia wizualnie cały silnik czy nie ma gdzieś wycieków, płyn nie ucieka sam z siebie. Czy nie masz "majonezu" na korku oleju, jeżeli jest to znaczy że płyn jest w oleju, ew czarny zbiorniczek wyrównawczy - olej w płynie. Można zrobić test na obecność spalin w płynie chłodniczym. Zalecałbym demontaż EGR-u i sprawdzenie czy płynu nie wciąga przez chłodnicę spalin.
    Sklep VAGTECH
    Oficjalny dystrybutor olei MEGUIN
    Ul. Łopuszańska 53 (pn-pt - 9.00-17.00, sob - 10.00-13.00)
    02-232 Warszawa
    tel. 22 8462646
    kom. 694 679 252 , 692312345

  6. #126
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    maciejek, czytales wczesniejsze posty ?? kolega wymienil chlodniczke spalin w zeszlym tygodniu
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  7. #127

    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    NL
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    1. brak majonezu - olej czysty - nie przybywa
    2. czysty płyn bez kiśli itp itd
    3. nowa chłodniczka recyrkulacji - wczesniej kapało z niej na turbine i spalony płyn wydostawał się ze spalinami
    4. juz żadnych wycieków
    5. komputer bez błędów, wiatraki chodzą
    6. przy odpalaniu znowu czyc płyn chłodniczy i poprostu go ubywa..

    to tak po krótce jak by ktos wtajemniczony nie był a chciał pomoc.

    ale wg tego co sie naczytalem a naczytalem wiele, to nie są objawy głowicy pekniętej. a podobno w tym silniku z tego roku uszczelke trudno wydmuchać :/

    PS. POWIEM WAM COS CO POWIEDZIAŁ MI MECHANIK DZISIAJ, NIE WIEM CZY SIE SMIAC CZY PŁAKAĆ, POWAZNIE . POWIEDZIALEM MU ZE ZNOWU UBYWA PŁYNU , POWIEDZIAŁ - SPRZEDAJ AUTO :d:d'

    EDIT ! : aha zapomniałbym, dzisiaj bylem u mechanika w Rumii, widaż ze ogarniają temat, robią duzo a6, powiedzieli mi ze moze byc tak ze po wymianie tej chłodniczki jeszcze pare razu doleje tego płynu i będzie ok, albo ze po wymianie owej chłodniczki nie byl odpowietrzony układ ( max temp z nawiewów? ) co Wy na to?
    Ostatnio edytowany przez Milanoo - 17-08-09 o 17:56

  8. #128

    Data dołączenia
    Jun 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa WB
    Auto
    FORD GALAXY 1.9TDI BTB
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Miro Pokaż post
    maciejek, czytales wczesniejsze posty ?? kolega wymienil chlodniczke spalin w zeszlym tygodniu
    Czytałem, ale potrafi nowa chłodniczka być nieszczelna dlatego zasugerowałem sprawdzenie, części produkowane w Rumunii nie są najwyższej jakości mimo firmowania ich logo Audi
    Sklep VAGTECH
    Oficjalny dystrybutor olei MEGUIN
    Ul. Łopuszańska 53 (pn-pt - 9.00-17.00, sob - 10.00-13.00)
    02-232 Warszawa
    tel. 22 8462646
    kom. 694 679 252 , 692312345

  9. #129

    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    NL
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    jest sprawna raczej bo wycieków z niej nie ma :/

  10. #130

    Data dołączenia
    Jun 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa WB
    Auto
    FORD GALAXY 1.9TDI BTB
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    No pojedź do warsztatu który doda Ci do płynu chłodniczego marker UV i będzie wiadomo gdzie ucieka.
    Sklep VAGTECH
    Oficjalny dystrybutor olei MEGUIN
    Ul. Łopuszańska 53 (pn-pt - 9.00-17.00, sob - 10.00-13.00)
    02-232 Warszawa
    tel. 22 8462646
    kom. 694 679 252 , 692312345

Strona 13 z 47 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •