Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 24

Temat: Nieszczelność wydechu

  1. #11

    Data dołączenia
    Jul 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    passat
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Tak 5 min. potem o.k chyba dlatego żę metal pod wpływem gorąca sie rozgrzewa i tłumik robi się szczelny......

  2. #12
    jarekm's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zielonka
    Auto
    Audi A3 1.6 APF
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    hmm mie się wydaje że przez 5 min się nagrzeje i cos robi sie szczelniejsze. napewno to z wydechu ?

  3. #13
    gelus's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz
    Auto
    A4
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    dolaczam sie do tematu z tym ze ja mam wymieniona juz plecionke (zlaczke elastyczna) i nadal mam gdzies nieszczelnosc, wydaje mi sie ze jest to gdzies powyzej gdyz jak wkladam reke dmucha gdzies pod turbina albo przy wylocie spalin z glowicy,albo w okolicach turbiny, mial ktos juz taki przypadek? spotkal sie juz z takinm czyms ? robil? zabieram sie za wymiane rozrzadu, uszczelki pod pokrywa zaworow bo mi sie poci, i przy okazji chcialbym naprawic ta nieszczelnosc bo ble chodzi i troche spalinami czasem zajezdza w srodku, czekam na odpowiedz
    Audi A3 Oettinger ProjektZwo 204KM 285NM
    1.8T AGU obecnie z turbina K03s z dolotem z UNITRONICa i DP 3.0" reszta 2.5 koncowy wydech
    Wczesniej chip z oettingera na teoretycznie 195KM
    Pakiet stylistyczny zewnetrzny i wewnetrzny wszytko ProjektZwo (jedynie dokladka przod oettinger)

  4. #14

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    gelus, zgarza sie czasem ze wydmu****e uszczlke miedzy turbo a downpipem (poczatkim wydechu) i tam potrafi puszczac... uszczelka metalowa kilkanascie zl w ASO

  5. #15
    MarekB's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi & VW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    34 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Ja tam mam sporą niesczelność wydechu, i narazie nie robie tego, bo jest kilka
    zalet:
    -świetny pomruk slinika,
    -spaliny szybciej wylatują
    -ladnie sie samochod zbiera
    ale są i wady:
    -policaje patrza na mnie za każdym razem jak przycisne powyżej 2500 obrótów bo dźwięk na 200 % nie mieści się w normach
    -czasami w korkach poczuć można zapach spalin w aucie (nieszczelność jest na wysokości konca drzwi
    -czasami się tłucze, ale nie tak by się urwał

    Jak znajde chwilę to pewnie sobie powalcze z tym wydechem, ale to jeszcze chwila

    P.S. Najlepszy motyw jest taki jak przytrzymam autko w granicach 4000 rpm i przejade się w tunelu, to skromnie się wszyscy patrzą


    M.
    Odkupię wolny czas, info na PW
    Cześci do Audi i nie tylko

  6. #16
    gelus's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz
    Auto
    A4
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    hmm no tam wlasnie chyba gdzies uciekaja mi spaliny, a to dziwne brat byl i sie pytal czy jest tam jakas uszczelka i powiedzieli mu ze nic tam nie ma heh, ciekawe... Mach masz moze numer czesci tej uszczelki metalowej? bede Ci wdzieczny to jak bede wymienial rozrzad bedzie mial tam troche wiecej dojscia , cale turbo trza wyciagac? przy okazji tego moze nalezaloby sprawdzic cos jeszcze? wymienic? nie chce niepotrzebnych robot, robie to dla siebie wiec chce dobrze.
    p.s MarekB mnie tam nie bawi wachanie spalin w kabinie, zreszta mam sportowy wydech nie potrzeboje nieszczelnosci i za przeproszeniem pierdzenia spod silnika, wazne ze koniec daje rade dlatego chce to zrobic bo mnie dneerwoje zapach i to pierdzenie a w dodatku nie lubie jak cos jest nie tak
    Audi A3 Oettinger ProjektZwo 204KM 285NM
    1.8T AGU obecnie z turbina K03s z dolotem z UNITRONICa i DP 3.0" reszta 2.5 koncowy wydech
    Wczesniej chip z oettingera na teoretycznie 195KM
    Pakiet stylistyczny zewnetrzny i wewnetrzny wszytko ProjektZwo (jedynie dokladka przod oettinger)

  7. #17
    MarekB's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi & VW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    34 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    gelus, zobacz tą opaskę (numer 7)
    Odkupię wolny czas, info na PW
    Cześci do Audi i nie tylko

  8. #18
    gelus's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz
    Auto
    A4
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    MarekB owszem tylko ze z tego co tam widze ta opaska jest gdzies z tylu mi leci zaraz pod turbina i jest ona do silnikow bez turbo np agn, czyli takie jak Ty masz, ja potrzeboje numer czesci tego co Mach mowil... podejrzewam ze to wlasnie tam gdzies leci chyba ze jakas sruba mi sie urwala, poluznila... ale nic tam dojrzec nie idzie
    p.s. macie moze etke 7.0 pl? bylbym zainteresowany jak cos dajcie znac ewentualny zakup, sciagniecie

    [ Dodano: Pią 09 Mar, 2007 19:05 ]
    kolego Mach moge prosic o numer czesci tej uszczelki? bo w mojej etce nie wystepuje zadna uszczelka miedzy kolektorem a turbina w 180KM wystepuje hmm
    Audi A3 Oettinger ProjektZwo 204KM 285NM
    1.8T AGU obecnie z turbina K03s z dolotem z UNITRONICa i DP 3.0" reszta 2.5 koncowy wydech
    Wczesniej chip z oettingera na teoretycznie 195KM
    Pakiet stylistyczny zewnetrzny i wewnetrzny wszytko ProjektZwo (jedynie dokladka przod oettinger)

  9. #19

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez gelus
    kolego Mach moge prosic o numer czesci tej uszczelki? bo w mojej etce nie wystepuje zadna uszczelka miedzy kolektorem a turbina w 180KM wystepuje hmm
    zawsze wystepuje uszczelka miedzy kolektorem a turbo.
    dla wszystkich sprezarek w 150KM i 180KM (czyli k03 i k03s)

    uszczelka koloktor - turbo: 06A 253 039 E
    uszczelka turbo - wydech: 1J0 253 115 R

  10. #20
    gelus's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz
    Auto
    A4
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    to jeszcze jedno pytanie, bo za bardzo nie wiem ktora uszczelka, drogie sa te uszczelki? chociaz orientacyjnie moze wiesz? bo nie wiem czy kupic i poprosic mechanika zeby je powymienial czy pierw zdiagnozowac a potem wybrac ktora uszczelka i wymienic?
    Audi A3 Oettinger ProjektZwo 204KM 285NM
    1.8T AGU obecnie z turbina K03s z dolotem z UNITRONICa i DP 3.0" reszta 2.5 koncowy wydech
    Wczesniej chip z oettingera na teoretycznie 195KM
    Pakiet stylistyczny zewnetrzny i wewnetrzny wszytko ProjektZwo (jedynie dokladka przod oettinger)

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •