Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 96

Temat: głośniki nie działają

  1. #21
    tim's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zabrze
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRLB( 150 KM)
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez jedrek86 Pokaż post
    No dobra a oprócz tego nie działa włączanie i wył. z zapłonu oraz reg. podświetlenia. Zachowuje się jakby nie było szyny can, podobnie jak w 8L. To możliwe, że jej nie ma? Poza tym na fisie też nic nie wyświetla, no ale nie ma żadnej małej kostki, tylko 2 x iso. ..
    W tym temacie już masz napisane co trzeba zrobić aby zagrały ci tylne głośniki.
    Sprzedam zestaw naprawczy kpl. w koło zapasowe --orygniał---

  2. #22
    metti's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    z północy
    Auto
    VW Tiguan R-line DSG 4Motion
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0 TDI - CUNA (184 KM)
    Pomógł
    22 razy
    Podziękował
    222 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Miro Pokaż post
    kazda a3 8p ma tez wzmacniacz
    sorry za odgrzanie kotleta ale powiem że chyba nie każda, bo moja A3 z 2007 roku nie ma wzmacniacza, wczoraj wymieniłem nieoryginalne radio blaupunkt Milano mp26 na concerta II 8P0 035 186 C. Pojawiły się problemy bo chyba auto fabrycznie przygotowane było na radio niefabryczne gdyż nie była pociągnięta skrętka CAN więc trzeba było ją zrobić i podłączyć pod linię CAN żeby radyjko się komunikowało z licznikiem i CAN-Gateway. Podpowiedzcie mi jak podłączyć tylne głośniki nie posiadając wzmacniacza a wiadomo że 8P0 035 186 C ma wyjście tylko na przód, tyłu wspólnie z przodem przecież nie podłączę bo spali mi radio. w brązowej kostce iso wpięte są wszystkie kable do głośników przód + tył. Wiem że wyjście na tylne głośniki jest w małej kostce w górnym rzędzie ale bez wzmaka raczej nie zadziałają. W temacie jest napisane że należy podpiąć wzmacniacz z subwuferem w lewym boczku bagażnika, OK, ale czy trzeba ciągnąć instalację do niego czy fabrycznie ona tam jest? No i pozostaje ciągnięcie instalacji od tylnych głośników do bagażnika. Chyba prostszym rozwiązaniem jest zamontowanie samego wzmacniacza gdzieś za radiem albo w schowku, jakieś porady?
    było A3 Sportback 1.9 TDI BLS 7GN MY2007

  3. #23

    Data dołączenia
    Jul 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    dolnośląskie
    Auto
    Audi A6 3.0 Tip+Q & A3 8P
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BGU

    Domyślny

    Dołączam się do pytania bo właśnie wymieniam oryginalnie zamontowane radio Blaupunkt Milano MP34 na Audi concert 8P0035186C.

    P.S.
    Jak pociągnąłeś linię CAN. Gdzie to się podłącza?

    Szary przewód w oryginalnej wtyczce to pewnie moc podświetlenia tak?
    Ostatnio edytowany przez LOQ - 28-01-14 o 12:56

  4. #24
    wojtasek1205's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Suwałki
    Auto
    audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN

    Domyślny

    Ja tez podepne sie do tematu. u siebie w audi posiadam radio z nawigacja rnse i mam problem tego typu ze gdy robie głosniej muzyke to przod i woofer gra tak jak powinno za to tylne głosniki w drzwiam graja na przemian raz w lewych drzwiach raz w prawych i tylko z tylu przod gra dobrze. rozbieralem tylnie drzwi bo gdzies tam wczesniej przeczytalem ze kostki moga byc brudne do głosnikow przeczyscilem i dalej to samo. poprostu jak slucham muzyki nie zaglosno jest ok a jak chce posluchac głosno a nawet bardzo głosno to tylne głosniki graja na przemian a prodz gra elegancko. spotkal sie ktos z czymś takim ?? pozdrawiam

  5. #25

    Data dołączenia
    Mar 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Prabuty
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMM
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Witam
    Mam trochę inny problem kupiłem głośniki oryginalne z wiązkami do tylnych drzwi w wersji 5d, po zdjęciu boczków okazało się, że nie mam do czego ich podłączyć....Posiada ktoś schemat lub ma wiedzę w jaki sposób mógłbym pociągnąć kable do tyłu żeby zagrały? W jakie kable należy się wpiąć i skąd?
    Pozdrawiam

  6. #26
    Golem1's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    253 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Drake10 Pokaż post
    do czego ich podłączyć
    pociągnąc wiązki od głośników do wtyczki przy radiu(rozpiski pinów w zależności jakie masz radio znajdziesz w warsztacie)
    Doposażanie - Elektryka - Diagnostyka Grupy VAG

  7. #27

    Data dołączenia
    Mar 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Prabuty
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMM
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Witam
    Mam problem z głośnikami w wersji 5-cio drzwiowej. Po wymianie całych wiązek drzwi, głośników i do okien głośniki nie grają. Mam radio chorus i po zmianie ustawień żeby działała strona lewa lub prawa grają tylko przednie, a tył milczy. Wiązki i głośniki są sprawne gdyż szyby się otwierają, zamek zamyka i otwiera, a głośniki grają bo sprawdziłem. Głośników nie miałem wcześniej kupiłem oryginalne wiązki i głośniki. Proszę o pomoc w tej sprawie
    Pozdrawiam Karol

  8. #28
    Jaromirek6446's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    A3 1.8 t 2002r
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny Problem po odłączeniu subwoofera bose

    Witam proszę o pomoc, podłączyłem skrzynie basser'a zamiast suba Bose, i mam problem ponieważ tylny lewy głośnik gra cicho, prawy ok. Czy w subie jest jakiś wzmacniacz tylko lewego tylnego głośnika? Proszę o nie przenoszeniu tematu do kosza bo naprawdę nic w tym temacie nie znalazłem.

    Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

  9. #29

    Data dołączenia
    Jan 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    VW Golf 4 1.9 SDI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Czy każda a3 8p miała głośniki z tyłu ? bo nie wiem czy mam albo jest z nimi coś nie tak >.>

  10. #30
    Golem1's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    253 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Nie każda, wszystko zależy jakie miałeś wyposażenie audio. Musisz sprawdzić czy masz zamontowane głośniki z tyłu.
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 12-09-16 o 16:16
    Doposażanie - Elektryka - Diagnostyka Grupy VAG

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •