Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 31 do 40 z 88

Temat: Bns 5.0

  1. #31

    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lubuskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRBC (150 KM)
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    a jest jakaś "fabryczna instalacja" z USB? bo nie spotkałem się z fabrycznym gniazdem USB

    Pytam o te nazwy utworów, bo normalnie stwierdziłbym ze sie nie da, ale ostatnio zmieniałem koledze radio w A4 B6 z RNS-D na coś innego i miał on tam zamontowany zmieniacz USB z funkcją BT - on uzywał tego tylko jako zmieniarki USB, ale co ciekawe na radiu (RNS-D) wyswietlało coś typu "CD01 TR01" a na liczniku FIS pokazywało nazwe utworu. Chciałem to sprawdzić u siebie, ale niestety ma inne koncówki i trzeba adapter.

    A urządzenie takie:
    http://allegro.pl/zmieniacz-bluetoot...654594972.html

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kuebk Pokaż post
    Zeby jezyk zmienic.

    Zrobilem "upgrejd" z Concert 3 do BNS, niestety nie wszystko dziala tak jakbym chcial:
    1. BNS nie czyta mi tytulow utworow z plyt CD Audio, Concert 3 robil to bez problemu. BNS faktycznie nie obsluguje tak prostej funkcji czy to wymaga wlaczenie czegos?
    2. Mam regulacje tylko tonow wysokich i niskich, brak regulacji tonow srednich (na co Concert 3 pozwalal). Tak ma byc?
    3. Odkad mam BNS dziala mi jakby GALA, tzn automatyczne poglasnianie/przyciszanie muzyki, dziala troche dziwnie bo potrafi poglasniac/przyciszac na postoju albo w trakcie manewrow parkingowych - w trakcie jazdy trzyma caly czas ten sam poziom. Chcialbym to wogole wylaczyc bo Concert 3 nie robil takich jaj.

    - bose
    - zmieniarke
    - kierownice multifunkcyjna
    - bluetooth

    Z tego to mam tylko multifunkcje i moje kodowanie wyglada tak: 0030254

    Pytania:
    1. Zn. masz na mysli Audio CD czy MP3 ? ja wypalam płyte z mp3 to mi pokazuje liste z nazwami i wybieram sobie utwory, co do zwykłego audio to hmm nie pamietam czy próbowalem, ale Audio ma wogóle mozliwość wyswietlania nazw utworów? bo nawet na oryginalnych tłoczonych jest Track01 itd.
    2. Ja mam w ustawieniach: Balance, Fader, Treble, Bass czyli tez tylko wysokie i niskie
    3. GALA hmm.. na jakiej ma to wogóle zasadzie działać? bo ja nie słysze róznicy czy dam OFF czy poziom 5 albo nie wiem co mam slyszeć
    Jesli masz BOSE to ono ma chyba swój mikrofon dzieki któremu sie dostosowywuje i ciekawe czy ci sie nie żre ta GALA z BOSE dlatego takie jaja

  2. #32
    kuebk's Avatar
    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Berlin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)
    Pomógł
    143 razy
    Podziękował
    32 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Igorch Pokaż post
    1. Zn. masz na mysli Audio CD czy MP3 ? ja wypalam płyte z mp3 to mi pokazuje liste z nazwami i wybieram sobie utwory, co do zwykłego audio to hmm nie pamietam czy próbowalem, ale Audio ma wogóle mozliwość wyswietlania nazw utworów? bo nawet na oryginalnych tłoczonych jest Track01 itd.
    U mnie Concert 3 pokazywal tytuly utworow na Audio CD.

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Igorch Pokaż post
    3. GALA hmm.. na jakiej ma to wogóle zasadzie działać? bo ja nie słysze róznicy czy dam OFF czy poziom 5 albo nie wiem co mam slyszeć
    Jesli masz BOSE to ono ma chyba swój mikrofon dzieki któremu sie dostosowywuje i ciekawe czy ci sie nie żre ta GALA z BOSE dlatego takie jaja
    GALE mam wogole wylaczona w kodowaniu.

    Watek BOSE kontynuuje tutaj: http://www.a3-club.net/forum/showthr...m&goto=newpost

  3. #33

    Data dołączenia
    Apr 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Marcinkowice k/Wrocławia
    Auto
    A3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB

    Domyślny

    Ma ktoś instrukcję obsługi do BNS 5.0??

  4. #34
    Mogard's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Suwałki
    Auto
    A3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CFFB
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez dawid110693 Pokaż post
    Ma ktoś instrukcję obsługi do BNS 5.0??
    Ja posiadam ale tylko w języku Niemieckim.

  5. #35

    Data dołączenia
    Apr 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Marcinkowice k/Wrocławia
    Auto
    A3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB

    Domyślny

    Kurcze może być, przetłumaczę sobie. A komendy głosowe Tobie działają bez problemu?

  6. #36
    Mogard's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Suwałki
    Auto
    A3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CFFB
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez dawid110693 Pokaż post
    Kurcze może być, przetłumaczę sobie. A komendy głosowe Tobie działają bez problemu?
    No mi komendy głosowe działają mimo że mam po Niemiecku ale ich nie używam. W PM wyśle Ci zdjęcia dotyczące komend głosowych. Jesli będziesz chciał całą instrukcję to mi napisz PM to postaram się zrobić foty dla całości.

  7. #37
    Jackq's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Auto
    Audi A4 B9
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Podepnę się pod temat. mam BNS 5.0 z modułem bluetooth i sterowaniem z kiery. Czy jest jakiś prosty adapter do podłączenia kart sd lub sposób na odtwarzanie muzyki z telefonu poprzez BT?
    Pomogłem? to kliknij Pomógł, to nic nie kosztuje a zawsze miło być docenionym

    Życie jest zbyt krótkie by budzić się z żalem



  8. #38

    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi A3 8P Sportback S-Line Ambition
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 BLR
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Jackq Pokaż post
    odtwarzanie muzyki z telefonu poprzez BT
    Gniazdo AUX + adapter Blutooth z profilem A2DP (fabryczny BT nie ma tego profilu i jest tylko do rozmów tel.)
    Używałem coś takiego http://allegro.pl/odbiornik-transmit...071935268.html (to urządzenie to chyba jakiś chiński klon sprzedawany z różnym logo, ja go znalazłem za 40zł)
    Moje doświadczenia z tym adapterem:
    - Jeśli ma być na stałe zamontowany, to musisz też podpiąć zasilanie z zapalniczki
    - Jakość była niższa niż bezpośrednio po AUX Jack, ale to też zależnie od telefonu, Lenovo na Androidzie grał słabo, a iPhone prawie jak kabel
    - Wkurzała mnie konieczność ręcznego łączenia za każdym razem, w tel BT włączony i adapter w aucie włączony, gdy wsiadłem do auta, czyli urządzenia znalazły się w zasięgu, to nie łączyły się automatycznie (nie mylić z parowaniem BT - adapter pozwalał mieć jednocześnie sparowane 2 telefony), przez to nie można było tego adaptera schować gdzieś wewnątrz deski
    - Niewielki koszt, dużo niższy niż zmieniarka MP3
    - Zasięg bez problemu, w mieszkaniu zasięg jak przy WiFi
    - W radiu/ na FIS tylko info o źródle AUX brak możliwości przesyłania nazw utworów
    - Brak sterownia z kierownicy

    Jedyna fabryczna opcja na MP3 z karty SD w 8P to navi RNS-E.

  9. Podziękowania dla tomekd2 za pomoc w problemie

    Jackq (10-06-15)

  10. #39
    SeboW's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam,
    Mam pewien problem z radiem BNS 5.0 otóż dzisiaj wsiadając do auta radio się włączyło, ale nie działa wyświetlacz oraz podświetlenie przycisków, pozostałe rzeczy działają normalnie. Czy macie może jakiś pomysł co mogło się stać?

  11. #40
    czaro10's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mazowsze
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8V
    Silnik
    inny
    Pomógł
    558 razy
    Podziękował
    68 razy

    Domyślny

    Nie wgrywales czasami jakiego menu polskiego z nosnika, na ktory przegrales soft sciagniety z sieci? Do rnsa sa takie fake'owe softy, to to wlasnie cos takiego powoduja.

Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •