Strona 82 z 114 PierwszyPierwszy ... 3272808182838492 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 811 do 820 z 1140

Temat: [8P] Wszystko o RNS-E

  1. #811
    Jordi's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    30 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Ale nie musisz wpisać nazwy ulicy. Zostawiasz to po prostu i zaznaczasz do centrum miejscowości.
    Sprzedam | Felgi BBS Skręcane 18 cali | Kierownica 3 ramienna + Poduszka | Bixenony Nieskrętne | Zbiorniczek + Czujnik + Spryski pod Xenon

  2. #812

    Data dołączenia
    Apr 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Świętokrzyskie
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Alexndreee Pokaż post
    ama ktos info jak zakodowac? bo szukalem i zadnej odpowiedzi nie znalazłem. takie info na innej stronie: Do navi dodałem 2 czyli 0x2xxxx było 0205755 a jest 0225755
    Do modulu PLA dodałem 14 było 008001 a jest 148001 (kodowanie 108001 nie wchodzi komunikat poza zasięgiem)
    http://www.stemei.de/pages/coding/au...ellung-pdc.php Może ten link coś Ci podpowie. Ja u siebie też będę próbował zakodować.

  3. #813
    mirek_miro's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    R-ce
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    13 razy
    Podziękował
    42 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Jordi Pokaż post
    Ale nie musisz wpisać nazwy ulicy. Zostawiasz to po prostu i zaznaczasz do centrum miejscowości.
    Jak nie podam ulicy to nr domu mam nieaktywne. Do centrum mogę wybrać ale jak pod konkretny adres?

  4. #814
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    a od kiedy to RNS-E po wsiach prowadzi na numer domu ?
    marzenie scietej glowy, po numerach na wsiach to malo ktora nawigacja
    jak Ci poda ktos polozenie geograficzne ( lokalizacje GPS ) toCie zaprowadzi, albo raz zaznaczysz to jako punkt, np dom ( sam tak mialem na rns )

    mam teraz rns510 ktory przy rns-e jest wytworem technologi kosmicznej i tego nie robi

    na telefonie z andkiem to co testowalem to robi to tylko automapa lub po prostu google
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  5. #815
    koczo797k's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zebrzydowice
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Siemka, mój problem z rns-e polega na tym że jak włączę światła pozycyjne radio powinno przejść w tryb nocy czyli przyciemnić ekran a robi na odwrót (rozjaśnia). Odwrotna sytuacja jest gdy wyłączę światła, radio ściemnia wyświetlacz to tego stopnia że trzeba się przyjrzeć co wyświetla. Jak może być tego przyczyna? Mogą być can'y zamienione? Dodam że radio jest podłączone za pomocą emulatora can w a3 8l

  6. #816

    Data dołączenia
    Oct 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BMN

    Domyślny

    To mój pierwszy post oprócz przywitania się, więc uszanowanie wszystkim kolegom i koleżankom z forum.

    Kupiłem niedawno Audi A3 dla żony i wymieniłem właśnie fabryczne radio Concert III 2 din na RNS-E w wersji 2010 (LED). Po zamontowaniu zacząłem testować po kolei różne funkcje i moją obawę budzi zachowanie pokrętła głośności. Jeśli kręcę nim w prawo lub w lewo to ok. pół obrotu idzie lekko a potem pół ciężko jakby pokrętło stawiało opór, potem znowu lekko i tak na przemian.

    I tu pytanie do użytkowników tych nawigacji, czy to normalne zachowanie tego pokrętła? Bo mam wrażenie, jakby to było jakieś uszkodzenie/wada mechaniczna. Podczas kręcenia ruch jest też jakby lekko scentrowany, jak gdyby ten potencjometr / impulsator / enkonder (takie nazwy znalazłem) był minimalnie skrzywiony. Ale może ten typ tak ma?

    I jeszcze jedna kwestia, regulacja głośności pokrętłem ma bardzo krótki zakres - dosłownie pół obrotu i jest zmiana z min na max głośność (albo prawie). A np. z kierownicy jest to dużo płynniejsze i wolniejsze. Czy to jest normalne w tym urządzeniu?

    Dodam, że RNS-E kupiłem jako nowe i nieużywane...

  7. #817
    Jordi's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    30 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Siemka!

    No powiem ci że to nie jest normalne. U mnie w takiej samej wersji pokrętło od głośności chodzi normalnie, płynnie przez cały swój zakres (kręci się dookoła ile wlezie)
    Sprzedam | Felgi BBS Skręcane 18 cali | Kierownica 3 ramienna + Poduszka | Bixenony Nieskrętne | Zbiorniczek + Czujnik + Spryski pod Xenon

  8. #818

    Data dołączenia
    Oct 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BMN

    Domyślny

    OK dzięki. A jak z dynamiką zmiany głośności, też pół obrotu to już od min do max czy więcej trzeba przekręcić (zakładając, że robimy to powoli)?

    Jakby ktoś jeszcze mógł się podzielić jak to u niego działa, też chętnie się*zapoznam. Chyba czeka mnie reklamacja...

  9. #819
    michal_88's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk/Małopolska
    Auto
    Audi S-Line
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Witaj, mam takie samo RNSe i również chodzi lekko nie stawiając oporu. Dokładnie tak samo jak opisał to Jordi. U mnie od min. do max to tak 3/4 pełnego obrotu.

  10. #820
    mateusz233's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Proszowice
    Auto
    A4 B6 Avant 1.9TDI+
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    67 razy
    Podziękował
    59 razy

    Domyślny

    Potrzebuję softu SW0750 oryginalnego bez języka polskiego. Ktoś wie skąd to pobrać?

Strona 82 z 114 PierwszyPierwszy ... 3272808182838492 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •