Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 15 z 15

Temat: Naprawa silnika po zderzeniu

  1. #11
    Pawel_yu's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    SB
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRLB( 150 KM)
    Pomógł
    122 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    silnik kupisz napewno na ulicy trakt brzeski ( nie pamietam numeru ale jadac w strone Minska maz. to po prawej stronie widac duzy szrot.
    Albo Otrebusy kolo Pruszkowa ( znajomy tam kupil 1.8 benzyna. zalozyl i jezdzi tak juz 1,5 roku bez problemow

    pzdr

  2. #12
    tomektmtm's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdynia
    Auto
    ajjjj to trzyyyy !!!!
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Nie rozumiem czemu nie wziąłeś opcji bezgotówkowo?? pisałeś że masz Ac ... oddałbyś do warsztatu, dał upoważnienie i po sprawie ?

  3. #13

    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    ogólnie mały który ubezpieczyciel umożliwia wykupienie AC samochodom starszym niż 10 lat. mój w momencie kupna AC miał 11 lat. znalazłem ubezpieczyciela który ubezpiecza bez względu na wiek, tylko że (w tej chwili nie pamietam ktory powod) albo do takich starszych aut nie można wziazc wersji serwisowej albo wiazalo sie to z koniecznoscia zaplaty dodatkowej składki, a ja chciałem zapłacić jaknajmniej bo nie mam zniżek. chyba ta pierwsza opcja była decydująca tj. 11letniego auta nie mozna bylo ubezpieczyc w wersji serwisowej wiec zostala tylko wersja kosztorysowa czyli licza wedlug Audatex czy Info-expert robia korekty o jakies tam wskazniki ze wzgledu na wiek i taka kwote wyplacaja.

    ogolnie powininem sie wyrobic finansowo ,czesc rzeczy bedzie uzywana, czesc nowa. wiec narazie jedyna zagwostka to silnik.

    dzieki za wskazanie miejsca gdzie moge kupic silnik.

    czekam na kolejne info (chce zebrac jak najwiecej zeby miec pole manewru).

    Pozdrawiam

  4. #14

    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    Znalazłem informacje w necie nt metody regeneracji pękniętych, odłamanych bloków żeliwnych, aluminiowych o nazwie metalock.

    1. czy ktoś słyszał o tej metodzie lub z niej korzystał? czy po naprawie tą metodą silnik wytrzyma długo? czy ktoś się orientuje czy można "dokleić" kawałek bloku który jest w miejscu mocowania poduszki?

    2. czy jeżeli kupię silnik używany np. z allegro to czy jezeli po zamontowaniu go wszystko bedzie okey, samochod przejedzie tak z 100-200 km i nic sie nie bedzie dzialo, nic nie bedzie dymilo, pracowalo glosniej etc. to czy jest wtedy duze prawdpobienstwo ze silnik jest okey i pojezdzi jeszcze dlugo? pytam w kontekscie gwarancji rozruchowych ktore są dawane na uzywane silinki, zastanawiam sie czy w ciagu 14 dni mozna ocenic czy silnik jest okey

    3. czy ktos moze polecic ktoregos ze sprzedawcow silnikow na allegro ktorzy sa okey, maja sprawdzone czesci?

    4. czy można wogóle w jakiś sposób sprawdzić stan używanego silnika przy zakupie?

    z gory dzieki za odpowiedzi

  5. #15

    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    Czy nikt naprawdę nie jest w stanie odpowiedzieć na moje pytania.

    bardzo byłbym wdzięczny. samochód stoi w warsztacie i chciałbym przystąpić do jego naprawy tylko nie wiem którą metodą. bardzo proszę o pomoc

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •