Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 16

Temat: Falujace obroty po wymianie przeplywomierza na nowy??

  1. #1

    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARZ
    Pomógł
    raz

    Question Falujace obroty po wymianie przeplywomierza na nowy??

    Witam.

    Mam taki problem dzisiaj wymieniłem przepływomierz, na nowy po wymianie i odpaleniu obroty zaczęły falować tj. na luzie minimalnie falują w granicach 900-850 minimalnie, ale telepie i czuć to, po dodaniu gazu i puszczeniu obroty opadają praktycznie do zera, ale zaraz zaczynają znowu falować auto nie gaśnie. Na starym przeplywomierzu tego nie było.
    Co to panowie może być? Chyba niczego zle nie założyłem? Poradźcie, co to może być a może zły przepływomierz mi w sklepie dali, ale wszystko pasowało ok. wiec nie wiem, co to może być poratujcie..
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 29-08-15 o 19:43
    Jesli pedzisz z predkoscia 250km/h to co widzisz przed soba jest juz historia..

  2. #2
    Matrixs88's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zebrzydowice (SCI)
    Auto
    Audina
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Kupiłeś oryginalny przepływomierz zgodny z numerami na starym przepływomierzu? Przydałoby się auto pod Vag'a podpiąć i sprawdzić do mu jest.
    TDI Sprzedam dokładkę zderzaka przedniego do 8L przedliftingową oraz grill przedlift. Stan bdb.

  3. #3
    LeoRulez's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zamość
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    41 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Moze masz przepustnice usyfiona poprostu albo zle skreciles weze od przepustnicy odmy i filtra. Pojezdzij troche moze sie poprawi.
    Mi tak bujalo jak mialem swiece i przewody stare mimo tego, ze na oko byly ok.

  4. #4

    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARZ
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Orginalny nie jest ten jest firmy bosh ale w sklepie sprawdzali co i jak zreszta oddalem im stary czy mozeliwe zeby dali mi zly ktory by pasowal a nie byl tym ktory ma byc i takie tego sa objawy? Pod vagiem byl sprawdzany wczesniej i zostalo zdiagnozowane iz przeplywomierz jest padniety ale po wymianie jest jak jest a na starym nie bylo nie wiem co robic.

    LeoRulez chodzi o przeplywomierz a nie przepustnice, ale pisze ze przed wymiana nie bylo takich objawaow a jak by przepustnica byla bee to by to bylo wczesniej chyba.
    Jesli pedzisz z predkoscia 250km/h to co widzisz przed soba jest juz historia..

  5. #5
    adus1234's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Konin
    Auto
    SEAT Exeo st sport
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    kolego zerknij tu i zobacz jaka zasyfiona przepustnice ja mialem:/ czyszczenie i po bulu http://www.a3-club.net/forum/showthr...475#post317475

  6. #6

    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARZ
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez adus1234 Pokaż post
    kolego zerknij tu i zobacz jaka zasyfiona przepustnice ja mialem:/ czyszczenie i po bulu http://www.a3-club.net/forum/showthr...475#post317475
    Spoko czyszczenie swoja droga ale jak to sie ma do tego ze nie falowaly mi obroty przed wymiana a po wymianie faluja?
    Jesli pedzisz z predkoscia 250km/h to co widzisz przed soba jest juz historia..

  7. #7
    Matrixs88's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zebrzydowice (SCI)
    Auto
    Audina
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Trzeba sprawdzić ten nowy przepływomierz - instrukcja jak to zrobić Vagiem - http://www.a3-club.net/forum/showthread.php?t=3368 - wydaje mi się że jakby przepływomierz był popsuty to auto miałoby 'muła' straciłoby moc.
    Jak już koledzy wyżej pisali- jak obroty falują to najczęściej przepustnica jest brudna, wyczyść i zaadaptuj Vagiem i pojeździj troche.
    TDI Sprzedam dokładkę zderzaka przedniego do 8L przedliftingową oraz grill przedlift. Stan bdb.

  8. #8

    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARZ
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Poprzednia przeplywke mialem padnieta tak wykazywal vag auto mulilo nie rowno przyspieszalo itp, ale oborty smigaly rowno, a teraz zamiana na nowa i nie dosc ze nie ma poprawy w jezdzie to jeszcze te obroty. Chodzi mi o to czy mozliwe jest ze cos zle zalozylem ale wszystko pasowalo czy mozliwe ze dali mi zla przeplywke? ale pasowala? bo to sie stalo od tak wyjelem stara dalem nowa i ciach, pewnie jak bym zalozyl stara to by bylo ok bo bylo wiec co to jest kurde?
    Jesli pedzisz z predkoscia 250km/h to co widzisz przed soba jest juz historia..

  9. #9
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    stara przeplywka miala zle, niskie wartosci i nie falowalo bo nie mialo co
    nowa daje dobre dawki, a przepustnica jest zasyfiona,
    za ten czas co tu gdybasz ze moze nie masz, to bys ja juz odkrecil i przeczyscil, na pewno nie zaszkodzi
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  10. #10

    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARZ
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Miro Pokaż post
    stara przeplywka miala zle, niskie wartosci i nie falowalo bo nie mialo co
    nowa daje dobre dawki, a przepustnica jest zasyfiona,
    za ten czas co tu gdybasz ze moze nie masz, to bys ja juz odkrecil i przeczyscil, na pewno nie zaszkodzi
    No to mnie troche pocieszyles, bo tak to jutro bede w tym sklepie po dv-ke to bym im tam cos powiedzial milego jak by sie okazalo ze mi chlam wcisneli, a tak zajme sie tematem przepustnicy w sobote i zdam relacje bo moze komus sie to przyda jak pomoze.
    Jesli pedzisz z predkoscia 250km/h to co widzisz przed soba jest juz historia..

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •