Pokazane rezultaty 1 do 5 z 5

Temat: Wentylator wariowal-pomocy

  1. #1

    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Podziękował
    raz

    Domyślny Wentylator wariował-pomocy

    Od jakiegoś czasu wemtylacja mi nie działa. Wsiadam , daje na full i nic, co dziwne jak dodaje gazu w czasie jazdy badz hamuję to zaczyna działać pełną mocą. Nie ma znaczenia czy na klimie czy na ciepłe powietrze ustawie.
    Jaka może być przyczyna?Dzięki za pomoc

  2. #2

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    wentylator pod schowkiem pasazera Ci nie dziala? czy moze wentylator dziala ale jakas klapka od nawiewu sie zaciela i sie nie otwiera
    jesli masz climatronik to klapki wszystkie pod deska co steruja nadmuchem sa sterowane silniczkami i czasem ktorys z silniczkow moze nie dzialac

  3. #3

    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Rozebrałem , działało wszystko i znowu nie działa jak należy, jak dodaje gazu bądz hamuje w czesie jazdy to działa normalnie na chwilę, jak przestaje to działa na 1,2 gwizdka.
    Co może być przyczyną?co ma gaz i hamowanie do wentylacji?

  4. #4

    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa/Parczew
    Auto
    ( ()()() )
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    jak na moj gust to przyspieszenia wzdluzne, moze gdzies cos nie laczy i w czasie przyspieszania/hamowania klapki sie otwieraja bac zamykaja, albo kable do silniczkow moga siedziec tylko-co wiec moze sprawdz -rozbierz i poruszaj, czy to cos da,

    innego powiazania z przyspieszaniem/hamowaniem z racjonalnego punktu widzenia nie widze

    pozdr i powodzenia
    ( ()()() ) A3 - drive your way to heaven...

  5. #5

    Data dołączenia
    Oct 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tomaszów Lubelski
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    mam dokladnie to samo. jechalem do szkoly i bylo wszystko ok, postawilem pod domem na pare dni i tak z niczego przestalo dzialac. Czasami na dolach zacznie troche dzialac, czasami samo z siebie ruszy. Ale ostatnio to od 3ch dni wogole sie nie odzywal wiatrak, az przed chwila znowu zadzialal jednak nie wiem czy sie cieszyc czy plakac bo chodzi jak kosiarka tnaca grube krzaki :/ Mam tez to z gazem, jak jechalem to chodzil glosno ale normalnie (?) a jak sie zatrzymalem zeby brame otworzyc to przestal dzialac. Ale to nie zawsze tak. Dziala jak chce.

    Musi cos nie laczyc. Pytanie jak tam sie dostac prostym sposobem? Moze da sie wywalic scianke schowka czy cus? Help!

    [ Dodano: Sob 25 Lis, 2006 16:19 ]
    juz wiem co jest. Dobralem sie do tego wg instrukcji Macha i lezy juz w naprawie.
    Jest cos takiego, ze jak jest w normalnej pionowej pozycji to nie kreci, a jak pochylilem do poziomu do zaczelo dzialac. Elektryk mowi, ze to prawdopodobnie szczotki czy cosik. Jeden koles daje male szanse na naprawe bo wszystko jest zlane w 1 calosc, ciezko to rozebrac.
    Ale zobaczymy w poniedzialek :]

    hej

    [ Dodano: Sob 09 Gru, 2006 16:58 ]
    na szczescie czlowiek, ktory powiedzial, ze sa male szance na naprawe mylil sie.
    koszt naprawy - 37zl. zostaly wymienione szczotki.

    pozdrawiam

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •