Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokazane rezultaty 101 do 102 z 102

Temat: Wymiana przedniej szyby

  1. #101

    Data dołączenia
    Apr 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    OPO
    Auto
    Golf Mk6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Chcesz ze mną wchodzić w polemikę? Skończy się tak, że jestem niższy stażem, więc mod wyeksportuje część wątku i przekieruje do śmietnika, a ja wyłapię bana.

    Mam tutaj prawo do wyrażania własnego zdania. A moim zdaniem szyby Nordglass to dziadostwo. Nie miałbym z nimi kontaktu gdyby nie fakt ubezpieczenia, z którego wielokrotnie korzystałem. Gdybym podsumował wszystkie samochody, to naliczyłbym tych szyb pewnie ze 30 sztuk. Jeżeli ktoś robi po 5 tys km rocznie, to może jeszcze się to opłaca jeżeli taka szyba faktycznie kosztuje 350zł. Niedowiarków zapraszam na oględziny. Porównacie szybę Pilkington z 2013r z Nordglassem z 2018r. Ta pierwsza ma przebieg ponad 200 tys km, natomiast Nordglass - niespełna 10 tys.

    Jeżeli w waszym świecie jest coś złego w montażu dobrej, używanej szyby, to po co w ogóle naprawiacie samochody? Lepiej oddać na złom i kupić nowe
    Golf Mk6 | Passat B6 | A4 B8 | A3 8L

  2. #102
    elwichura's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Budziszów Wielki, Legnica
    Auto
    Audi A3 3.2 BHE
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    inny
    Pomógł
    27 razy
    Podziękował
    83 razy

    Domyślny

    A Ty dalej swoje
    Czy ja tam choć jednym zdaniem wspomniałem coś na temat NordGlassa?
    Czytaj ze zrozumieniem. To że sfiksowałeś się na szyby NG to mnie ani trochę nie obchodzi.

    Spójrz co zacytowałem pierwszym razem i przeczytaj ze zrozumieniem (choć ciężko jak widać Ci to wychodzi).
    Jak ogarniesz o co chodzi to brawo, jest szansa że wyjdziesz z tego z twarzą.
    Koniec tematu z mojej strony.

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •