Strona 151 z 154 PierwszyPierwszy ... 51101141149150151152153 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1,501 do 1,510 z 1534

Temat: "Kącik LPG" czyli wszystko o LPG w A3

  1. #1501

    Data dołączenia
    Feb 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Jeżeli ktoś posiada 1.6 silnik i gaz BRC to ile z ciekawości wam pali?

  2. #1502
    manx's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    Ja mam Staga, średnie 9.4/100 (80% trasa), ale ostatnio jak się przerzuciłem na Statoil to mam 8.7/100

  3. #1503

    Data dołączenia
    Feb 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Ok - dzięki za odpowiedź, ja z kolei mam brc i pali mi 10/100 po mieście nie wiem czy to dużo czy mało. Ale wydaje się normą

  4. #1504
    kymco95's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sieradz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Witam
    Posiadam audi a3 1.8 AGN .

    Mam pytanie dotyczące instalacji gazowej a dokładnie mam dwa dobre warsztaty w swojej okolicy jeden proponuje mi BRC ALBA drugi Stag 300 .
    Wstępnie zdecydowałem się na BRC ale w internecie jest mało opinii na temat tej instalacji ponieważ ta instalacja nie dawno co dopiero weszła w montaż .
    Może mi ktoś powiedziec coś więcej na temat tej instalacji BRC ALBA oraz czy ewentualnie nadaje się do mojego samochodu czy może ktoś proponuje inną ?

    Pozdrawiam

  5. #1505

    Data dołączenia
    Nov 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Woźniki
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Czy tak niedawno - kumpel w fordzie ma BRC od 2007r chyba i 170tys zrobił. Reduktor padł i jeden wtrysk mu tylko niedawno.
    Na pewno w mojej okolicy ciężko znaleźć kogoś, kto się tym zajmuje w ogóle. Ja bym chyba jednak proponował Ci STAGa, możesz kupić sobie interfejs i sam regulować itd. instalacje, najlepiej poczytaj na forum lpg o tym. Ja bym się osobiście w drogie instalacje nie bawił, bo szkoda zachodu. Płaciłem sam 2000zł i jestem zadowolony bo prawie 30 tys już jest a tylko filtry i tyle. Nawet regulacji żadnej nie potrzeba.

  6. #1506
    kymco95's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sieradz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Tak tylko kolega mnie chyba nie zrozumiał bo ja tutaj odnoszę się głównie do instalacji BRC model ALBA ogólnie to jest najnowszy model od BRC dlatego jest mało opinii na temat tej instalacji .

  7. #1507

    Data dołączenia
    Jun 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    sląskie
    Auto
    golf 5
    Model
    Inny
    Silnik
    1.6 BGU
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Nie bież wynalazków a coś co każdy wie jak to działa.
    stag, lpgtech, kme itp.
    Brec jest drogie w serwisowaniu a spalanie i dynamika jazdy taka sama jak na innych instalacjach.

  8. #1508

    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Myślenice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Jakość instalacji takich jak Stag Kme Zenit Itp. Zależy głównie od podzespołów takich jak reduktor i wtryski.
    Jeżeli założymy najtańsze Valteki i reduktor nir dobrany względem mocy bedzie na każdej z tych instalacji kiszka
    znowy zakładając wtryski z górnej półki takie jak Keihin hana, matrix i odpowiedni reduktor mamy pewność że wszystko długi czas będzie ok.

  9. #1509
    antharax's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wodzisław Sl.
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BSE
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Witam, mam takie pytanie co do uzytkownikow lpg i ogolnie kto sie bardziej na tym zna. Planuje zalozyc gaz do swojego 1.6 BSE przebieg 180tys, pytanie, czy warto przy tak duzym przebiegu jeszcze dokladac mu gaz? Bede pokonywal teraz dosc dluzsze przebiegi w stosunku rocznym, wiec powinno sie splacic dosc szybko, tylko czy aby nie za wysoki ten przebieg? Jeszcze jedno, jesli sie przelacza na gaz to wyraznie czuc spadek mocy? Oczywiscie gaz bedzie montowany w specjalistycznym zakladzie i bedzie zrobione idealnie. Co do spalania itd to juz troche poczytalem w tym temacie i nieco wiem, dlatego tez o nic wiecej nie pytam. Pozdrawiam

  10. #1510
    edekxp's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zamość
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUQ
    Pomógł
    5 razy

    Domyślny

    A co to za przebieg?
    Nie którzy zakładają przy 300tys i jeżdżą
    Jak instalacja nie najtańsza i dobrze zamontowana wystrojona to nawet nie poczujesz na którym paliwie jedziesz

Strona 151 z 154 PierwszyPierwszy ... 51101141149150151152153 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •