Strona 12 z 97 PierwszyPierwszy ... 210111213142262 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 111 do 120 z 967

Temat: Pompki centralnego zamka. update

  1. #111

    Data dołączenia
    Dec 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Pomógł
    10 razy

    Domyślny

    Gregorski3, dodaj 1 w kodowaniu pompki i już bagażnik powinien się otwierać z pilota.

    Ja jak na razie czytam rożne tematy o takiej pompce, przymierzam się do montażu jej do Golfa 2 i chcę zrobić to z fabrycznym scyzorykiem.

    Jak na razie znalazłem takie stronki:
    http://der-b5.de/Pinbelegung_Zentralverriegelung.html
    http://der-b5.de/Zentralverriegelung...Typ_B5/8D.html

    Mam też pytanie czy ktoś ogarnia które pompki maja opcję otwierania bagażnika, pilota i zamykania powyżej 20 km/h? Czy te kryteria spełniły by tylko pompki z 8D0 na początku czy może któreś 8L0 też to mają?



    EDIT 12.12.10:
    Przeglądałem ETKA za pompkami i scyzorykami. Natrafiłem że Audi A8 od 94 roku miala scyzoryki na 3 przyciski a pompki mają numery 8L0 z końcówką G i to w sumie jedyna pompka na częstotliwość 433,92 MHz. W 99 roku zmienia się na taka 8L0 z końcówką Q. Tylko ze w opisach kodowania nie pisze nic o kodowaniu otwierania bagażnika. Może ktoś podpytać kogoś kto ma A8 ze scyzorykiem?

    EDIT 16.12.10:
    Mam już pompkę 8L0 862 257 G. Wiązkę ogarnąłem prawie w całości(zostały kable od komfortu szyb), działa w tej pompce otwieranie bagażnika z guzika, wiec i z pilota powinno bo w A8 działa na takim numerze pompki.
    Ostatnio edytowany przez 1 6 D - 16-12-10 o 21:30

  2. #112
    King's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    zachodnio-pomorskie
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.8T CDAA
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    22 razy

    Domyślny

    witam, a u mnie jest ciągle ten problem z domykaniem/otwieraniem szyb jak kluczyk się przekręci w zamku, pompkę mam od polifta, auto przedlift, pompka to kodowanie
    +4 szyby podnoszą się przy przekręceniu i przytrzymaniu kluczyka w zamku
    +8 szyby opuszczają się przy przekręceniu i przytrzymaniu kluczyka w zamku
    przyjmuje, ale szyby ani w górę, ani w dół nie idą, pompkę mam z literką D na końcu, próbowałem robić to zakodowywanie z opuszczaniem szyb i ich podnoszeniem, też to nic nie dało, wie ktoś co może być przyczyną tego ?
    Ostatnio edytowany przez King - 11-01-11 o 13:41
    Vorsprung durch Technik

  3. #113

    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wysokie Mazowieckie
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny Pompka centralnego zamka

    witam. mam wymontowaną pompkę centralnego ma ona numer 8LO 862 257 G

    jak wyjmowałem pompkę to zauważyłem że jeden kabelek z czarnej kostki jest oderwany (wygląda na skorodowany) kolor to czerwony z żółtym paskiem.

    Rozebrałem pompkę ale nie stwierdzam tam nic strasznego ten kompresorek wygląda na cały jak to można sprawdzić czy działa?

    znalazłem taką na allegro to koszt 350zł ((

    czy jeśli ewentualnie zakupie drugą taką sama pompkę to będę musiał coś kodować itp?

    czy jakaś inna bedzię pasować

    jutro naprawie ten kabelek w kostce i zobaczymy może to była przyczyna ze centralny nie działał.

  4. #114

    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mysłowice
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Witam potrzebuje elektroniki do VDO 8LO 862 257 G .Jeżeli ktos ma to prosze o kontakt 662852088 dziekuje i pozdrawiam

  5. #115

    Data dołączenia
    Jan 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ....
    Auto
    ...
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Witam wszystkich. Czy jest ktoś z wielkopolski kto dobrze i tanio założyłby mi pilota do mojej a3 z 2000 roku przed liftem? Dodam że kupilem ją niedawno i mam do niej 3 kluczyki ale bez pilota. Ma ona centralny ale tylko poprzez kluczyk. Chciałbym bardzo scyzoryk bo to meczące otwierać z kluczyka. Może jest ktoś kto założyłby mi pilota Aha jeszcze jedno nie chciałbym dodatkowego sterownika, tylko oryginalnie tak jak to powinno być. Z góry dziekuje. Jestem z Jarocina. Pozdrawiam wszystkich.
    Ostatnio edytowany przez deejayjayjay - 01-02-11 o 11:58

  6. #116
    pawciob80's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sierpc
    Auto
    A3 8L 3d
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Witam
    Odświeżam troche temat. Posiadalem pompke 8LO 862 257 P, niestety podczas najwiekszych mrozów mi padla i przestala działac centralny, nie działało domykanie/otwieranie/zamykanie szyb. Tak swoja droga centralny mam tez z pilota.
    Dzis kupilem pompke 8LO 862 257 G. Podłaczyłem ją i zamykanie z pilota działa, lecz nie moge pozniej otworzyc pilotem, jedynie kluczyk(i otwiera jeden zamek). Szyby dzialaja. Drugi problem to to ze kiedy wsiadam do samochodu, przekrecam kluczyk załaczaja sie awaryjne i bardzo szybko migaja. Nie mozna ich w zadnen sposob wyłaczyc, pozostaje tylko odłaczyc pompke z kostek. Nawet kiedy pod maska obok syreny przekrecam kluczykiem do alarmu nic nie daje. Pomocy! Jak moge rozwiacaj ten problem?

  7. #117

    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tychy
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Witam, przeszukałem forum i nie znalazłem takiego problemu jaki mam z centralnym więc napisałem tutaj. Od kiedy kupiłem A3 nie działa mi zamykanie/otwieranie auta z pilota. Dostałem 2 kluczyki ze scyzorykiem o nr 4D0 837 231, 1 normalny i 1 plastikowy plus jakiś kod. Zamykanie/otwieranie działa tylko za pomocą kluczyka. Dodam że pompkę centralnego mam taką 8L0 862 257 K i z tego co wyczytałem na forum jest przystosowana do obsługi z pilota. Próbowałem również zakodować kluczyki tak jak opisane jest w instrukcji, ale nie pomogło. Baterie oczywiście w pilotach też są nowe. Miał ktoś taki problem? Macie jakieś rozwiązanie? Pozdro
    Bo życie ma sens jeśli jest w rytmie trance

  8. #118

    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tychy
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    jakaś zmowa ze nikt nie pisze w tym temacie?
    Bo życie ma sens jeśli jest w rytmie trance

  9. #119
    etanol's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko Biała/Gliwice/Tarnowskie Góry
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    opisz krok po kroku jak zabrałes się za programowanie

  10. #120

    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tychy
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Etanol nie wiem czy o to pytasz, ale robiłem to wg tej instrukcji http://www.a3-club.net/forum/showthr...217#post190217 oczywiście dla A3 1996 --> Dodam ze moja A3 jest z 99r.
    Bo życie ma sens jeśli jest w rytmie trance

Strona 12 z 97 PierwszyPierwszy ... 210111213142262 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •