Strona 7 z 35 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 61 do 70 z 347

Temat: Elektryczne szyby - nie działają

  1. #61
    WIELKA BRYTANIA DanioUk's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Skelmersdale-Rybnik
    Auto
    Audi S8 A6 80 cabrio
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    258 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Tak mozesz tak zrobic
    1.6 AKL 101KM
    1.8T APY 209KM ???

  2. #62

    adi715's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Nic to nie dało. Jak podłączyłem przełącznik z prawych przednich drzwi to tak samo w tylnych nie działało. A jak podłączyłem przełącznik z tylnych drzwi do tych przednich to szyba działała, czyli raczej przełącznik jest ok.

  3. #63
    WIELKA BRYTANIA DanioUk's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Skelmersdale-Rybnik
    Auto
    Audi S8 A6 80 cabrio
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    258 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Czyli musisz miec gdzies przerwe na kablu - zazwyczaj na polaczeniu drzwi - zawias
    1.6 AKL 101KM
    1.8T APY 209KM ???

  4. #64
    martiness's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Biała Podlaska
    Auto
    Audi A3 110KM
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    adi715 mam ten sam problem u siebie, poradziłeś coś na to ?? u mnie dodatkowo brak podświetlenia przycisków tylnych.

  5. #65

    adi715's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Siema
    No jeszcze nic na to nie poradziłem A czy u mnie jest podświetlenie to nie wiem, nie zwróciłem uwagi czy się świeca te przyciski czy nie.

  6. #66
    martiness's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Biała Podlaska
    Auto
    Audi A3 110KM
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Piszę bo rozwiązałem problem nie działających tylnych szyb. Otóż przynajmniej w moim przypadku uszkodzeniu uległ przycisk tzw. "kontroli rodzicielskiej". Możecie spróbować docisnąć go do oporu i wtedy przyciski w tylnych szybach będą się podświetlały i będą działały. Problem okazał się być prosty a już doszukiwałem się usterek w module komfortu.

    Ps. Po rozebraniu rączki warto przeczyścić styki z brudu jaki się tam nagromadził przez lata i siknąć preparatem. U mnie pomogło. Jeśli nie da rady pozostaje wymiana przycisku.

  7. Podziękowania dla martiness za pomoc w problemie

    adi715 (22-06-11)

  8. #67

    adi715's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    A jak ja próbowałem otwierać te szyby z całkiem odłączonym tym panelem z drzwi kierowcy to chyba ten przycisk "kontroli rodzicielskiej" też powinien nie działać? Ale spróbuje tak jak napisałeś docisnę mocno i spróbuje otworzyć szybkę.

  9. #68

    adi715's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    martiness u mnie jest tak jak u Ciebie. Też gdy wcisnąłem ten przycisk i go trzymałem to podświetliły się przyciski w tylnych drzwiach i działają

  10. #69
    robinnn's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ruda Śląska
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    dlaczego po zdjęciu tapicerki drzwi silniczek nie działa , a słychać tylko ' pyk pyk ' , chciałem przełożyć silniczek od kolegi , u którego szyby się podnoszą prawidłowo , podpiąć u siebie , i sprawdzić czy mój jest sprawny , ale u niego też nie działa bez tapicerki , tylko te charakterystyczne ' pyk pyk ' .

    czy muszą być przykręcone te miedziane śruby w okolicy rączki , żeby działał ?

  11. #70

    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ełk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam
    Od roku borykam się z problemem niedziałających szyb.Gdy kupiłem auto szyba od pasażera nie działała, sprawna była tylko od kierowcy. Kilka miesięcy temu jednak i ta przestała działać- objawy jak u większości, opuściła się do połowy i już do góry nie pojechała, zamulała podnosząc się po czym zjechała na dół(wq****łem się bo padał deszcz ).No więc zacząłem czytać na forum o tym i znalazłem o ślizgach.Kupiłem takie na allegro no ale mój mechanik powiedział ze za dużo z tym roboty i żeby cały mechanizm podnośnika kupić(najlepiej pójść na łatwiznę ).Pojechałem ostatnio do innego majstra i podobna śpiewka, kolo skasował 40 zł za konserwacje powiedział ze plastiki są ok ale że silniczek może być wadliwy.Ok, zamówiłem silniczek i nic to samo czyli już jestem stratny na tym biznesie 120zł.

    Proszę o pomoc, oto jeszcze raz objawy:
    -szyba opuszcza się w dół płynnie a w górę już nie

    -gdy odłączyłem silniczek i podciągałem szybę ręcznie stawiała straszny opór tzn bardzo ciężko było ja zamknąć.

    -silniczki sprawne dwa(podłączyłem kość gdy nie był w mechanizmie i działa w dwie strony)

    Drugi z mechaników(ten on konserwacji) powiedział mi że ten PYK PYK w silniczku to jakieś blaszki, gdy silniczek się przegrzewa w razie oporu to te styki puszczają i opuszcza szybę(jak ktoś wsadzi rękę podczas zamykania szyby, żeby nie przycięło).Czy mogą to być linki ??Nie chcem już wydawać na to hajsu a bardzo mi zależy na zrobieniu tego.

Strona 7 z 35 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •