a jest jakaś "fabryczna instalacja" z USB? bo nie spotkałem się z fabrycznym gniazdem USB

Pytam o te nazwy utworów, bo normalnie stwierdziłbym ze sie nie da, ale ostatnio zmieniałem koledze radio w A4 B6 z RNS-D na coś innego i miał on tam zamontowany zmieniacz USB z funkcją BT - on uzywał tego tylko jako zmieniarki USB, ale co ciekawe na radiu (RNS-D) wyswietlało coś typu "CD01 TR01" a na liczniku FIS pokazywało nazwe utworu. Chciałem to sprawdzić u siebie, ale niestety ma inne koncówki i trzeba adapter.

A urządzenie takie:
http://allegro.pl/zmieniacz-bluetoot...654594972.html

Cytuj Oryginalnie napisane przez kuebk Pokaż post
Zeby jezyk zmienic.

Zrobilem "upgrejd" z Concert 3 do BNS, niestety nie wszystko dziala tak jakbym chcial:
1. BNS nie czyta mi tytulow utworow z plyt CD Audio, Concert 3 robil to bez problemu. BNS faktycznie nie obsluguje tak prostej funkcji czy to wymaga wlaczenie czegos?
2. Mam regulacje tylko tonow wysokich i niskich, brak regulacji tonow srednich (na co Concert 3 pozwalal). Tak ma byc?
3. Odkad mam BNS dziala mi jakby GALA, tzn automatyczne poglasnianie/przyciszanie muzyki, dziala troche dziwnie bo potrafi poglasniac/przyciszac na postoju albo w trakcie manewrow parkingowych - w trakcie jazdy trzyma caly czas ten sam poziom. Chcialbym to wogole wylaczyc bo Concert 3 nie robil takich jaj.

- bose
- zmieniarke
- kierownice multifunkcyjna
- bluetooth

Z tego to mam tylko multifunkcje i moje kodowanie wyglada tak: 0030254

Pytania:
1. Zn. masz na mysli Audio CD czy MP3 ? ja wypalam płyte z mp3 to mi pokazuje liste z nazwami i wybieram sobie utwory, co do zwykłego audio to hmm nie pamietam czy próbowalem, ale Audio ma wogóle mozliwość wyswietlania nazw utworów? bo nawet na oryginalnych tłoczonych jest Track01 itd.
2. Ja mam w ustawieniach: Balance, Fader, Treble, Bass czyli tez tylko wysokie i niskie
3. GALA hmm.. na jakiej ma to wogóle zasadzie działać? bo ja nie słysze róznicy czy dam OFF czy poziom 5 albo nie wiem co mam slyszeć
Jesli masz BOSE to ono ma chyba swój mikrofon dzieki któremu sie dostosowywuje i ciekawe czy ci sie nie żre ta GALA z BOSE dlatego takie jaja