Pokazane rezultaty 1 do 4 z 4

Temat: Wymiana postojowek

  1. #1
    Snowflake_'s Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tychy
    Auto
    Audi A3 1.8 T
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARZ

    Domyślny Wymiana postojowek

    Witam

    Wiem ze ktos kiedys pisal o tym ale nie potrafie poprostu tego znalezc mam problem z wymiana tych zarowek poniewaz nie potrafie ich wyciagnac pamietam ze ktos wspominal ze bardzo ciezko jest jest wyciagnac ja juz nie mam sily i nie chce tez tego uszkodzic czy jest na to jakis knif ?

  2. #2
    ADIwlkp's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pyrlandia
    Auto
    Impreza WRX
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    13 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    po prostu musisz mocno pociagnac, nie ma wyjscia, chyba ze aku wyjmiesz i masz wtedy wiecej miejsca z lewej strony
    a pociagnij delikatnie za kable, nie powinno sie tak robic ale u mnie tylko tak moglem, bo padalo mi na leb jak wymienialem i juz mi palce zmarzly
    Ostatnio edytowany przez ADIwlkp - 12-02-09 o 22:27
    Chcesz sprawdzić swój kosztorys z OC sprawcy czy nie został zaniżony przez TU? kontakt w linku poniżej
    http://www.a3-club.net/forum/showthr...25#post1267825







  3. #3

    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    LUBLIN
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Niestety metoda jest taka, że musisz włożyć rękę tak żeby dwoma palcami złapać za ten czarny uchwyt do którego idą kable. Gdy włożysz rękę i poobracasz ten uchwyt palcami to zobaczysz, że nie jest on cały okrągły tylko ma takie wcięcia żeby "wygodniej" było go złapać. Jak złapiesz palcami w tych miejscach to ciągnij i delikatnie poruszaj na boki, powinno wyjść (nie ciągnij za kable bo możesz urwać, choć nie powinieneś, a ten uchwyt raczej nie wyjdzie). U mnie tak było, cholernie ciężko postojówki się wyciągało. A koło akumulatora to już masakra była. Jak nie możesz ręki włożyć, a nie chcesz demontować akumulatora to poproś o pomoc jakąś niewiaste z drobnymi rączkami

  4. #4
    -piotr-'s Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gorzów Wlkp.
    Auto
    Seat Ibiza 1.9 TDI AFN
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Dokładnie, trzeba ciut siły i dużo sprawności manualnej i na pewno dasz radę wyciągnąć.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •