Strona 84 z 97 PierwszyPierwszy ... 3474828384858694 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 831 do 840 z 967

Temat: Pompki centralnego zamka. update

  1. #831

    Data dołączenia
    Feb 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    wrocław
    Auto
    audi
    Model
    Inny
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    ponad 200 km:0

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Może ma ktoś jeszcze jakiś pomysł?

    - - - Aktualizacja postu - - -

    No i chyba nikt nie pomoże...

  2. #832

    Data dołączenia
    Oct 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    mazowieckie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Witam, czy jest możliwość sprawdzenia jaka powinna być oryginalnie pompka, bo nie wiem, czy mam kupić taką jak mam obecnie czy o innym oznaczeniu, bo mam z nią problemy od momentu zakupu i nie wiem czy winą nie jest to że jest ona niedopasowana do auta, czy jest odpowiednia a uszkodzona, a mianowicie mam takie problemy, migające oświetlenie wnętrza po włączeniu zapłonu, nie mogę zaprogramować żadnego z pilotów które dostałem od sprzedającego (są to piloty w kluczykach scyzoryk). Centralny zamek działa jedynie z kluczyka. W przypadku zamykania drzwi jeśli przekręcam kluczyk w lewo słychać jedynie że pompka syczy, ale drzwi się nie zamykają, trzeba kluczyk przekręcać w prawo, ale czuć delikatny opór (teraz już się przyzwyczaiłem, ale na początku miałem obawy, że kluczyk się złamie). Czasami załączają się awaryjne na postoju i działają do momentu rozładowania akumulatora bądź ręcznego wyłączenia ich w kabinie (na obecną chwilę, wyjąłem bezpiecznik). Aktualnie mam pompkę o numerze 8L0 862 257 K, wyjmowałem ją i sprawdzałem pod względem wilgoci i nigdzie jej nie widać, przewody i styki też wyglądają na całe.

    VAG w bloku 35 pokazał coś takiego:

    Address 35 -------------------------------------------------------
    Controller: 8L0 862 257 K
    Component: ZV-Pumpe, Funk D08
    Coding: 12864
    Shop #: WSC 06313
    3 Faults Found:
    01367 - Central Locking Pump Run Time Exceeded (Likely Leak)
    35-00 - -
    01366 - Opened Due to Crash Signal
    35-00 - -
    00955 - Key 1
    09-00 - Adaptation Limit Surpassed
    Czy za przyczynę powyższych wad można według Was uważać uszkodzenie pompki, jeżeli tak to czy musi to być pompka o tym samym numerze, czy można ją zastąpić inną, a jeżeli można to jaką.
    Z góry dziękuję za pomoc.

  3. #833
    szparag's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Konin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    80 razy
    Podziękował
    118 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez adrinm Pokaż post

    VAG w bloku 35 pokazał coś takiego:

    Address 35 -------------------------------------------------------
    Controller: 8L0 862 257 K
    Component: ZV-Pumpe, Funk D08
    Coding: 12864
    Shop #: WSC 06313
    3 Faults Found:
    01367 - Central Locking Pump Run Time Exceeded (Likely Leak)
    35-00 - -
    01366 - Opened Due to Crash Signal
    35-00 - -
    00955 - Key 1
    09-00 - Adaptation Limit Surpassed

    Czy za przyczynę powyższych wad można według Was uważać uszkodzenie pompki, jeżeli tak to czy musi to być pompka o tym samym numerze, czy można ją zastąpić inną, a jeżeli można to jaką.
    Z góry dziękuję za pomoc.
    Czasem trzeba poszukać znaczenia kodów i dużo rzeczy może się wyjaśnić
    01367 - prawdopodobnie nieszczelność lub walnięty wirnik
    01366 - Badanie przeprowadzone na wyjście Airbag Control Module ust J234) Zaznacz / Odznacz kody błędów ; Sprawdzić okablowanie / Złącza z / do poduszki sterowania modułu J234) ; sprawdzić stan akumulatora

    00955 - Key 1 - 00955 - dotyczy przekroczenia limitu dostosowania pilota sterującego centralnym zamkiem i albo ktoś robił procedurę dopasowania pilota i jej nie ukończył w czasie 1 minuty albo ktoś się bawił pilotem naciskając na nim przyciski ponad 200 razy w czasie kiedy był on poza zasięgiem czujników w samochodzie i prawdopodobnie centralny zamek nie reaguje obecnie na tego pilota - trzeba ponowić próbę dopasowania,

  4. #834

    Data dołączenia
    Oct 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    mazowieckie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez szparag Pokaż post
    Sprawdzić okablowanie / Złącza z / do poduszki sterowania modułu J234) ; sprawdzić stan akumulatora
    W jaki sposób mozna je sprawdzić? Gdzie znajduje się moduł J234?
    Akumulator jest w dobrym stanie, nigdy mnie nie zawiódł nigdy nie otrzymałem komunikatu o zbyt niskim napięciu.

    Cytuj Oryginalnie napisane przez szparag Pokaż post
    00955 - Key 1 - 00955 - dotyczy przekroczenia limitu dostosowania pilota sterującego centralnym zamkiem i albo ktoś robił procedurę dopasowania pilota i jej nie ukończył w czasie 1 minuty albo ktoś się bawił pilotem naciskając na nim przyciski ponad 200 razy w czasie kiedy był on poza zasięgiem czujników w samochodzie i prawdopodobnie centralny zamek nie reaguje obecnie na tego pilota - trzeba ponowić próbę dopasowania,
    Próbowałem kodować piloty wg forumowej instrukcji niestety bez powodzenia, za pomocą VAGa też się nie udało.

  5. #835
    szparag's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Konin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    80 razy
    Podziękował
    118 razy

    Domyślny

    Kable to juz musi elektryk sprawdzić najlepiej, ten czujnik możesz zapytać w temacie "do czego ta wtyczka " albo odnosnie numeru części bo ja tez niestety nie wiem.

  6. #836

    Data dołączenia
    Oct 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    mazowieckie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    @szparag dzięki za odesłanie do tematu o wtyczka itd, ale mój post pobył tam, ok pół godziny. Więc nadal nie wiem gdzie szukać tego modułu.

  7. #837
    szparag's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Konin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    80 razy
    Podziękował
    118 razy

    Domyślny

    Nieraz trzeba poczekać, nie licz na to, ze ludzie czekają na nowe posty, zeby id razu odpowiedzieć

  8. #838

    Data dołączenia
    Oct 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    mazowieckie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Ale na co czekać? Aż moderator usunie post i dodać go od nowa? Nie wiem już jak korzystać z tego forum, zero pomocy a jedynie kasowanie postów i tematów, najlepiej jakby nikt nie miał żadnych problemów i pytań. ..

  9. #839
    szparag's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Konin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    80 razy
    Podziękował
    118 razy

    Domyślny Pompki centralnego zamka. update

    Jak korzystać? Przeszukujesz forum w poszukiwaniu tematów związanych z tym czego szukasz i w nich zadajesz pytania. Jak bedziesz zakładał poerdyliard rożnych tematów w sprawach które juz były wielokrotnie poruszane no to sorry ale nie dziwie sie moderatorowi. Z reszta to jak jest śmiecenie we własnym pokoju, aucie, domu...jak Twój post pobył tam z pol godziny to moze złe go sformułowałeś?

    Ludzi odkopują posty i tematy sprzed 3-5lat i jest dobrze, wiec po prostu trzeba na spokojnie do tego podejść. Ten temat jest od pompki centralnego a nie od błędów Vag itp to co ja wiedziałem, tym sie z tobą podzieliłem z reszta tez posiłkuje sie np. Googlami w poszukiwaniu kodę błędów..

  10. #840
    skootii's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    22 razy

    Domyślny

    Sugerując się pierwszym postem, pompka 8L0862257P obsługuje piloty o częstotliwości 433Mhz, to mając takiego pilota pokazanego poniżej (oczywiście też na 433Mhz, bo są jeszcze inne) czy da radę zgrać to ze sobą ?

Strona 84 z 97 PierwszyPierwszy ... 3474828384858694 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •